Jeszcze jedne wysłużone szpilki Dody...

Chodzi w nich od prawie roku.

Obraz

Po ostatnim artykule o ulubionych butach Dody - "kolczastych" szpilkach od Balmaina - nasza czytelniczka zwróciła nam uwagę, że Dorota pokazuje się jeszcze częściej w innym modelu - różowych szpileczkach, które nosi regularnie od czasu premiery klipu do piosenki Nie daj się. Czyli od prawie roku.

To ciekawe dlatego, że Doda przechwala się często (ostatnio w wywiadzie dla Joya), że nigdy nie zakłada jednej rzeczy dwa razy. Oto dowód na to, że jeszcze do końca nie zwariowała:

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą