Kołakowska wylatuje z "Dzień Dobry TVN"!

217 reakcji
0
0
217
Podziel się

Szybko poszło...

Kołakowska wylatuje z "Dzień Dobry TVN"!

Jak się okazuje, urodzenie dziecka znanemu facetowi nie zawsze jest gwarancją kariery. Tomasz Karolak wkręcił wprawdzie matkę swojej córeczki do Dzień Dobry TVN, gdzie prowadziła kącik modowy, ale nie udało mu się utrzymać jej na tej posadzie.

Kołakowska zrobiła też niestety sporo, żeby zniechęcić do siebie producentów i współpracowników (zobacz: *Mają jej dość w TVN-ie!)
*
.

Jak donosi Fakt, modelka wylatuje z pracy, a na jej miejsce TVN zatrudnił... Michała Piroga. Nie wiadomo dokładnie, co będzie tam robił, ale właściwie czy to ważne? Ważne że pokaże się i będzie się mądrzył - w końcu tylko o to w tym chodzi.

217
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(217)
gość
11 lat temu
Ta kobieta to istny dramat, obejrzałam raz program na polsat cafe z jej udziałem, gdzie razem z panią Horodyńską obrzucały błotem stroje znanych osób. Pani Horodyńska jeszcze jakoś wyglądała i nie była aż tak zawistna jak Kołakowska chociaż też dobrze nie było. Kołakowska nie dośc, że ubrana w żółtą bazarkową satynę wymądrzała się i rzucała na prawo i lewo swoimi objawionymi prawdami modowymi. Istny dramat, niech lepiej zacznie wychowywac dziecko bo do telewizji ze swoim " talentem " na pewno się nie nadaje.
gość
11 lat temu
hahaha a ja ją miałem jak miała 19 lat...g****a foka łaziła po klubach i szukała tylko b***a z kasą...wystarczyło kupić parę driniów i już suczka była chętna. Ale spotkałą paru tv bojsów i się zaczęła robić damulka.
gość
11 lat temu
zupełnie jak Henryk VIII i jego kochanki. Co druga rodziła mu bękarta a każda miała polepszenie statusu finansowego. Zrozumiałe że Kołakowska też coś chciała dla siebie za powicie gwiazdorskiego bastarda.
gość
11 lat temu
widzialam ja raz w jakims programie na polsat cafe, gdzie madrzyla sie na temat mody z horodynska. ocenialy polskie gwiazdy. co za zenada. jedna glupsza od drugiej. takie l***i jak ona, horodynska czy gorniak nie powinny sie odzywac,bo jak tylko otworza dziub to porazka. glupota porazajaca!!!!
gość
11 lat temu
głupiutka laseczka
Najnowsze komentarze (217)
gość
10 lat temu
Podczas prowadzenia kacika modowego wyszlo jaka jest zlosliwa i uszczypliwa,ale Karola k to babiarz trafił swój na swego
gość
11 lat temu
KOŁAKOWSKA KRETYNIE NIE KOŁEK!
gość
11 lat temu
ciekawa jestem kto pracuje w pudlu kto tak jej nienawidzi..co pudel..?dla twojej inf.mitomanie-nikt jej nie wyrzucił tylko cykl się zakończył zgodnie z umową po 12 odcinkach!nie wierzcie pudlowi N I G D Y!
gość
11 lat temu
TO BEZNADZIEJNY EGOISTYCZNY SZKIELET. MIAŁAM OKAZJE JĄ OSTATNIO POOBSERWOWAĆ. JEST BEZNADZIEJNA. TAKIE NIC A TRAKTUJE WSZYSTKICH JAK GORSZYCH. TOTALNY BRAK KLASY ALE TEGO SIĘ NIE MOŻNA NAUCZYĆ. WSPÓŁCZUJE KAROLAKOWI CZŁOWIEKU UCIEKAJ OD NIEJ
gość
11 lat temu
Ona sie nazywa Kołek a nie Kołakowska
gość
11 lat temu
STARA RURA
LUCY =)
11 lat temu
NIE KOJARZE JEJ. MOZE TO PRZEZ TE Z*******E FOTKI
gość
11 lat temu
Nie lubię tej baby! Ma w sobie coś odpychającego !
gość
11 lat temu
Niech Karolaka zabierze z soba!!!
gość
11 lat temu
kącik modowy???????chyba lumpexowy!
gość
11 lat temu
chydy patyk z niej , wole piroga
gość
11 lat temu
kto to jest?!
gość
11 lat temu
a co to za stwór ta Viola Kołek
gość
11 lat temu
Brzydkie kaczatko!!!!
...
Następna strona