Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Wiganny Papiny został zatrzymany przez policję?! (TYLKO U NAS)

234
Podziel się

Świadkowie mówią, że Tytus Szyluk, który promuje się jako raper Belmondo, na widok funkcjonariuszy "wyrzucił plecak do śmietnika".

Syn Wiganny Papiny został zatrzymany przez policję?! (TYLKO U NAS)
bDSVxfDV

Wiganna Papina od lat krąży po show biznesie promując się jako "stylistka gwiazd", jednak jej poczucie estetyki jakoś nie znajduje tłumu sympatyków. Co więcej, stylizacje Wiganny, w których ona sama pojawia się "na salonach", spotykają się przeważnie z krytyką znawców mody. Nie trzeba być zresztą specjalnie zorientowanym w trendach, żeby zobaczyć, że gust Papiny jest co najmniej "kontrowersyjny".

Jednym z największych dotychczasowych osiągnięć Wiganny jest... stylizowanie pogrzebu Lecha i Marii Kaczyńskich oraz udział w jednym z pierwszych teledysków Liroya w 1991 roku. Miłość do rapu Wiganna przekazała najwyraźniej synowi, Tytysowi Szylukowi, który ponoć od dzieciństwa marzył o karierze hip hopowca.

bDSVxfDX

26-latek występuje pod pseudonimami Belmondo oraz Młody G. Jakiś czas temu głośno było o tym, że organizatorzy jego trasy koncertowej zarzucili mu wyłudzenie pieniędzy.

Jesteś oszustem i złodziejem. Wyłudziłeś od nas pieniądze, biorąc zaliczki większe niż realny zysk z koncertów, które zagrałeś. Przez całą trasę robiłeś sobie z nas prywatny bankomat - grzmieli na YouTube.

To jednak nie koniec kłopotów Tytusa. Raper planował na 30 listopada wydanie płyty, ale projekt stanął pod znakiem zapytania, bo - jak donosi nasz informator - w poniedziałek Tytus został zatrzymany przez policję.

bDSVxfEd

Świadkowie twierdzą, że na widok funkcjonariuszy 26-latek wyrzucił plecak do śmietnika, jednak jak widać na zdjęciu, do którego udało nam się dotrzeć, policjant odzyskał plecak. Według naszego źródła, miałyby się w nim znajdować nielegalne substancje.

Mama raczej nie będzie dumna.

bDSVxfEe
bDSVxfEf
bDSVxfEy
KOMENTARZE
(234)
Bulka
2 lata temu
Jezu, znowu przeczytałam " syn waginy papiny'
Jk
2 lata temu
Pełnoletni? Pełnoletni! Odpowiada za siebie. A Wagina już nie ma wpływu na zachowanie dorosłego syna. Smutne ale prawdziwe 🤔
gość
2 lata temu
O gustach się ponoć nie dyskutuje, ale pokazane stylizacje wyglądają raczej na takie rodem z bazaru, nie salonów...
bDSVxfEz
gość
2 lata temu
mamusia bryluje na fb i yt ściankach a synek sie stacza a mamusia dalej tylko żeby gdzies napisali a żeby fotke zdrobili itd. Katastrofa
Gość
2 lata temu
Wagina Pingwina!!! 😂
Najnowsze komentarze (234)
Gość
12 miesięcy temu
Co to w ogóle za imię Wiganna?
gość
2 lata temu
plecak pełen cashu wypełniony aż po brzegiiii
lacho
2 lata temu
doniz
gość
2 lata temu
mlody g sportowiec
Mobbyn
2 lata temu
To na sto % jest przekręt. Pewnie to nawet nie Belmondo, a chodzi o nagłośnienie sprawy żeby przesunąć termin wydania płyty lub wcale jej nie wydania. Już raz tak zrobił z płytą sos, ciuchy i borciuchy. Prawda w oczy kole ? Kto raz jest przekrętem zostanie nim na zawsze !
Gość
2 lata temu
Kmioty i buraki zmieńcie tytuł artykułu z Waginy na Wiganne Papine.
gość
2 lata temu
Belmondo będzie miał ananasa przebolcowanego
gość
2 lata temu
Wagina Pupina to jej prawdziwe imię i nazwisko, czy pseudonim "artystyczny"?
bDSVxfEr
gość
2 lata temu
a ta wagna dobrze rozciagnieta u papiny
Gość
2 lata temu
Wagina dumna z syna
gość
2 lata temu
Ma tak zj****e imię że aż przykro
Oyche Doniz
2 lata temu
No i co Tytus?Mamy cię!A teraz będzie boleć d**a :)
gość
2 lata temu
Kompletny brak gustu
HARY
2 lata temu
co za szkaradztwo i jeszszcze wagina ludzie na taczke i na gnojowisko wywiez
...
Następna strona
bDSVxfET