Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rafalala została POBITA przez fanów Belmondo? "Zaatakowali mnie!"

171
Podziel się

Tym razem Rafalala udostępniła w sieci nagranie, na którym obserwujemy jej potyczkę słowną z przypadkowym mężczyzną, a następnie bójkę.

Rafalala została POBITA przez fanów Belmondo? "Zaatakowali mnie!"
bDnyeWIB

O Rafalali znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą ostatnich wydarzeń, kiedy to na jaw wyszło, że transseksualna celebrytka spotyka się z Tytusem Szylukiem, znanym jako Belmondo lub Młody G. Rafalala udostępniła zdjęcie nagiego rapera z wanny na Snapchacie. Później on sam potwierdził, że złożył u niej wizytę, ale jej celem miało być wyłącznie "dowiezienie tematu". Wieść ta szybko dotarła do kolegów Belmondo ze składu Mobbyn, którzy podjęli natychmiastową decyzję, że raper zostaje usunięty z ekipy. Następnie w sieci pojawiło się oświadczenie Tytusa:

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną - czyta Belmondo. Przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie.

bDnyeWID

Teraz okazuje się, że sprawa ma swoją kontynuację. Rafalala udostępniła na Snapchacie nagranie, na którym opowiada, że została pobita przez fanów Belmondo w gdańskim centrum handlowym.

Dziś około 20:00 fani Belmonda zaatakowali mnie, Olę i Mateusza _- mówi._

Na samym początku nagrania widzimy uciekającego chłopaka, za którym Rafalala krzyczy: fan Belmonda, fan Belmonda. Chwilę później na filmie możemy obserwować jej potyczkę słowną z innym, starszym już mężczyzną. Rafalala opluwa go, a ten odpowiada uderzeniem z pięści w twarz. Co istotne, cios spada nie na Rafalalę, ale na jej towarzysza.

Fan Belmonda atakuje ludzi. Podchodzi, a później się dziećmi zasłania - wykrzykuje na nagraniu Rafalala.

bDnyeWIJ

Na filmie widać także kobietę, prawdopodobnie partnerkę "fana Belmonda". Błaga ona, by nie dzwonić na policję, pokazuje, że są z nią przerażone dzieci. Płacze i przyznaje w rozmowie z Rafalalą, że jest jej przykro i wstyd. Transseksualna celebrytka nie dała jednak za wygraną i wyruszyła w pościg za sprawcą pobicia. Choć udaje się mu opuścić galerię handlową, Rafalala i tak ostatecznie wzywa policję. Na końcu filmiku widzimy, jak funkcjonariusze zaczynają spisywać jej zeznania.

O krótki komentarz pokusił się już GSP.

_**Widzicie jak to jest. Najpierw krzywdzą innych, a później płaczą jak ich biją**_ – napisał raper.

bDnyeWIK

Aż strach pomyśleć, co wydarzy się dalej.

**_

bDnyeWIL

_**

bDnyeWJe
KOMENTARZE
(171)
gość
rok temu
Rafalala to zły człowiek. Mamy jej współczuć, bo jest trans? Biedna, prześladowana... Szkoda, że sama niszczy tylu ludzi
Gość
rok temu
Napluc na kogos. Biedne dzieci :(
Gość
rok temu
Rafalala pochodzi ze Zbuczyna...
bDnyeWJf
Warszawiak
rok temu
To zwykły facet przebrany za KOBIETĘ ! Peruka , makijaż,protezy cycków z sex shopu. Gdyby była transseksualna zaczęłaby od zmiany dokumentów z mężczyzny na kobietę (prawnie,sądownie), zapuszczenie swoich naturalnych włosów jak i mniej wypełniaczy na twarzy. Znam wiele kobiet transseksualnych po których nie widać ze są trans! Prawnie są kobietami i są normalne brak męskich cech ! U Rafała testosteron i wulgarność aż kipi ! Ten mężczyzna mieszka w mojej okolicy i ciagle spaceruje z kims nigdy nie jest sam bo ewidentnie ma fobie społeczna skoro polowe dnia spędza na spotkaniach sponsorowanych to cóż się dziwić ! Dno i wodorosty rafalku.
gość
rok temu
utylizacja tego smiecia
Najnowsze komentarze (171)
gość
rok temu
utylizacja tego smiecia
Gość
rok temu
Ohydny typ robiący się na babę.
gość
rok temu
Rafalala... czemu w ogole o nim piszecie?
Lulu
rok temu
Ale o co chodzi???...
Gość
rok temu
A dlaczego nie masz ochrony ?
Polka
rok temu
Jak to pobita...to nie facet???
Gość
rok temu
Rafal ku....wa opanuj sie
lalamido
rok temu
ono ma perukę czy swoje włosy?
bDnyeWIX
Gość
rok temu
Kto to do q***y nędzy jest? To kobieta czy facet? Bo jak na mój gust to obleśny trans, z wulgarną urodą
Gość
rok temu
Takie COŚ to powinno się utylizować... Żeby świat był lepszy. Przecież widać, że TO COŚ tylko umie afery kręcić. Zamiast się przerabiać,trumnę by sobie kupiło...😁
gość
rok temu
🤮🤮🤮🤮
Gość
rok temu
,,ta,, Rafala czy ,, ten ,, ? Jaka jest płeć w dowodzie ?
gość
rok temu
rzygac sie chce.
Gość
rok temu
Kto mieczem wojuje, od miecza ginie
...
Następna strona
bDnyeWJz