Czwartek 17.10.2019 12:00

"Matrix 4". Jada Pinkett Smith ponownie wcieli się w Niobe!

Jada Pinkett Smith hotnews

"Matrix 4". Jada Pinkett Smith ponownie wcieli się w Niobe!

Jada Pinkett Smith w ostatnich latach nieco zaniedbała swoją karierę. Żona Willa Smitha co prawda wciąż realizuje się jako aktorka, jednak na co dzień pozostaje raczej w cieniu męża, a nawet swoich nastoletnich pociech. W efekcie Jada coraz częściej pojawia się w mediach w kontekście kontrowersyjnych stwierdzeń, a nie konkretnych osiągnięć.

Przypomnijmy: Jada Pinkett Smith opowiada, jak odkryła, że jej syn stracił dziewictwo: "Poznałam to po jego sposobie chodzenia"

Choć Jada Pinkett Smith nieco zwolniła tempo, to jednak wkrótce ma szansę na swój triumfalny powrót. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, matka Willow i Jadena wkrótce powróci na plan filmowy, bo właśnie zaangażowano ją do obsady filmu Matrix 4. Wcześniej ekipę zasilili chociażby Neil Patrick Harris i Yahya Abdul-Mateen.

Jakiś czas temu prezes wytwórni Warner Bros. Pictures, Toby Emmerich, ogłosił prace nad kolejnym filmem osadzonym w świecie Matrixa. Za scenariusz, reżyserię i produkcję odpowiedzialna będzie Lana Wachowski, która poprzedni obraz z serii tworzyła jeszcze jako Larry Wachowski.

Zobacz też: Lana Wachowski pozuje na ściance w jedwabnej sukience (ZDJĘCIA)

Jesteśmy niezwykle podekscytowani ponownym wejściem do świata Matrixa z Laną. Jest prawdziwą wizjonerką, wyjątkową i oryginalną twórczynią. Cieszymy się, że napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje ten nowy rozdział we wszechświecie Matrixa - powiedział Emmerich.

Warto wspomnieć, że Jada Pinkett Smith wystąpiła w serii już dwukrotnie. Jako Niobe zagrała w filmach Matrix Reaktywacja i Matrix Rewolucje. Premiera filmu Matrix 4 jest wstępnie planowana na 2022 rok. Zdjęcia mają ruszyć za kilka miesięcy.

Wybierzecie się do kina?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (29)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-29 z 29
Odpowiedz
22 1
zgłoś
gość 17.10.2019 12:22
Nie do wiary, ze nie jesteś @Pudelek w stanie zapanowac nad tymi komentarzami półgłowka.
Odpowiedz
9 17
zgłoś
gość 17.10.2019 12:24
codziennie siedzę na pudelku, nie mam innych pasji ani zajęć, PRZEGRAŁEM ŻYCIE, co robić ?
Skoro już przegrałeś, to chyba wiesz co robić. I nie zatruwaj życia innym, nieudaczniku.
Odpowiedz
10 8
zgłoś
Gość 17.10.2019 12:36
Kobieta dziwnej urody
Odpowiedz
9 3
zgłoś
Slod 17.10.2019 13:09
Iść - oczywiście,że pójdę ale myśle, że szału nie będzie
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 17.10.2019 13:10
gość:
gość: Też bym chciała takie ciało, ale NIENAWIDZĘ ćwiczyć. Po protu nie lubię, wolę poczytać czy iść do kina/teatru, spędzić czas mężem. Nie wiem czy da się jeszcze jakoś to wypracować. Multisport w portfelu od czerwca, siłowni na oczy nie widziałam w tym czasie. Pomóżcie
ja mam takie ciało ale nie mam czasu na teatr, mało tego nienawidze teatru a chciałabym pójść, ale poprostu go nie znoszę. Pomóżcie
to pewnie miało być zabawne i sarkastyczne, ale nie wyszło :(
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-29 z 29