Ksiądz: "Doda to poziom Bolka i Lolka"

"Z nią jest gorzej niż z Madonną. To obraża uczucia religijne Polaków."

Obraz

Doda wywołała sporo szumu stwierdzając, że apostołowie nałogowo pili i "palili zioła", a Biblia jest nieautentyczna, bo nie ma w niej dinozaurów... Jej wywiad dla Dziennika obfitował w ciekawe myśli. Ewolucja jej poglądów zbiegła się interesująco z początkiem romansu z Nergalem, któremy zdarza się spalić Biblię na scenie.

Z nią jest gorzej niż z Madonną - komentuje oburzony ksiądz Jan Koplewski na łamach Super Expressu. Trzeba się znać na jakiejś dziedzinie, żeby się wypowiadać. To obraża uczucia religijne Polaków. Niech nie naśladuje Madonny i się nie kompromituje. Jest to poziom Bolka i Lolka - jak ja to mówię...

Nergal, pokaż mu, co o nim myślisz.

Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą