Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ida Nowakowska ODCHODZI z "Pytania na śniadanie"!

306
Podziel się

Tancerka na Instagramie pożegnała się z ekipą programu śniadaniowego. Okazuje się, że już wkrótce zobaczymy ją w nowym projekcie.

Ida Nowakowska ODCHODZI z "Pytania na śniadanie"!
bDTwCnaZ

Ida Nowakowska zdobyła popularność w Polsce głównie za sprawą występów w charakterze jurorki w popularnych programach rozrywkowych. Tancerka swoją przygodę zaczynała w You can dance. Po prostu tańcz. Od kilku lat zawodowo związana jest jednak z TVP, gdzie mogliśmy ją oglądać m.in w show Dance, Dance, Dance oraz Bake Off Junior.

W maju Nowakowska została jedną z prowadzących Pytania na śniadanie, a jej antenowym partnerem został Łukasz Nowicki. Chociaż Ida wielokrotnie publicznie zachwycała się posadą w Telewizji Polskiej, okazuje się, że nie będzie dłużej występować w porannym programie stacji. Na jej instagramowym profilu pojawił się obszerny post, w którym dziękuje telewizyjnemu partnerowi oraz wyjaśnia powody swojej decyzji.

bDTwCnbb

Łukasz Nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę.

Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom.

Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę.

bDTwCnbh

Jak tłumaczy Nowakowska, w programie Szlak Nadziei wraz z sześcioma śmiałkami przemierzy trasę, którą prawie 80 lat temu pokonali żołnierze Armii Andersa.

Według Nowakowskiej program podda uczestników licznym wyzwaniom, które będą od nich wymagały sprytu i wytrwałości. Ich głównym celem będzie jednak upamiętnienie historii i oddanie hołdu bohaterom. Na jej Insta Story pojawiły się już nawet pierwsze fotografie z planu projektu.

Zobaczcie wpis Idy Nowakowskiej. Będziecie ją oglądać w nowym programie?

bDTwCnbi
bDTwCnbj
bDTwCnbC
KOMENTARZE
(306)
Gość
2 lata temu
Dobre plecy ma...
Gość
2 lata temu
Nie przepadam za nią wiec nie będę tęsknić
Gość
2 lata temu
Większej głupoty dawno nie widziałam.
bDTwCnbD
Gość
2 lata temu
Brzydka jak noc i te dziwaczne miny. Niech odchodzi i nie wraca a pfeee
Mona
2 lata temu
I cale szczescie. Przelaczalam program, gdy Ida byla prowadzaca
Najnowsze komentarze (306)
555
4 miesiące temu
wreszcie,co za ulga
Mika
rok temu
Sympatyczna przemiła osóbka, elokwentna
Gość
2 lata temu
Cienko jej szło Pns dlatego pogonilijs ns Sybir
Gość
2 lata temu
Cienko jej szło Pns dlatego pogonilijs ns Sybir
Gość
2 lata temu
Błagam, niech nie wraca! Nie nadaje się kompletnie do prowadzenia programu śniadaniowego bo każda rozmowę przerywa słowami "... A mój mąż...", jest irytujaca i męcząca. Co mnie jej mąż obchodzi.... Podczas rozmów zachowuje się jak wiecznie zadziwione wszystkim dziecko. Zdejmij ie ją na stałe, dajcie kogoś taktownego i wywazonego.
gość
2 lata temu
Idź bo żadnej różnicy nie bedzie
Gość
2 lata temu
Nowicki odetchnął....
Gość
2 lata temu
O, to doskonale!
bDTwCnbv
Gość
2 lata temu
Jak można jej nie lubić? Hmmm
Moro
2 lata temu
Kto to jest?
Gość
2 lata temu
NARESZCIE! TO BEZTALEŃCIE!
gosciowa
2 lata temu
I bardzo dobrze, mega irytująca osoba. Bardzo lubie gdy PNŚ prowadzi pan Nowicki, ale w duecie z Nowakowską nie dalo się tego oglądać.
Gość
2 lata temu
Bardzo dobrze że odchodzi! Jest sztuczna i nie wzbudza sympatii
Normalny
2 lata temu
Dajcie spokój...fajna dziewczyna ...na luzie...inteligentna...i naturalna w rozmowie...nie tak jak niektórzy..bułkę przez bibułkę ...
...
Następna strona
bDTwCnbX