Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafalala została POBITA przez fanów Belmondo? "Zaatakowali mnie!"

171
Podziel się

Tym razem Rafalala udostępniła w sieci nagranie, na którym obserwujemy jej potyczkę słowną z przypadkowym mężczyzną, a następnie bójkę.

Rafalala została POBITA przez fanów Belmondo? "Zaatakowali mnie!"
bDXTpCGJ

O Rafalali znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą ostatnich wydarzeń, kiedy to na jaw wyszło, że transseksualna celebrytka spotyka się z Tytusem Szylukiem, znanym jako Belmondo lub Młody G. Rafalala udostępniła zdjęcie nagiego rapera z wanny na Snapchacie. Później on sam potwierdził, że złożył u niej wizytę, ale jej celem miało być wyłącznie "dowiezienie tematu". Wieść ta szybko dotarła do kolegów Belmondo ze składu Mobbyn, którzy podjęli natychmiastową decyzję, że raper zostaje usunięty z ekipy. Następnie w sieci pojawiło się oświadczenie Tytusa:

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną - czyta Belmondo. Przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie.

bDXTpCGL

Teraz okazuje się, że sprawa ma swoją kontynuację. Rafalala udostępniła na Snapchacie nagranie, na którym opowiada, że została pobita przez fanów Belmondo w gdańskim centrum handlowym.

Dziś około 20:00 fani Belmonda zaatakowali mnie, Olę i Mateusza _- mówi._

Na samym początku nagrania widzimy uciekającego chłopaka, za którym Rafalala krzyczy: fan Belmonda, fan Belmonda. Chwilę później na filmie możemy obserwować jej potyczkę słowną z innym, starszym już mężczyzną. Rafalala opluwa go, a ten odpowiada uderzeniem z pięści w twarz. Co istotne, cios spada nie na Rafalalę, ale na jej towarzysza.

Fan Belmonda atakuje ludzi. Podchodzi, a później się dziećmi zasłania - wykrzykuje na nagraniu Rafalala.

bDXTpCGR

Na filmie widać także kobietę, prawdopodobnie partnerkę "fana Belmonda". Błaga ona, by nie dzwonić na policję, pokazuje, że są z nią przerażone dzieci. Płacze i przyznaje w rozmowie z Rafalalą, że jest jej przykro i wstyd. Transseksualna celebrytka nie dała jednak za wygraną i wyruszyła w pościg za sprawcą pobicia. Choć udaje się mu opuścić galerię handlową, Rafalala i tak ostatecznie wzywa policję. Na końcu filmiku widzimy, jak funkcjonariusze zaczynają spisywać jej zeznania.

O krótki komentarz pokusił się już GSP.

_**Widzicie jak to jest. Najpierw krzywdzą innych, a później płaczą jak ich biją**_ – napisał raper.

bDXTpCGS

Aż strach pomyśleć, co wydarzy się dalej.

**_

bDXTpCGT

_**

bDXTpCHm
KOMENTARZE
(171)
gość
2 lata temu
Rafalala to zły człowiek. Mamy jej współczuć, bo jest trans? Biedna, prześladowana... Szkoda, że sama niszczy tylu ludzi
Gość
2 lata temu
Napluc na kogos. Biedne dzieci :(
Gość
2 lata temu
Rafalala pochodzi ze Zbuczyna...
bDXTpCHn
Warszawiak
2 lata temu
To zwykły facet przebrany za KOBIETĘ ! Peruka , makijaż,protezy cycków z sex shopu. Gdyby była transseksualna zaczęłaby od zmiany dokumentów z mężczyzny na kobietę (prawnie,sądownie), zapuszczenie swoich naturalnych włosów jak i mniej wypełniaczy na twarzy. Znam wiele kobiet transseksualnych po których nie widać ze są trans! Prawnie są kobietami i są normalne brak męskich cech ! U Rafała testosteron i wulgarność aż kipi ! Ten mężczyzna mieszka w mojej okolicy i ciagle spaceruje z kims nigdy nie jest sam bo ewidentnie ma fobie społeczna skoro polowe dnia spędza na spotkaniach sponsorowanych to cóż się dziwić ! Dno i wodorosty rafalku.
gość
2 lata temu
utylizacja tego smiecia
Najnowsze komentarze (171)
gość
2 lata temu
utylizacja tego smiecia
Gość
2 lata temu
Ohydny typ robiący się na babę.
gość
2 lata temu
Rafalala... czemu w ogole o nim piszecie?
Lulu
2 lata temu
Ale o co chodzi???...
Gość
2 lata temu
A dlaczego nie masz ochrony ?
Polka
2 lata temu
Jak to pobita...to nie facet???
Gość
2 lata temu
Rafal ku....wa opanuj sie
lalamido
2 lata temu
ono ma perukę czy swoje włosy?
bDXTpCHf
Gość
2 lata temu
Kto to do q***y nędzy jest? To kobieta czy facet? Bo jak na mój gust to obleśny trans, z wulgarną urodą
Gość
2 lata temu
Takie COŚ to powinno się utylizować... Żeby świat był lepszy. Przecież widać, że TO COŚ tylko umie afery kręcić. Zamiast się przerabiać,trumnę by sobie kupiło...😁
gość
2 lata temu
🤮🤮🤮🤮
Gość
2 lata temu
,,ta,, Rafala czy ,, ten ,, ? Jaka jest płeć w dowodzie ?
gość
2 lata temu
rzygac sie chce.
Gość
2 lata temu
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie
...
Następna strona
bDXTpCHH