Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Pazura PŁACZE w programie Magdy Mołek

129
Podziel się

Żona Cezarego Pazury podzieliła się z dziennikarką trudnymi wspomnieniami.

Edyta Pazura PŁACZE w programie Magdy Mołek
bDJNRwRh

Edyta Pazura weszła do polskiego show biznesu po tym, jak jako 19-latka w pociągu przypadkowo poznała Cezarego Pazurę. Od tego momentu wszystko potoczyło się jak w romantycznym filmie - starszy o 26 lat aktor zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i zaprosił na randkę. Mimo że wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu, a z czasem doczekała się trójki potomstwa, Edyta długo musiała walczyć z łatką "panienki z PKP". Po 10 latach małżeństwa Pazurowie wydają się dość dobraną parą, a aktor podkreśla, że Edytka stworzyła mu dom, o którym zawsze marzył. Żona wspiera go jako menadżerka, dba o jego wizerunek i prowadzi swojego bloga.

Żona Czarka była niedawno gościem programu Magdy Mołek W roli głównej. Dziennikarka nie owijając w bawełnę zapytała swojego gościa o złośliwe komentarze na początku jej znajomości z mężem.

bDJNRwRj

To Cezary Pazura miał szczęście, że spotkał mnie - wyjaśniła na wstępie Edyta.

Żona Czarka szczerze opowiedziała Mołek o początkach ich związku. Wyznała, że przez hejt, który spadł na nich po tym, jak ujawnili swoje uczucie, miała moment zwątpienia i próbowała zerwać z ukochanym.

Na samym początku, kiedy nie było jeszcze Amelli, była taka sytuacja, że przyszłam bardzo mocno zapłakana. Miałam tego dość, tych kłamstw. I powiedziałam: "Czaruniu, nie zasłużyłam na to". Spakowałam się, Czarek pobiegł za mnią i powiedział, że nigdzie nie idę - wyznała nie kryjąc łez. Teraz jestem dużo twardsza, dużo silniejsza. Chcę nauczyć moje córki tej siły, której ja nie miałam na samym początku - dodała.

Edyta wyznała również, jak Czarek spełnia się w roli taty.

bDJNRwRp

Przede wszystkim jest ojcem obecnym. Było bardzo ciężko, bo wiadomo, każdy facet ucieka na początku. Ale odpuściłam - zdradziła.

Po udziale w programie 31-latka zamieściła na swoim Instagramie pełen emocji wpis.

Bardzo bałam się tej rozmowy... Pierwszy raz odkąd poznałam mojego Męża opowiedziałam tak szczerze o swoich przeżyciach i uczuciach, które towarzyszyły mi na początku naszej znajomosci i przez ostatnie 12 lat. Podczas wywiadu były: radość, smutek, śmiech, gorycz, a nawet łzy.... Zawsze jednak warto walczyć o swoje szczęście... Cieszę się, że wytrwaliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz mojego życia bez Czara, Amelki, Antosia, Rity i moich przyjaciół - napisała.

Wzruszające?

bDJNRwRq
bDJNRwRK
KOMENTARZE
(129)
Gość
rok temu
Piekna kobieta.
Gość
rok temu
Dziewczyna z pociągu
Gość
rok temu
Pazura nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
bDJNRwRL
Gość
rok temu
Sorry, ale starsza Mołek wygląda na dużo młodszą od pazury
Gość
rok temu
Wywiady Mołek? Po cholerę to komu? Zapraszani goście przez Mołek to po prostu NIC.
Gość
rok temu
Skąd ta łatka PKP? Każdy gdzieś kogoś poznaje i akurat pociąg to nic nadzwyczajnego
gość
rok temu
Magda Mułek jest sexy !
Gość
rok temu
no i iii straciłam serce do molek
Gość
rok temu
no i fajna z nich para
Gość
rok temu
no i fajna z nich para
gość
rok temu
Magda Mołek nie ma już ambicji dziennikarskich, jeśli zaprasza osobę bez osiągnięć oprócz małzeństwa ze znanym aktorem wstyd
Gość
rok temu
Kobieta spełniona, szczęśliwa. To piękne. Życzę tego wszystkim Paniom ❤
gość
rok temu
co te dziewczyny z sobą robią -KLONY, SIOSTRY SJAMSKIE
bDJNRwRD
Kosma
rok temu
Mołek na czoło ma botoks na 100% nie róbcie z niej juz takiej natury.ale to jej sprawa chce to stosuje
...
Następna strona
bDJNRwSf