Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dygant nie ma menedżera!

118
Podziel się

Umiała twardo negocjować. Ale co teraz, po "Niani"?

Dygant nie ma menedżera!
bCPIQTed

Uważa, że o swoje interesy najlepiej zadba sama. Albo - co równie prawdopodobne - nie chce się z nikim dzielić wynegocjowanym wynagrodzeniem. Podobno Agnieszka Dygant świetnie sobie radzi w rozmowach na temat pieniędzy. Nawet po ogłoszeniu końca serialu Niania, nie ma zamiaru schodzić ze stawek, do których przywkła.

_**Ona potrafi upominać się o każdy grosz**_ - mówi tygodnikowi Świat i ludzie znajomy Dygant. Jest w tym dużo lepsza od wielu agentów. Zresztą między innymi z tego powodu nie chce mieć agenta. Ona jest w tym prawdziwą mistrzynią.

Jak widać, to skuteczna strategia, skoro w ten sposób sktorka zdołała zarobić 4,5 miliona złotych przez kilka ostatnich lat. Ciekawe tylko, jak potoczy się jej kariera po Niani... Na razie wiemy tylko tyle, że potrafi twardo negocjować z jej producentami. Ale przecież oni nie mieli wyboru, nie mogli z niej zrezygnować. Zobaczymy, jak pójdzie jej w gorszych czasach, z nowym pracodawcą, dla którego nie będzie już koniecznością.

bCPIQTef
bCPIQTeG
KOMENTARZE
(118)
lilka kossak
11 lat temu
Jedna z najinteligentniejszych (jesli nie najinteligentniejsza) z poslkich aktorek mlodszego pokolenia, ma niezwykle dowcipne, celne riposty, wystarczy poczytac wywiady, poza tym nie handluje swoja prywatnoscia, jest naprawde wyjatkowa osobowoscia jak na mdly, plastikowy polski show b.
:/
11 lat temu
straszna jest. dziwie się że nie zagrała głównej roli w "brzydulii"... no po prostu szkarada
gość
11 lat temu
kocham ja!!!
bCPIQTeH
gość
11 lat temu
sama sobie radzi;)
gość
11 lat temu
Uwielbiam Ją!!! Nawet zanim zaczęła grać NIANIĘ to już była super!!! Powodzenia Agusiu!:))
Najnowsze komentarze (118)
gość
11 lat temu
Cały Pudel o Agnieszce Dygant.Dajcie jej spokój.Swoją drogą, jakich ona ma kolegów i przyjaciół,którzy udzielają o niej wywiady.Chcą zarobić na jej popularności a sami krytykują ją,że umie dbać o swoje interesy.
gość
11 lat temu
ciekawe gdzie teraz zagra może w branży erotycznej
gość
11 lat temu
bardzo ją lubie :)
gość
11 lat temu
lubie ja
gość
11 lat temu
Ty nie lepsza sądząc po tym zdjeciu
gość
11 lat temu
Brzydka na buzi a między nogami, to przeleci jej pies z budą. Jak kręcili z nią film to kadr filmu pokazywał ją od pasa w górę albo w dół tylko z boku
PiSi
11 lat temu
...z taką facjatą (i uśmiechem) może reklamować np. stadninę koni w Książu ;-)
gość
11 lat temu
Powinna zatrudnić się w reklamach produktów stomatologicznych, bo ma zębów tyle, co rekin i chyba cały czas jej jeszcze przyrastają.
bCPIQTez
gość
11 lat temu
no i dobrze ze umie dbac o swoje sprawy
gość
11 lat temu
panienkamktórej padło na mózg od niani.baba brzydka,tylko talent to ma
gość
11 lat temu
jest podobna do norki!!!!bez niani będzie nikim!!
gość
11 lat temu
odwal sie od niej
gość
11 lat temu
W niani zagrala rewelka ,Amerykanska Niania nie doraste jej do stop .Jest super Aktorka i ma cos w sobie aczkolwiek nie jest pieknoscia ...
Martynka=)
11 lat temu
Jest super!
...
Następna strona
bCPIQTfb