Koncert Feela ODWOŁANY PO RAZ DRUGI!

467 reakcji
0
0
467
Podziel się

Tym razem na dobre. Kupicha naprawdę ma problem.

Koncert Feela ODWOŁANY PO RAZ DRUGI!

Nastały ciężkie czasy dla zespołu Feel. Miesiąc temu pisaliśmy o odwołanym koncercie, który miał się odbyć w połockim amfiteatrze. Z powodu braku zainteresowania organizatorzy obniżyli cenę biletów i przesunęli datę występu. Okazuje się, że żaden z tych zabiegów nie poprawił sytuacji. Kupicha nie zagra w Płocku.

Początkowo zespół miał wystąpić 8 maja, ale z powodu wyjątkowo niskiej sprzedaży biletów (jedynie 800 osób chciało posłuchać Kupichy) zdecydowano się przesunąć datę koncertu na miesiąc do przodu. W rozmowie z Gazetą Wyborczą Kazimierz Olszewski z EEA Poland powiedział, że aby show się odbyło potrzeba minimum 1,3 tysiąca wydanych wejściówek.

Pewna pula biletów znalazła nowych nabywców, ale z kolei część osób oddało wcześniej zakupione wejściówki. W rezultacie liczba 800 niewiele drgnęła i Feel w Płocku nie wystąpi - przyznaje zrezygnowany Olszewski. Może gdyby od początku cena biletów była urozmaicona (obok tych za 50 zł wprowadzono wejściówki za 30 zł dla młodzieży), sytuacja byłaby lepsza? Ale teraz możemy tylko gdybać.

Zamiast Feela w amfiteatrze wystąpi grupa, która cieszy się znacznie większym zainteresowaniem. I tak miejsce Kupichy na scenie zastąpi przedstawienie Wesoła Wdówka. Postaje pytanie, czy to nobilitacja dla Teatru Muzycznego w Łodzi, czy ostateczny dowód na upadek Feela?

467
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(467)
gość
11 lat temu
Macie satysfakcję co???
gość
11 lat temu
Wiecie jaka jest prawda...taka, że ludzie nie chca w ogole placic w Plocku. Najlepiej gdyby wszystkie imprezy byly za darmo...A tak się nie da. Chociaż 50 zl. za koncert to za duzo. Po 20 sprzedalyby sie prawie wszystkie wejsciowki. Po tyle byly np. na jubileusz Bajmu.
gość
11 lat temu
on mial kastracje ze spiewa jak kobieta ?? (ale i tak bez linii melodycznej).....
gość
11 lat temu
Czego? Przede wszystkim TALENTU!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Bzdury piszecie non stop. Ja mysle ze nie maja powodow do zmartwien.
Najnowsze komentarze (467)
gość
10 lat temu
O co chodzi? wiecie coś na ten temat? muzyka.interia. pl/pop/news/feel-skandal-czy-humbug,1411848,50
gość
10 lat temu
lubie ten zespul
gość
10 lat temu
Nie rozumiem jak ktoś kto go nie zna osobiście może pisać że zdradza żonę i jeszcze dokładnie obliczyć z iloma to robi. Brdura!!! Nowa płyta jest świetna, tak samo dobra jak pierwsza. Ma śliczny głos i nie ma rzadnej wady wymowy. Czytanie tych wszystkiech komentarzy przyprawia mnie o mdłości...;)
gość
10 lat temu
On jest bardzo ładny i ma boski głos. Jak się komuś nie podoba to niech lepiej zaśpiewa. Wszystkie jego piosenki są śliczne. ;))
gość
11 lat temu
KUPICHA ZDRADZA ŻONE Z KIM POPADNIE !!!!!po kazdym koncercie ( i przed) du..pi jedna lub dwie l***i. sama bylam swiadkiem jak jego 'kumpel czy kierowca' przywiozl mu panienke do hotelu i czekal az wyjdzie zeby ja odziwsc!!! on juz nawet sam ich nie zarywa tylko bierze co mu przywiozą!zal mi jego żony, pewnie nawet nie wie czym juz sie zarazila od tego je..ba..ki. kumple od ktorych sie odwrocil mowia ze nigdy taki nie byl, rozwydrzyl sie i w taktym roku żadna która chciała sie z nim parzyć nie dostała odmowy. one do niego przychodziły na se..x... wręcz stały w kojelce a kierowca wciąż mu przywoził nowe i odwoził do domu. jestem z katowic, uczylam sie na slaskich tam gdzie on i jestem dziewczyna chlopaka z jego srodowiska znajomych ale to co robi przyprawia mnie o mdlosci.... jego żona powinna sie przebadac na wszystkie mozliwe choroby i wystapic o rozwod. w tamtym roku przespal sie jak faceci liczyli z ponad 360 laskam:/
gość
11 lat temu
ZDRADZA ŻONE Z KIM POPADNIE !!!!!po kazdym koncercie ( i przed) du..pi jedna lub dwie l***i. sama bylam swiadkiem jak jego 'kumpel czy kierowca' przywiozl mu panienke do hotelu i czekal az wyjdzie zeby ja odziwsc!!! on juz nawet sam ich nie zarywa tylko bierze co mu przywiozą!zal mi jego żony, pewnie nawet nie wie czym juz sie zarazila od tego je..ba..ki. kumple od ktorych sie odwrocil mowia ze nigdy taki nie byl, rozwydrzyl sie i w taktym roku żadna która chciała sie z nim parzyć nie dostała odmowy. one do niego przychodziły na se..x... wręcz stały w kojelce a kierowca wciąż mu przywoził nowe i odwoził do domu. jestem z katowic, uczylam sie na slaskich tam gdzie on i jestem dziewczyna chlopaka z jego srodowiska znajomych ale to co robi przyprawia mnie o mdlosci.... jego żona powinna sie przebadac na wszystkie mozliwe choroby i wystapic o rozwod. w tamtym roku przespal sie jak faceci liczyli z ponad 360 laskam:/
gość
11 lat temu
i co was to?!?!?! zajmijcie sie lepiej soba!Lub Lady Gaga albo.....dodą!!!!!
gość
11 lat temu
Ten wstretny brzydal mysli ze naprawde umie spiewac.Niech spada raz na zawsze.
gość
11 lat temu
Byłam na ok 30 koncertach feelusia i za każdym razem jest Z********E!!!!!!!! więc odjeb.... się od niego WIDAĆ ŻE MU ZAZDROSCICIE!!!!
gość
11 lat temu
zauważyłam, że PUDEL pisze tylko złe rzeczy na temat sławnych ludzi, ale cóż, g***i dziennikarze muszą mieć tematy tabu, bo jakby to nie było. Kupicha jest skromnym, rozsądnym facetem. I pięknie śpiewa. Ale czepiajcie się dalej, zazdrośnicy...
gość
11 lat temu
Pudelek chyba się naćpałeś,piszesz takie głupoty,na temat Fella,które nie są prawdziwe.
gość
11 lat temu
co wy od niego chcecie!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
oj ludzie co wy od niego
gość
11 lat temu
ŻAL:/ Człowieku, Doda od Ciebie lepiej śpiewa
...
Następna strona