Britney nie godzi się na reality show z jej synami!

215
Podziel się

"Rozważa wstąpienie na drogę sądową."

Britney nie godzi się na reality show z jej synami!

Jak już pisaliśmy, Kevin Federline ma bardzo dużą szansę dostać własny reality show w kanale E! (tym samym, w którym swój program ma chociażby Kendra Wilkinson). Popularność serialu ma być zbudowana na pokazywaniu życia dwóch synów Britney, Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Według pierwszych doniesień piosenkarka nie miała nic przeciwko udziałowi jej synów w projekcie, w którym wystąpić ma również obecna kochanka Federline'a z kryminalną przeszłością. Teraz na szczęście zmieniła zdanie.

Doszła do wniosku, że musi odmówić Kevinowi - mówi źródło cytowane przez brytyjski The Sun. Jeżeli nie pomogą prośby, rozważa wstąpienie na drogę sądową, aby zakazać udziału synów w tym reality show. Chce mieć pewność, że Sean i Jayden nie będą pod okiem kamer przez 24 godziny na dobę.

Cóż, Federline będzie niepocieszony. Niestety, patrząc na przeszłość ich relacji jesteśmy niemal pewni, że i tak mu ulegnie. Skoro zgodziła się nawet płacić mu towarzyszenie w jej trasie koncertowej, można spodziewać się najgorszego.

Pytanie, co wyrośnie z chłopaków, którzy swoje życie rozpoczną od udziału w programie rozrywkowym...

KOMENTARZE
(215)
gość
11 lat temu
nie cierpie tego kevina
gość
11 lat temu
ale z tego kevina p*****t!!!
gość
11 lat temu
no dziwne żeby się zgodziła a męza to sobie wybrała palanta, zniszczył jej zycie, dziewczyny bierzcie z tego przykład i unikajcie cwaniaków!
gość
11 lat temu
ten Kevin to frajer
gość
11 lat temu
przykład jak facet może zniszczyć dziewczynę.
Najnowsze komentarze (215)
WeerkaYO51
4 lata temu
Hej Polecam Wam stronę telewizja online
gość
11 lat temu
i dobrze ze sie nie zgadza widac ze jest dobra matka.:) dzieci zasługuja na normalne dziecinstwo a nie. niech dadza im w koncu normalnie zzyc...
gość
11 lat temu
Brit tak trzymaj! Kase mu daje na trasie bo chce mieć dzieci przy sobie! Przecież to jest prawie powód do tego, żeby mu dzieci odebrać. Tylko za co by on wtedy żył, biedaczek? Brit nie jest g****a, ledwo po narodzinach pierwszego mówiła, że chce ich jak najbardziej chronić przed tym dziadostwem... ale widać kevin ma inne zdanie... zutylizował by go ktoś!
gość
11 lat temu
kEVIN WSTRTNZ, JA BZM GO NIE WZIA
gość
11 lat temu
Spalmy Kevinowi chatę ; )!
gość
11 lat temu
ja będę zawsze po jej stronie
gość
11 lat temu
Nie podejżewałam jej o taki rozsądek,brawo!
gość
11 lat temu
jej starszy syn jest strasznie do niej podobny, ma jej rysy twarzy w wogóle. mniejszy przypomina mi Lyne Spears. A ten Kevin ... - jak by się z buszu urwał !
o_szok
11 lat temu
10 punktów lansu for Britney. pokazała, że jest dobrą odpowiedzialną mamą i dba o swoje dzieci.
gość
11 lat temu
Nie pozwól Britney na to, chodzi o twoje dzieci!
gość
11 lat temu
i dobrze zrobila..
gość4
11 lat temu
żalll Kevina . Ja tez bym się nie zgodziłaaa . Weźźź . Onn jest maxxx głupii . Niech sam zacznie zarabiać . A nie ciągle wykorzystuje britneyy .! ; (((
gość
11 lat temu
I dobrze robi dziewczyna. Kevina interesuja tylko pieniądze.
gość
11 lat temu
matko jakie te dzieciaszki podobne do Brit ;O
...
Następna strona