DODA: "Jak BĘDZIECIE SIĘ D*MAĆ NA PLAŻY, to się zabezpieczajcie!"
Rabczewska uświadamia polską młodzież. Jak miło.
Doda zrobiła już bardzo wiele dla popularyzacji prezerwatyw wśród młodzieży. Długo jeździła na koncerty "kondomowozem" oklejonym reklamami znienawidzonej dziś firmy. Niedawno w cytowanym przez Super Express wywiadzie dla jednej z nadmorskich telewizji, zaapelowała do swoich młodych fanów:
Zabezpieczajcie się! Jak będziecie się dymać na plaży, to się zabezpieczajcie.
Tym razem nie sposób nie przyznać jej racji. Poza plażą też pamiętajcie o gumkach. Taboo oczywiście ;)