Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ida Nowakowska ODCHODZI z "Pytania na śniadanie"!

305
Podziel się

Tancerka na Instagramie pożegnała się z ekipą programu śniadaniowego. Okazuje się, że już wkrótce zobaczymy ją w nowym projekcie.

Ida Nowakowska ODCHODZI z "Pytania na śniadanie"!
bCPICUid

Ida Nowakowska zdobyła popularność w Polsce głównie za sprawą występów w charakterze jurorki w popularnych programach rozrywkowych. Tancerka swoją przygodę zaczynała w You can dance. Po prostu tańcz. Od kilku lat zawodowo związana jest jednak z TVP, gdzie mogliśmy ją oglądać m.in w show Dance, Dance, Dance oraz Bake Off Junior.

W maju Nowakowska została jedną z prowadzących Pytania na śniadanie, a jej antenowym partnerem został Łukasz Nowicki. Chociaż Ida wielokrotnie publicznie zachwycała się posadą w Telewizji Polskiej, okazuje się, że nie będzie dłużej występować w porannym programie stacji. Na jej instagramowym profilu pojawił się obszerny post, w którym dziękuje telewizyjnemu partnerowi oraz wyjaśnia powody swojej decyzji.

bCPICUif

Łukasz Nowicki dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą Pytania na Śniadanie, ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia. Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt, unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę.

Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki. Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom.

Na „szlaku nadziei” poddam uczestników wyczerpującym próbom. Żeby dotrzeć do celu, potrzebne im będą spryt, oczy dookoła głowy i piekielna ilość szczęścia… Ruszamy. Szlak Nadziei na TVP1 już na wiosnę.

bCPICUil

Jak tłumaczy Nowakowska, w programie Szlak Nadziei wraz z sześcioma śmiałkami przemierzy trasę, którą prawie 80 lat temu pokonali żołnierze Armii Andersa.

Według Nowakowskiej program podda uczestników licznym wyzwaniom, które będą od nich wymagały sprytu i wytrwałości. Ich głównym celem będzie jednak upamiętnienie historii i oddanie hołdu bohaterom. Na jej Insta Story pojawiły się już nawet pierwsze fotografie z planu projektu.

Zobaczcie wpis Idy Nowakowskiej. Będziecie ją oglądać w nowym programie?

bCPICUim
bCPICUin
bCPICUiG
KOMENTARZE
(305)
Gość
10 miesięcy temu
Dobre plecy ma...
Gość
10 miesięcy temu
Nie przepadam za nią wiec nie będę tęsknić
Gość
10 miesięcy temu
Większej głupoty dawno nie widziałam.
bCPICUiH
Gość
10 miesięcy temu
Brzydka jak noc i te dziwaczne miny. Niech odchodzi i nie wraca a pfeee
Mona
10 miesięcy temu
I cale szczescie. Przelaczalam program, gdy Ida byla prowadzaca
Najnowsze komentarze (305)
Mika
6 miesięcy temu
Sympatyczna przemiła osóbka, elokwentna
Gość
10 miesięcy temu
Cienko jej szło Pns dlatego pogonilijs ns Sybir
Gość
10 miesięcy temu
Cienko jej szło Pns dlatego pogonilijs ns Sybir
Gość
10 miesięcy temu
Błagam, niech nie wraca! Nie nadaje się kompletnie do prowadzenia programu śniadaniowego bo każda rozmowę przerywa słowami "... A mój mąż...", jest irytujaca i męcząca. Co mnie jej mąż obchodzi.... Podczas rozmów zachowuje się jak wiecznie zadziwione wszystkim dziecko. Zdejmij ie ją na stałe, dajcie kogoś taktownego i wywazonego.
gość
10 miesięcy temu
Idź bo żadnej różnicy nie bedzie
Gość
10 miesięcy temu
Nowicki odetchnął....
Gość
10 miesięcy temu
O, to doskonale!
Gość
10 miesięcy temu
Jak można jej nie lubić? Hmmm
bCPICUiz
Moro
10 miesięcy temu
Kto to jest?
Gość
10 miesięcy temu
NARESZCIE! TO BEZTALEŃCIE!
gosciowa
10 miesięcy temu
I bardzo dobrze, mega irytująca osoba. Bardzo lubie gdy PNŚ prowadzi pan Nowicki, ale w duecie z Nowakowską nie dalo się tego oglądać.
Gość
10 miesięcy temu
Bardzo dobrze że odchodzi! Jest sztuczna i nie wzbudza sympatii
Normalny
10 miesięcy temu
Dajcie spokój...fajna dziewczyna ...na luzie...inteligentna...i naturalna w rozmowie...nie tak jak niektórzy..bułkę przez bibułkę ...
pani
10 miesięcy temu
I bardzo dobrze, bo nie sprawdziła się w Pytaniu na Śniadanie. Przecież nie ma obowiązku być dobrym we wszystkim. Niech robi to w czym się sprawdza. Powodzenia!
...
Następna strona
bCPICUjb