Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kopania przegrała!

1594
Podziel się

Nie weszła nawet do finału. Gorzej niż Isis Gee!

Kopania przegrała!
bDAYIcnF

No i sprawdziły się najgorsze przewidywania. Wczoraj w Moskwie odbył się drugi półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji. Nowa formuła przewiduje dwa koncerty eliminacyjne, w którym z 19 wykonawców do ścisłego finału przechodzi dziesięciu. Nasza reprezentantka, Lidia Kopania, nie dotrze jednak na główną scenę i nie zaśpiewa w niedzielny wieczór. Nie przeszła eliminacji.

Czyja to wina? Trudno stwierdzić. Lidka śpiewała czysto, ładnie, ale klimat piosenki - patetyczny, smutny i raczej nie wpadający w ucho - nie porwał Europejczyków do głosowania na I don't wanna leave. Przegraliśmy m.in. z Azerbejdżanem, Albanią, Ukrainą, Estonią i Grecją.

Nie wiadomo jednak, jak dotkliwa była porażka Kopanii - nie podawano ilości głosów przyznanych przez poszczególne kraje, a jedynie zakwalifikowane reprezentacje. Komentujący Artur Orzech stwierdził w podsumowaniu, że "znając nasze szczęście, pewnie mieliśmy 11. miejsce". Jakoś nie podzielamy tego optymizmu.

bDAYIcnH

I mimo wszystko nie chce nam się wierzyć, że Lidia okazała się gorsza niż Isis Gee. Naprawdę, byliśmy pewni, że *gorzej już nie będzie. *

bDAYIcoi
KOMENTARZE
(1594)
gość
12 lat temu
A CZEGO SIę SPODZIEWALIśCIE?? NIE WIECIE żE EUROWIZJA TO JEDNA WIELKA USTAWKA????
gość
12 lat temu
Ladna dziewczynka (oczywiscie mowie tu o dziewczynce bez ptaszka :))) )
gość
12 lat temu
zgadzam się to wszystko to ustawka!!! ŻENUJĄCE!
bDAYIcoj
gość
12 lat temu
to był jakiś HORROR, miałą ładną piosenkę, ale w Moskwie nie zaśpiewała czysto ani jednego dźwięku,ani jednego!! i jeszcze się darła ile wlezie tym swoim cienkim głosikiem, było mi jej żal, bo my ją wybraliśmy, czyli 5 milionów głuchych Polaków
gość
12 lat temu
lidio i tak jestes wielka!!! zaspiewalas przepieknie!! to te ruskie kurviszony sie nie znaja na muzyce!!! to jest jjedna wielka mafia!!!
Najnowsze komentarze (1594)
gość
11 lat temu
LIDIA lepsza od Marcina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
LIDIA lepsza od Marcina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ojj mojej cioci coś cienko poszło
gość
12 lat temu
Sara May to DNO a LIDIA TO MEGA TALENT WYGRANĄ W EUROWIZJI NIESTETY SIĘ KUPUJE.............
gość
12 lat temu
boże! myślałam, że to tylko ploty, ale jednak Isis to na pewno facet! Właśnie do mnie dotarło, że ma podobne rysy twarzy do mojego kumpla z malty!
gość
12 lat temu
zakopower i doda może coś by tam zrobili ale feel??? wokalista w każdej swej piosence ma coś w stylu- ahuuu,ahaaa, anooo itp.;p
gość
12 lat temu
piosenka ładna ale było by tak samo. Polacy myślą a gdyby.... Jakby Ola Szwed pojechała było by a czemu nie Lidia przecież ona by wygrała? Myślicie o wygranej odrazu, żeby tylko te nasze piosenki do finału się dostały
gość
12 lat temu
zal mi jej : //
bDAYIcob
gość
12 lat temu
My Polacy też mamy dosyć jęków i wycia na scenie, dołujących tekstów i zatrważającej muzyki - temperament, żywioł, radość - to się ludziom podoba - tego był przykładem Aleksander Rybak!
gość
12 lat temu
masz 100% racji - podzielam opinię!
gość
12 lat temu
Jestem pewna że Doda wypadłaby lepiej.
gość
12 lat temu
według mnie Lidia nawet nawet zaśpiewala ale gdyby na eurowizje mogla pojsc Klaudia Kulawik z piosenka Czesława Niemena to by wygrała na 100%.a po drugie to Polska powinna śpiewać po polsku a nie po angielsku!!dla mnie to jest chore.
gość
12 lat temu
ona jest aj beznadziejna!!!! od razu wiedziałam ze dalej nie wejdziemy!!! FUU
JACEK KULCZYK
12 lat temu
Szkoda mi LIDII a sama interwizja to fantastyczne widowisko i piękne stroje i muzyka ...
...
Następna strona
bDAYIcoD