Lana Wachowski pozuje na ściance w jedwabnej sukience (ZDJĘCIA)

51-letnia reżyserka "Matrixa" 5 lat temu zmieniła płeć. Poznajecie?

Obraz

Niecałe pięć lat temu reżyser Matrixa i Atlasu Chmur, Larry Wachowski wywołał poruszenie w mediach, gdy okazało się, że poddał się procesowi zmiany płci i stał się kobietą - Laną.

Wkrótce, w jego ślady poszedł brat - Andy, który również przyznał się do transseksualizmu, a po swojej przemianie przyjął imię Lily. Zobacz: Drugi z braci Wachowskich TEŻ ZOSTAŁ KOBIETĄ! (FOTO)

"Siostry Wachowskie" bardzo chronią swoją prywatność i poza oficjalnymi komunikatami kierowanymi do mediów rzadko wypowiadają się na temat swojego życia.

Nieczęsto także można spotkać je na ściankach - jeśli już to jedynie przy okazji ich własnych premier lub ważnych imprez filmowych oraz takich, na których propagowane są tolerancja i pokój.

Bardziej śmiała jest Lana, która od początku stawia na nieco odważniejszy wizerunek.

Reżyserka pojawiła się wczoraj w Narodowym Muzeum Afroamerykańskiej Historii i Kultury w Waszyngtonie na imprezie "Poeci dla Pokoju: Głosy nadziei i oporu".

Na ściance pozowała w jedwabnej, ręcznie malowanej sukience, rajstopach w kropki i lakierowanych baletkach.

Na gali pojawiły się też Ashley Judd, Ellen Page i Solange. Hasłem przewodnim imprezy było "Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie".

Zobaczcie, jak wyglądała Lana:

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Zamachowska tłumaczy: "Moja sukienka była za mała, pewne rzeczy się uwydatniły"

Zobacz tez:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą