Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mołek nie szanuje pracowników?

1528
Podziel się

Poniżyła makijażystkę. Jak można się tak zachować?

Mołek nie szanuje pracowników?
bDZvxRAR

Magda Mołek umie się sprzedać, to trzeba jej przyznać. Jej telewizyjny wizerunek jest prawie bez zarzutów. Zawsze elegancka, wzbudza sympatię widzów. Widać wprawdzie na pierwszy rzut oka, że jest zimna i mało wylewna, ale dobrze to maskuje. Z troską wypytuje swoich gości o ich życie osobiste, pakuje się w ich wnętrze w aksamitnych rękawiczkach. Oczywiście tak jest tylko przed kamerami. W rzeczywistości Mołek nie okazuje raczej ludziom szacunku. Przynajmniej tym niżej sytuowanym, dla bogatych i swoich szefów na pewno jest urocza.

Magda Mołek nie szanuje ludzi, poniża i wyżywa się na nich - mówi nasz informator, który pracuje przy produkcji jej programu. Widzę, jak Magda wyżywa się na moich kolegach po fachu, nie mogę już na to patrzeć. Chciałbym, aby wszyscy dowiedzieli się, jaka jest naprawdę.

Przykładem skandalicznego zachowania Mołek jest opisana przez nasze źródło sytuacja: Podczas wykonywania makijażu przed wejściem na antenę Mołek nagle wstała z krzesła i bez słowa wyszła z garderoby. Charakteryzatorka nie zdążyła skończyć swojej pracy, a na dodatek została kompletnie zlekceważona. Stała jak oniemiała, ale Mołek nawet się nie odwróciła. Potraktowała ją jak powietrze. To musi być przykre, gdy ktoś tak demonstracyjnie daje ci do zrozumienia, że jesteś dla niego służącym, kimś gorszym.

bDZvxRAT

Innym razem Mołek histeryzowała z powodu... paska:

Stylista pomagał jej założyć sukienkę, a potem pasek - wspomina świadek. Ścisnął ją trochę mocniej, żeby idealnie dopasować, ale nie jakoś mocno. A ona zaczęła krzyczeć, że się dusi! Potem przez kolejną godzinę mówiła, że jej słabo i że się dusi. Uważam, że ta kobieta jest nienormalna.

Trudno nam to ocenić. Na pewno takim zachowaniem nie zjednuje sobie przyjaciół.

bDZvxRAZ

Byliście świadkami, jak ktoś znany zachował się skrajnie odmiennie od tego, jak sprzedaje się w telewizji? Piszcie na: donosy@pudelek.pl .

bDZvxRBu
KOMENTARZE
(1528)
lilka kossak
12 lat temu
gość
12 lat temu
a ja tam ja lubie:)
gość
12 lat temu
ten program to "W roli głównej"
bDZvxRBv
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Bufoniara i ten jej uśmieszek jakiś nieszczery!
Najnowsze komentarze (1528)
inco
11 lat temu
teraz proponuję dobrać się do zdjęć z przedszkola! to będzie dopiero afera! no cóż, słyszy się wiele, a nawet bardzo wiele ostatnimi czasy ooo pani Magdzie, powstaje pytanie czy ktoś przypadkiem nie chce jej zaszkodzić (?) musiałby sie podwójnie zastanowić, bo skandal jest napędem rozglosu (może cichy wielbiciel?).. w każdym razie, ja szanuję panią Magdę i życzę w tej zmanieryzowanej telewizji właściwej panie Magdzie kariery, specyficznej, bo i ona jest specyficzna. Gwiazda, nie gwiazdeczka
gość
11 lat temu
WEŹ I DOTYCZAJ ARTYKUŁ!!!
gość
12 lat temu
No zarozumioała Lala
gość
12 lat temu
Wychowanie wyniosła z przedmieścia Legnicy.
gość
12 lat temu
moim zdaniem najpiekniejsza Polka kocham ja buziaki Magda
gość
12 lat temu
Fatalna prezenterka."W roli głównej" bardzo widoczne są jej dziennikarskie błędy. Jest arogancka, wyniosła, zadaje nieścisłe pytania i to co mnie najbardziej irytuje, to to, że ciągle przerywa w pół zdania. Nie cenie jej w żadne sposób. Wole nie zastanawiać się jakim sposobem pracuje jeszcze dla TVN.
gość
12 lat temu
nie jedkana babkachciala by byćna jej miejscu
gość
12 lat temu
uwarzam że jest to babka z klasa
bDZvxRBn
gość
12 lat temu
APEL do TVN STYLE!! Magda Mołek jest zimna, wyrachowana, poprostu beznadziejna. Jej wywiady z ludzmi są bezczelelne a pytania kompletnie nie na miejscu, aż bolą - nie da się tego oglądać!! Czy ludzie oczu i uszu nie mają, żeby ją do programu wpuscic?? Niestety z całym szacunkiem, ale TVN Style bardzo traci w moich oczach jak oglądam taki wywiad, który ona prowadzi. Poprostu muszę przełączyć na cos innego.
gość
12 lat temu
Mołek jest beznadziejna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Niech wraca na wieś. Pospolita gęba
gość
12 lat temu
Ja ją tam lubię xD
gość
12 lat temu
ta pani jest tylko ładna; nie wiem czemu ludzie inteligenti przychodzą o jej programu w tvn style(wojewódzki, kowalska?); niestety w starciu z idotką sami wychodzą na iodiotów
gość
12 lat temu
Nie lubie jej ;/
...
Następna strona
bDZvxRBP