Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: MAJDAN ZOSTAŁ OSZUKANY!

610
Podziel się

"Żarty się skończyły! Prawnicy szykują pozew!" - grozi.

Doda: MAJDAN ZOSTAŁ OSZUKANY!
bCXxMFat

I co my mamy o tym sądzić? Kolejny odcinek komedii czy szczere oburzenie? Doda doprowadziła do sytuacji, w której już nikt nie może na poważnie wyrokować, jaka jest prawda. Jakby to ujął Andrzej Lepper, "zakiwała się". Przynajmniej w temacie Radka Majdana.

Zwróćcie uwagę, że w komentarzach prawie nikt już nie wierzy w jej oświadczenia. Nawet w certyfikat z Mensy potwierdzający jej IQ. Setki (tysiące?) z Was zwracało uwagę, że jest na nim błędna data urodzenia. Dostaliśmy też mnóstwo (naprawdę mnóstwo) maili na ten temat. Nie dziwimy się, dobrze że jesteście czujni. W tym wypadku jednak to kwestia jakości zdjęcia. Musieliśmy zmniejszyć kartkę, żeby pokazać całą i tak wyszło - rzeczywiście wygląda trochę na "1994". Pod spodem dajemy więc w pełnym rozmiarze. Ten certyfikat wygląda na prawdziwy.

A jak jest z reklamami kondomów? Dorota zapewnia, że nie ma z nimi nic wspólnego. W najnowszym, oficjalnym oświadczeniu twierdzi, że... Radek został oszukany. Czy ona jest aż tak naiwna? Przecież w innej reklamie - firmy Zina - też promuje się jej kosztem, trzymając za cyce podobną do niej blondynkę. Ci też go wykorzystali? Biedaczek.

bCXxMFav

Drodzy Państwo, Wspominaliśmy w oświadczeniu wydanym 20 lutego br., że nasza Artystka nie ma nic wspólnego z reklamowaniem produktów firmy Taboo - czytamy w nowym oświadczeniu Dody. Nadal podtrzymujemy to stanowisko. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek sugerowanym przez media "ruchu marketingowym", ani tym bardziej "umówieniu" czy też "dogadaniu" się naszej Artystki z byłym mężem Radosławem Majdanem.

Podkreślamy, że Doda zawsze w stosunku do swoich fanów postępuje uczciwie i szczerze. I zapewniamy Państwa, że mamy zdecydowanie lepsze pomysły na dobry marketing naszej Artystki.

Sytuacja, w której znalazł się Radosław Majdan jest zdecydowanie nieciekawa. Padł ofiarą i został oszukany przez nieuczciwych producentów, w sposób co najmniej obrzydliwy. Co w konsekwencji doprowadziło do zerwania kontraktu.

ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY!!! Wypowiedzi oraz działania (wykorzystanie logotypu, czcionki oraz koloru jednoznacznie kojarzonego z Dodą w obecnej kampanii z Radkiem Majdanem) ze strony Taboo są nieetyczne oraz przekraczają granicę dobrego smaku.

bCXxMFaB

Szanowni producenci - słabego produktu, "dobre relacje" (jak bezczelnie sugerujecie w swoich wypowiedziach), to My mamy co najwyżej z prawnikami, którzy właśnie szykują dla Was pozew do sądu.

bCXxMFaC
bCXxMFaW
KOMENTARZE
(610)
gość
12 lat temu
W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j.c.i.e z tą rabczewską, bo to wszystko staje sie nudne. Powiedziano juz o niej wszystko co bylo do powiedzenia. Niech zabiera swój majdan i idzie skąd przyszła, bo juz nic ciekawego nie ma do zaprezentowania.
gość
12 lat temu
coś tu nie gra z tą mensą. dlaczego siedziba mensy jest w krakowie, a certyfikat wystawiono w toruniu, a na dodatek wystawiono go 3,5 roku po rzekomym teście??!!
gość
12 lat temu
Nie wierze w jej IQ, poprostu nie, to nie mozeliwe. Sa trzy mozliwosci : dokument falszywy, lub zaplacila za to slono, albo ktos jej pomagal w tym tescie. No nie to nie moze byc prawda. Wystarczy jej posluchac to prosta dziewucha sama nie wie czasami o czym mowi...brak slow.
bCXxMFaX
gość
12 lat temu
Możecie codziennie wklejać nawet po pięć takich świstków, ale to i tak nie zmieni prawdy o Rabczewskiej. Jest zwykłą, prymitywna dziewczyną w dodatku pozbawioną kultury. A test w skali Cattella nie jest miernikiem wartości intelektu, a jedynie osobowości, a więc nie ma czym sie szczycić. Wczoraj wystarczająco dużo o tym napisano.
KASIA:)
12 lat temu
Nie wiem czy kto kolwiek zauwazyl ze jest ADNOTACJA ZE TEST ODBYL SIE 13 LISTOPADA 2004 A wynik tego tesu wydaje sie na zadanie!!! Po drugie łowny odzial miesci sie w Warszawie a w krakowie sie robi testy!!! CZY TO JEST AZ TAKIE TRUDNE WYBACZCIE ALE TEN KTO NIE UMIE CZYTAC TO ALBO JEST ANALFABETA WTORNYM ALBO JAKIMS I****A CO NIE WIEM CZYM SIE ROZNI S****A OD KOBIETY POZRO!!!!
Najnowsze komentarze (610)
Sweetkawaw89
5 lata temu
Hej, Polecam rzetelny serwis sstudio, zajmujacy się diagnostyką tabletów takich firm jak m.in. Apple, Asus, Toshiba, HP, Lenovo itp.. Korzystałam z ich usług niejednokrotnie i jestem bardzo zadowolona. Wiecej info znajdziecie na sstudio.pl/o-nas/
gość
11 lat temu
do agencji towarzyskiej nadaje się
gość
11 lat temu
iam anglia
gość
11 lat temu
doda i majdan
gość
11 lat temu
Yhy tez tak sobie moge poiwedziec ze chodziłam z dorotą Rabczewską do klasy a date urodzin to i ja znam!!
Patusia1520
11 lat temu
Majdan to kawal hama to co zrobil Dodzie jest nie wybaczalne
gość
11 lat temu
alkohol tez ma kalorie ale puste
gość
11 lat temu
ponieważ siedziba firmy jest w krakowiei tam też jest zarejestrowana firma głąby- a jak sam widzisz dokument wystawia się na żadanie i stąd też ta data a dlaczego w toruniu może była po pierniki błagam niewypowaidaj się o czyjejś inteligencji jak jej nie masz.
bCXxMFaP
Magdi
11 lat temu
wyglondasz jak prostytutka co na ulicy stoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty tylko zarabiać chcesz durnoto !!!!!!!!!!!!nikogo nie kochasz,ty udajesz durna debilko,i*****o
gość
11 lat temu
ALE,ALE 1% populacji.. Czyli co setna osoba ma TAKI SAM lub WYŻSZY iloraz od Dorotki, czyli w Polsce 390 tyś. osób.. też mi z niej geniusz. Poza tym w najpopularniejszym teście na IQ - teście Wechslera,te cattelowskie 156 to ok.135 . Cattell stosował inne,wyższe odchychelenie standardowe.
fan-Dorotki
11 lat temu
ALE,ALE.. czytajcie dokładnie..1 % populacji, czyli TAKI SAM,lub WYŻSZY iloraz ma np. 400 tyś. Polaków lub 60 mln ludzi na świecie,też mi geniusz. Poza tym wg najpopularnijeszej skali iQ -skali Wechslera,te cattelowskie 156 to zaledwie 135, po prostu Cattel stosuje większe "odchylenie standardowe"
gość
11 lat temu
Doda jest niedojebem!!! ma twarz jak mops
gość
11 lat temu
Ściema !!!!!!!!!!!!!!doda spadaj już na dobre
gość
11 lat temu
majdan został oszukany!!!!!!!!!! o bożżżżżżżżżże;// to staszne!!zaraz sie popłaczę:PPPPP heheh ale nuda masakraaaa nie mają jużż o czym pisac:P
...
Następna strona
bCXxMFbr