Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co Doda robi w Stanach?

598
Podziel się

"Skóra zeszła mi z czoła sześć razy."

Co Doda robi w Stanach?
bCYxyVNh

Jeśli wierzyć Faktowi, głównie z błogą miną sączy drinki i udziela mało składnych wypowiedzi. Swój pobyt za oceanem rozpoczęła łapaniem opalenizny na plażach Florydy. Jak sama stwierdziła, "skóra zeszła jej z czoła sześć razy". Strzaskana na mahoń przyleciała w czwartek do Chicago, skąd zamierza rozpocząć podbój Ameryki. Na razie zaśpiewa gościnnie na polonijnych wyborach Miss.

Ciekawe, dlaczego nadal zapraszają ją na tgo rodzaju imprezy. Miejmy nadzieję, że tym razem nikogo nie obrazi (zobacz: Jak Doda poniżała młode dziewczyny)
*. Na konferencji prasowej wystąpiła w koszulce z angielskim napisem, który w tłumaczeniu brzmi *"zrób zdjęcie, a potem się masturbuj"
.

Udzieliła także nieskładnego wywiadu, w którym deklaruje, że zamiast świętować Wielkanoc, wolała się zająć "innymi jajami". Wspomiała także o Radziu, ale raczej niezbyt ciepło: Dlaczego mam tęsknić za kimś, kto jak najmniejszą rolę w moim życiu spełnia?

bCYxyVNj

Zaprzeczyła poza tym pogłoskom, jakoby zamierzała się rozstać z Mają Sablewską: Zawsze będzie moją bardzo bliską asystentką i nie wyobrażam sobie kontynuowania mojej kariery bez niej.

Z Chicago Doda i Maja zamierzają polecieć do Nowego Jorku i tam rozpocząć jakies tajemnicze "rozmowy biznesowe". Miejmy nadzieję, że nie z Hugh Hefnerem...

bCYxyVNK
KOMENTARZE
(598)
gość
11 lat temu
UKOCHANA DODI !
gość
11 lat temu
Obrzydliwa,wulgarna,sztuczna,przerobiona przez chirurgów plastycznych ,napompowana siliconem kukła,g****a i prymitywna.Zero kobiecej delikatności i naturalności.Zero klasy...
MAKOWY
11 lat temu
Doda proszę wystrzel się w kosmos Ty g****a blacharo
bCYxyVNL
gość
11 lat temu
ale ona jest g****a...
gość
11 lat temu
DODA NIE GRZEBIE SIE W C***E TYLKO MYJE , OBLESNA DODA DNO ,
Najnowsze komentarze (598)
gość
11 lat temu
jarek ja wariuje!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
lo matko .ale sie wystroila jak do burdelu!!!!!!!!
gość
11 lat temu
pani dotko stuknij sie w to opalone szesc razy czolo,dobrze radze. co nie wyszla kariera w usa,nie martw sie dotko polacy glupie nie dadza ci z biedniec,beda kupowac te twoje szmirowate plyty,polacy zadowola sie kazda,twoja wydana szmire.
gość
11 lat temu
krotkie grube raczki hahaha
gość
11 lat temu
ale bym ją zerżnął
gość
11 lat temu
Co za chory świat> jak można tyle czasu poświęcać takiej szmacie. Czy nie lepiej pisać o pięknych, mądrych i zdolnych kobietach, które sobą coś reprezentują. Po co to oglądacie. Wyłaczcie telewizory i nia róbcie ścierwa z siebie. Wybór należy do was.
gość
11 lat temu
DODA JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
dokucza innym bo bez operacji bylaby duzo brzydsza
bCYxyVND
gość
11 lat temu
gluuuupiaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! ogranij sie
gość123
11 lat temu
Jak ona musiała cierpieć!!6 razy zeszła jej skóra z czółka! Nie będę mgł spać z tego powodu.I jeszcze fałdy mózgowe jej się wyprostowały! Takie tragedie!!Chyba się pochlastam!
gość
11 lat temu
debilka jakich mało. kiedyś skończy w burdelu :)
gość
11 lat temu
Czym sie podniecacie? Przecierz to podstarzała naćpana wariatka ,próchno z kufra jej się sypie już a kwokę ma wyliniałą od bzykania ,jak skóra padalca na wiosnę..........aa ffuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjj !
gość
11 lat temu
cKm - cięzko kapująca mózgownica
gość
11 lat temu
d****a
...
Następna strona
bCYxyVOf