Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jesus: "Nie sypiam z Madonną!"

239
Podziel się

"Jesteśmy tylko przyjaciółmi!" Kazała mu to powiedzieć?

Jesus: "Nie sypiam z Madonną!"
bDfaZZHF

Już od kilku miesięcy media rozpisują się na temat "związku" Madonny z Jesusem Luz. Wszystko wskazywało na to, że jest to "uczciwa wymiana" mająca obojgu przynieść oczekiwane zyski. Po rozpadzie małżeństwa piosenkarka mogła sobie udowodnić, że nadal jest w stanie zdobyć młodego i jędrnego ogiera. W zamian otworzyła modelowi drzwi do międzynarodowej kariery. Okazuje się jednak, że ich związek to "połączenie dusz". Jesus udzielił właśnie swojego pierwszego w życiu wywiadu, w którym stwierdził, że Madonna jest jedynie jego przyjaciółką.

W jednym z programów telewizyjnych Luz stwierdził, że z Madonną łączy go jedynie platoniczna miłość, a wszystkie doniesienia mediów to brednie. Mieszka z nią pod jednym dachem i sypia w jednej sypialni, ale oczywiście tylko trzymają się za rączki…

Madonna to piękna osoba. Ma cudowne ciało (myśleliśmy, że są "jedynie przyjaciółmi"?) i żadnych wad – zachwala piosenkarkę Brazylijczyk. Bardzo ją cenię, jesteśmy przyjaciółmi. Nie planujemy ślubu, cokolwiek prasa by o nas pisała.

bDfaZZHH

Czy tylko nam się wydaje, że Luz miał odpowiedzi przygotowane wcześniej? I jak można spokojnie powiedzieć, że Madonna nie ma żadnych wad?!

bDfaZZIi
KOMENTARZE
(239)
gość
11 lat temu
o matko ale ona jest p******a
gość
11 lat temu
stare pruchno mogby byc jej dzieckiem
gość
11 lat temu
ona wyglada jak mumia:D
bDfaZZIj
gość
11 lat temu
pudelek rządzi a ona wygląda jak krab
gość
11 lat temu
a która to Madonna?
Najnowsze komentarze (239)
Arletta Bądzi...
11 lat temu
O ja ale z niej szkielet kurcze nikt by nie chciał taki być chyba tylko Madonna na jej miejscu to bym się tak nie pokazywała z takim ciałem i jeszcze z taką twarzą
gość
11 lat temu
Ja bym chciała zobaczyc tych piszących, te bzdury w wieku 50 lat.Madonna jest super,a zdjęcie ,przy dzisiejszej technice .....można z człowieka zrobic potwora:(
gość
11 lat temu
Napewno się nad nim znęca ten stary dziwoląg,bo chłopak jest biedny.
gość
11 lat temu
Oglądałam film Filth and Wisdom,który jest autobiografią Madonny przez nią wyreżyserowaną. Szkoda,że nie dają Oskarów za najgorszy film roku. Bo napewno przyznano by jej tę nagrodę.
gość
11 lat temu
Madonnę to widocznie kręci jak ludzie obrabiają jej tyłek. Przeciwieństwo tych naszych polskich dewotek co to co dwa dni w kościele i co dwa dni na plotkach. Madonna też podobno lubi plotkować ale chociaż nie jest nietolerancyjna. A zresztą baby to baby nawet jak wyglądają jak naćpany kloszard trenujący w pace dla zabicia czasu.
gość
11 lat temu
Czemu powinna skończyć?! Ludzie, ona ma dopiero 50 lat. Tak, DOPIERO!! :) To co powiecie o 70- cio letniej Tinie Turner? Ja mam 14 lat i chciałabym tak wyglądać w jej wieku.
gość
11 lat temu
Przecież on nie powiedział, że ze sobą nie sypiaja... O.o
aneczka76
11 lat temu
n a tym zdjęciu wygląda jak przybysz z kosmosu, też bym z nią nie chciała sypiać, BRRRRRRRRRRRRRR
bDfaZZIb
gość
11 lat temu
Posłuchajcie jak to musi brzmieć: -Hej, jestem Madonna, a to mój mąż Jesus... XD. Chrześcijanie
gość
11 lat temu
SEXY JAK DLA MNIE. JEŚLI PSYCHIKĘ TEŻ MA TAKĄ MĘSKĄ TO JA CHCĘ SIĘ Z NIĄ OŻENIĆ.
gość
11 lat temu
Polskie biedne głupole. Wiesz co Madonna zrobiłaby z kimś takim jak ty. Zaprowadziła do kabbalah i rzuciła żydom na pożarcie.
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Żałosna, wychudzona, żylasta, obleśna, rozpasana i lubieżna stara krowa! Musi mu niezłą kasę dawać inaczej nawet napluć by na nią nie chciał! Nie potrafi z godnością się starzeć! OHYDA! To żywy t**p!
gość
11 lat temu
ona ma rece jak facet.
...
Następna strona
bDfaZZID