Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chciała kasy za akcję charytatywną!

938
Podziel się

Kasy, kasy... Nie można zrobić czegoś z dobrego serca?

Chciała kasy za akcję charytatywną!
bDRWMKJh

Magda Mołek, uważana za jedną z najmniej sympatycznych polskich gwiazd, przez ostatni rok ciężko pracowała nad zmianą swojego wizerunku. Prawie się udało. Niestety, poza uśmiechem niewiele się zmieniło. Niedawno pisaliśmy o tym, jak Mołek kiepsko traktuje swoich pracowników (zobacz: "Zaczęła krzyczeć, że się dusi!").

Skontaktowała się z nami osoba, która również miała nieprzyjemność pracować z Mołek. Niestety, także ona potwierdza powtarzaną przez wszystkich opinię o Magdzie, jako o osobie wyrachowanej i aroganckiej. Oczywiście w stosunku do mniej zarabiających. Dla bogatszych jest zawsze urocza.

Jako grafik pracowałem przy pewnej akcji charytatywnej na rzecz AIDS. Naszym celem było zrobienie kalendarza z ładnymi zdjęciami znanych osób - mówi nasze źródło. Między innymi była do niej zaproszona Mołkowa i zgodziła się na nią.

bDRWMKJj

Później okazało się (dokładnie - na godzinę przed sesją), że Magda nie przyjedzie, ponieważ musi za to wziąć pieniądze dla siebie za stracony czas i dla swojej stylistki. Tłumaczyliśmy, że stylistkę mamy na miejscu, ale ona zażyczyła sobie swojej, która z kolei brała kwotę przewyższającą cały budżet akcji!

Mówiła jeszcze w sposób dość irytujący, że przecież ona jest gwiazdą i należy jej się szacunek oraz dobra gaża, gdyż firmuje swoim wizerunkiem tę akcję. Nikt inny nie stawiał takich wymagań i bez problemu w naszej akcji wzięli udział między innymi: Kasia Cichopek, Jolanta Kwaśniewska, Grzegorz Skrzecz (bokser), Olga Bończyk, Damian Aleksander, Paulina Holtz, Krzysztof Kolberger, Michał Wiśniewski i Grażyna Torbicka.

No właśnie, gdzie im do wspaniałej Mołek.

bDRWMKJp
bDRWMKJK
KOMENTARZE
(938)
gość
12 lat temu
Ten jej krzywy uśmich z wystaającymi zębami... Sztuczność i żenada...
gość
12 lat temu
Zawsze mówie, ze z nią jest coś nie tak..........
gość
12 lat temu
ONA JEST ARTYSTKĄ ...UPRAWIA RĘKODZIEŁO CZYLI JEDZIE NA RĘCZNYM
bDRWMKJL
gość
12 lat temu
liga Lisów ot co... pasuje do nich :)
gość
12 lat temu
CZAS MŁODSZYM USTĄPIC ZASIEDZIAŁA SIĘ TA ZAŚLINIONA LOLA,
Najnowsze komentarze (938)
gość
12 lat temu
Jak się nie podoba to dalej do swojej Legnicy [przy całym szacunku do Legniczan].
gość
12 lat temu
NIE WIERZĘ !!!
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
tak proszę pani dok l adnie w taki sposób na pocvzatku delikatnie a gdy to nie poskutkuje trzeba za przeproszeniem wyrzc się na nich a co!?
gość
12 lat temu
wydaje mi się że i pani konstancja i pani gosia mają rację ale spójrzmy na to w ten sposób jeśli jest się na szczycie to tak już jest że nie którym uderza woda sodowa.pracuje w teatrze już 10- lat i nawet tam wynikają takie sytuacje!!! tacy ludzie kiedyś się otrząsną ale cześciej trzeba im w tym pomóc.wchodze na takie portale by poczytać różne o wszystkim i o niczym ale w to nie wieże i podobnie jak konstancja chcę wszystkim uświadomic że nie trzeba w takie coś wierzeyć bo te tabloidy prawie zawsze się mylą;( niestety:(
gość
12 lat temu
no tak jak pani jola wspomniała tacy ludzie sie kiedyś otrz ąsną ale kiedy? i jak mamy i m pomóc czy wogó.le taka pomoc istnieje to chyba troche przesadzone! mamy im wygarnąc jacy to oni są źli?
gość
12 lat temu
wydaje mi się że i pani asia ma rację ale spójrzmy na to w ten sposób jeśli jest się na szczycie to tak już jest że nie którym uderza woda sodowa.pracuje w teatrze już 10- lat i nawet tam wynikają takie sytuacje!!! tacy ludzie kiedyś się otrząsną ale cześciej trzeba im w tym pomóc.wchodze na takie portale by poczytać różne o wszystkim i o niczym ale w to nie wieże i chcę wszystkim uświadomic że nie trzeba w takie coś wierzeyć bo te tabloidy prawie zawsze się mylą;( niestety:(
konstancja
12 lat temu
tak myśle że tpo wszystko prawda co mówicię ale pragne zauważyc że wiedomości które czytamy na takich portalach nie koniecznie trzeba wieżyć...każy wie że gazety z których w których znajdują sie takie wiedomosci to brukowce! a co do magdy mołek myuśle ze jest to zakochan a w sobie i w pieniądzach arogancka egoistka która mając możliwośc pomocy innym tego nie zrobi gdyż nie chce by ktoś inny miał cos więcej niż ona!!! tp przykire dlatego wię c nie ma przyjacioł!!! też bym się odwróciła od tkiej osoby!bezsensowna sztuczności!jednocześnie szkoda mi jej bo przecież na antenie nie może sie wyrazić bo program szybko stracił by7 ogladalnośc...a tak na koniec takie podsumowanie ŻAL
bDRWMKJD
gość
12 lat temu
hmmm...madzia mołek kto by pomyślał?! myślę że kazdy! myślę że jesli sie popatrzy w oczy tej kobiecie od razu widzimy zakochana w pieniądzach arogacka egoistkę! trudno się dziwić w końcu myśli że jest gwiezda...myli sie
gość
12 lat temu
okropna..mam nadzieję że sama kiedyś się też znajdzie w takiej sytuacji i jak będzie potrzebowała pomocy to ktoś zażąda kasy za to!!!
gość
12 lat temu
wstretna zimna kukla
gość
12 lat temu
straszna ona jest...
gość
12 lat temu
wredna tapeciara
gość
12 lat temu
TY Gwiazdka, spadaj z naszych ekranów!!! Istniejesz dzięki nam i już nam się znudziłaś... Dziękujemy i spadaj.
...
Następna strona
bDRWMKKf