Trwa ładowanie...
Przejdź na

Raper Belmondo: "Niech to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki" (WIDEO)

135
Podziel się

Syn Wiganny Papiny po tym, jak Rafalala opublikowała jego zdjęcia w wannie, postanowił zrzec się przewodzenia swojemu muzycznemu składowi.

Raper Belmondo: "Niech to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki" (WIDEO)
bDILsved

Tytus Szyluk, młody raper znany osobom niezwiązanym ze środowiskiem głównie jako syn znanej stylistki, Wiganny Papiny, pojawił się w show biznesie w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

bDILsvef

Tytus aka Belmondo znowu wpakował się w tarapaty. Tym razem zaczęło się od wizyty u Rafalali, która pochwaliła się snapami z wizyty "Belmondziaka" w swojej wannie.

Gdy raper odpowiadał jednemu z fanów na pytanie o powód tej wizyty, dowiedzieliśmy się, że "dowoził jej temat", cokolwiek miałoby to oznaczać.

Na reakcję kolektywu Mobbyn, któremu przewodził Belmondo, nie trzeba było długo czekać. Na instagramowym profilu grupy pojawiło się oświadczenie Tytusa wygłoszone jego ustami:

bDILsvel

Przepraszam wszystkich, których zawiodłem moją chorobą psychiczną - czyta Belmondo. Przede wszystkim braci z Mobbyn, z którymi wspólnie walczyłem o wartości, którym zaprzeczyłem. Nigdy nie poprę takich zachowań. Uważam je za niedopuszczalne. To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki. Całe przewodnictwo w Mobbyn zostawiam mojemu bratu GSP, który swoją egzystencją udowodnił, że zasługuje na nie. Trzymajcie się - słyszymy na nagraniu.

W odpowiedzi na pytania fanów członkowie składu podkreślają, że zmiana "przywództwa" to nie jedyny skutek działań Tytusa:

Nie będzie Mobbyn, skład zmieni nazwę. Wyrzucimy z sociali wszystkich, którzy nie powinni na nich być, a młody G nie chce już nigdy robić niczego, co jest związane z rapem - czytamy.

Wśród nieoficjalnych doniesień pojawiły się też informacje, że syn Papiny wydał 25 tysięcy złotych ze wspólnych pieniędzy grupy oraz został pobity i trafił do szpitala.

bDILsvem

Jeden z kolegów Tytusa opublikował też InstaStory, w którym daje mu "rozgrzeszenie":

Wybaczamy Belmondziakowi to, co zrobił. Jako że był dla nas bardzo ważny. (...) Nie rościmy wobec niego pretensji wobec strat i życzymy mu żeby ułożył sobie życie - słyszymy.

Myślicie, że Tytusowi uda się w końcu wyjść na prostą?

bDILsven
bDILsveG
KOMENTARZE
(135)
gość
rok temu
Jadwiga Anna rocznik 65 oj Jadwiniu nie udało się wychować synka....
gość
rok temu
Przestańcie ją obwiniać za ten wypadek!!! ludzie co ona miała za nim chodzić jak dziecko go pilnować?ludzie ogarnijcie się!! on był dorosły!! a ona była jego zoną a nie opiekunką 24 na dobę!!! szukacie teraz winnego?kozła ofiarnego? to nie jej wina że gość miał zryty beret od narkotyków i robił co chciał i jak chciał!! zginał tak jak żył..czyli głupio o bezmyślnie!! a ona teraz musi z tym żyć!!! współczuję jej!!!
gość
rok temu
pozamykać japy wszyscy którzy nie wiedzą co na prawdę znaczy Mobbyn i jaka jest geneza tego wszystkiego jak i samego Tytusa w rapie.Chłop sie w życiu pogubił sława, hajs i wszystko inne... No cóż teraz to już ch** z tego. Ja mam nadzieje że chłop wróci 2razy mocniejszy (w tym pozytywnym znaczeniu). Dla mnie jest świetnym raperem i z tego go będę pamiętał. Nie znam gościa prywatnie żeby go osądzać. Do widzenia
bDILsveH
Gośćja
rok temu
Dowozil temat? Czyli zawiosl mu/ jej prochy. Koks albo feta. Po MJ tak nie odpier.... a. Do monaru idz chlopie. I badania na hiv.
gość
rok temu
Ladny ten Belmondo
Gość
rok temu
Polazl do Rafalali, tam wydarzylo sie cos - nie wiadomo co, ale cos po czym musial sie wykapac, a chwile pozniej pisze, ze to niedopuszczalne i nie poprze takich zachowan. Jak cos sie zrobi to trzeba to wziac na klate, a nie wycierac sie narkotykami, chorobami psychicznymi itd
gość
rok temu
Zupełny brak wychowania !! Sodoma i Gomora !!! Ale, ze rzucił sie na takie coś ????!!!!???? Czy nie stac go było na więcej ??????
Gość.
rok temu
Kto chce korzystac z uslug tego transa skoro ona pozniej ma.foty do.szantazu
Gość.
rok temu
Kto chce korzystac z uslug tego transa skoro ona pozniej ma.foty do.szantazu
Gość.
rok temu
Kto chce korzystac z uslug tego transa skoro ona pozniej ma.foty do.szantazu
Gość
rok temu
Jakie dragi musiał zażywać skoro poszedł do łóżka z facetem. Dramat albo nawet horror
Gośćnatalia k...
rok temu
Czy to sa stringi?!
gość
rok temu
Ale co was obchodzi z kim on sypia!
bDILsvez
gość
rok temu
Rafał wszystko ma sztuczne cyc, włosy, ale penis prawdziwy duży
...
Następna strona
bDILsvfb