Sobota 05.10.2019 20:00

Rafalala pokazuje rapera Belmondo NA ZDJĘCIACH Z WANNY

Rafalala Belmondo

Rafalala pokazuje rapera Belmondo NA ZDJĘCIACH Z WANNY

Powiedzieć o Rafalali, że jest osobą kontrowersyjną, to nie powiedzieć nic. Transseksualna celebrytka znana jest m.in. z braku poszanowania dla prywatnosci swoich prawdziwych i domniemanych kochanków. Sama przyznała, że szantażowała popularnego piłkarza, że wypuści do sieci nagranie z ich schadzki (najwyraźniej się zgodził, bo krótko potem pokazała na Snapchacie stos gotówki). To przez romans z Rafalalą miał się rozpaść związek pewnego znanego klawiszowca i jeszcze bardziej znanej piosenkarki (czarę goryczy miało przelać to, że Rafalala ujawniła, że muzyk kupił jej pod choinkę identyczną świeczkę Yankee Candle, co oficjalnej ukochanej).

Zobacz: Rafalala została zatrzymana w Sopocie. "Usłyszała zarzut rozboju"

Rozsądny człowiek znając powyższe fakty, powinien od Rafalali trzymać się z daleka, zwłaszcza, jeśli jest kimś sławnym. Ale powiedzmy sobie szczerze - większość sławnych osób rozsądkiem nie grzeszy. Dlatego nie zdziwiło nas zupełnie, że w szpony Rafalali wpadł kolejny celebryta. Tym razem skandalistka opublikowała w internecie zdjęcie swojej wanny, w której kąpie się młody mężczyzna. Jego twarz jest zakryta, ale podpis głosi, że to "słynny raper".

Internauci szybko zauważyli, że tajemniczy nieznajomy ma na nodze identyczny tatuaż, co Tytus Szyluk, znany jako Belmondo lub Młody G. Tym z Was, którzy nie słuchają polskiego hip-hopu, Tytus może być znany jako syn Wiganny Papiny, stylistki o osobliwym guście. Matczyna miłość Wiganny jest bezwarunkowa - stała murem za synem nawet, gdy był oskarżany o oszustwa i miał problemy z policją.

Zobacz: Syn Wiganny Papiny został zatrzymany przez policję?!

Wsparcie mamy na pewno przyda się teraz raperowi, bo zdjęcie z wanny było dopiero początkiem jego kłopotów. Belmondo w rozmowie z fanem potwierdził, że był u Rafalali, jednak celem jego wizyty miało być jedynie "dowożenie tematu" (cały komentarz rapera jest krótki, ale tak homofobiczny i wulgarny, że nie nadaje się do zacytowania).

Pudelek rzecz jasna posługuje się wyłącznie literacką polszczyzną, ale wytłumaczono nam, że wzmianka o "dowożeniu tematu" może oznaczać, że Belmondo odwiedził Rafalalę w celach biznesowych. Niestety, nic nam nie wiadomo o tym, żeby raper miał zarejestrowaną działalność gospodarczą, nie mamy więc pojęcia, jakie interesy mógł robić z celebrytką.

Plotki o tym, że Belmondo pluskał się w wannie Rafalali dotarły do jego kolegów ze składu Mobbyn, którzy sprawę potraktowali z pełną powagą. Na Instagramie Mobbyn pojawił się filmik, w ktorym należący do składu raper GSP oznajmia, że Belmondo został usunięty z ekipy.

Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie - uzasadnia decyzję GSP (swoją drogą, to musi być bardzo szczegółowy kodeks, skoro przewiduje kary za kąpiel u Rafalali).

To jednak nie takie proste - Belmondo jest bowiem właścicielem praw do nazwy Mobbyn, a także administratorem kont składu na YouTube i Facebooku. Co zrobi teraz Młody G? Podobno obecnie przebywa w szpitalu, ale od razu po wyjściu ma wydać oświadczenie.

Mamy tylko nadzieję, że Wiganna Papina jest nadal dumna z syna.Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (392)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 392
Odpowiedz
61 15
zgłoś
gość 05.10.2019 20:00
Sprzedam ŻUKA dowóz gratis! Resztę dokulam !!
Odpowiedz
81 6
zgłoś
Gość 05.10.2019 20:01
Ten cały "szołbiznes" jest ble.
Odpowiedz
1270 19
zgłoś
Lol 05.10.2019 20:02
Nie wiem jakim cudem Rafalala ma takie wzięcie. Były Lisowskiej, teraz ten. Wcześniej też chyba ktoś sławny był. Masakra.
Odpowiedz
80 3
zgłoś
Gość 05.10.2019 20:02
No to się pobawił
Odpowiedz
32 5
zgłoś
Gość 05.10.2019 20:02
Wtf
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 392