Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Morgan Freeman zrobił ze mnie kalekę!"

203
Podziel się

Aktor odpowie przed sądem za spowodowanie wypadku i prowadzenie pod wpływem alkoholu. Zapłaci ponad 75 tysięcy dolarów!

"Morgan Freeman zrobił ze mnie kalekę!"
bDfbsgmZ

W zeszłym roku Morgan Freeman, który zazwyczaj nie brał udziału w skandalach, nagle znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Pijany aktor spowodował niebezpieczny wypadek, z którego ledwo uszedł z życiem (zobacz: Morgan Freeman walczy o życie!). Później okazało się, że w aucie znajdowała się także jego kochanka – Demaris Meyer. Wypadek doprowadził do ujawnienia romansu i zakończenia wieloletniego małżeństwa gwiazdora. Żona aktora zażądała natychmiastowego rozwodu i zaledwie w kilka dni po wypadku zakończył się ich trwający 24 lata związek.

Wczoraj była partnerka Freemana złożyła do sądu pozew o odszkodowanie za doznane uszkodzenia ciała w trakcie zderzenia, a także dodatkową sumę za zniesławienie. Meyer utrzymuje, że nie była kochanką aktora, a jedynie znajomą. Z powodu jego problemów z alkoholem stała się ofiarą wypadku, a prasowa nagonka zniszczyła jej prywatne życie.

Prasa zrobiła ze mnie sprzedajną dziwkę – powiedziała dziennikarzom Demaris. Nigdy nie byłam kochanką Freemana i nie ja doprowadziłam do rozbicia jego małżeństwa. To totalne kłamstwa! Zrobił ze mnie kalekę! Nie mogę podjąć dawnej pracy z powodu problemów zdrowotnych. Długo dochodziłam do siebie po wypadku i dlatego dopiero teraz zdecydowałam się iść do sądu.

bDfbsgnb

Meyer złamała w wypadku nadgarstek prawej dłoni, doznała rozległego wstrząsu mózgu, a także zerwała ścięgno w lewym ramieniu. Najbardziej jednak ucierpiała od otwartego złamania obojczyka. Odszkodowanie za tak liczne obrażenia szacuje się na 75 tysięcy dolarów, do tego dojdzie jeszcze kwota za niemożność podjęcia pracy, a także rekompensata za koszty leczenia.

bDfbsgnC
KOMENTARZE
(203)
gość
12 lat temu
Jezeli to prawda - to facet stracił w moich oczach!!!!
gość
12 lat temu
hmm nie wiedziała że z pijanym sie nie wsiada do auta jak on prowadzi?!
gość
12 lat temu
Ojoj, biedna pani...
bDfbsgnD
gość
12 lat temu
no dokladnie. nikt o zdrowych zmyslach nie wsiadzie z pijanym kierowca. sama sie prosila.
gość
12 lat temu
to teraz napewno zaczną go dojezdzac jak Chrisa Browna;] bo jakby nie było kolejna kobieta ucierpiała, tak wiec pudelkomaniaki czyncie swoją powinnośc i bluzgajcie bez ograniczen ;]
Najnowsze komentarze (203)
mpdiijvunjp
9 lat temu
cu99WM <a href=" [url= [link=
gość
11 lat temu
on ma aids od razu widac
gość
11 lat temu
ludzie potafia sppierrdolic obei zycie!
gość
11 lat temu
ale za to jest swietnym aktorem
gość
11 lat temu
przepraszam bardzo ale jeżeli ona była trzeźwa to nie powinna wsiąść z nim i powinna nie dopuścić aby jechał po pijaku . jakie te baby są głupie
kamalena
11 lat temu
przeciez kobieta sama stwierdzila, ze nie jest jego kochanką 'Meyer utrzymuje, że nie była kochanką aktora, a jedynie znajomą'
Adwokat
11 lat temu
Szuka sponsora aby się wyrwać ze slums-ów. Takich jak one jest miliony, szukają bogatych partnerów-a później artukuł-"zgwałcił, molestował,itp". Sława ma swą cenę!!!
gość
11 lat temu
No tak a ta Pani to nie wiedziala ze wsiada z pijanym??? Za co teraz chce odszkodowanie i od kogo skora sama na wlasne zyczenie wsiadla z pijanym. To jeszcze ona powinna poniescx odpowiedzialnosc karna za to ze pozwolila na cos takiego.
bDfbsgnv
bhytre
11 lat temu
p***b
gość
11 lat temu
LUBE OGLADAC Z NIM FILMY FACET I TAK DŁUGO NIE POZYJE WIEC WALI MNIE JEGO ZYCIE PRYWATNE
gość
11 lat temu
Paranoja :o
gość
11 lat temu
lubi brac w usta... niegrzeczny chlopczyk
Katarzyna Kap...
12 lat temu
Ale ciachooo !! ż chce sie chrupac !!
gość
12 lat temu
No cóż rozwód jak rozwód, żona mówi half (z ang. "pół") i później takie zdjęcia wychodzą...
...
Następna strona
bDfbsgnX