Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Od religii ważniejsze jest dobre bzykanie!"

2079
Podziel się

Rabczewska uważa, że Biblię napisali "kolesie napruci winem"…

Doda: "Od religii ważniejsze jest dobre bzykanie!"
bDgyjMxx

Związek Dody z księciem ciemności Nergalem sprawił, że piosenkarka zaczęła częściej mówić o swoim podejściu do religii. Oczywiście w swoim własnym stylu. Przykładowo, ewangelistów nazwała "kolesiami naprutymi winem", a potem dodała, że przykazania ma "w dupie swojej pięknej". Pomimo to Rabczewska twierdzi, że szuka przewodnika duchowego, po czym dodaje: Wierzę w siłę wyższą, ponieważ bez niej byłabym po prostu pustą ropuchą napompowaną masą błotną. No fakt, a tak jest tylko napompowana silikonem…

Doda jest przekonana, że o jej duchowość i zbawienie powinni zadbać inni. Najlepiej bez jej wiedzy i wysiłku. Ona sobie poczeka, aż ktoś sprowadzi ją na dobrą drogę.

Moje zdanie o wierze jest sprecyzowane od dawien dawna. Ale za każdym razem, gdy próbowałam konfrontować je z moimi katechetkami, to naprawdę nie potrafiły odpowiedzieć na dręczące mnie pytania. Wierzę w siłę wyższą, ponieważ bez niej byłabym po prostu pustą ropuchą napompowaną masą błotną, natomiast w instytucję Kościoła nie bardzo.

bDgyjMxz

Cały czas czekam, aż mnie ktoś naprowadzi jak zbłąkaną owieczkę, że jakiś duchowny poda mi dłoń i powie "dziecko, nie tędy droga". A tymczasem na łamach waszej gazety ksiądz po raz kolejny stwierdza, że mam poziom Bolka i Lolka. Wylał całą swoją agresję na mnie. Nie wyciągnął do mnie dłoni, nie naprowadził mnie na dobrą drogę. Nie poszłam do światła, tylko zostałam jego zdaniem córką szatana. Więc jak mam wierzyć księżom?

Przy okazji znów oberwało się Radziowi. Jego była żona wprost nie może się powstrzymać, żeby nie wsadzić mu szpili przy każdej okazji. Tym razem zarzuca mu brak męskości.

Na szczęście za kilkanaście dni znów będziemy razem - mówi o swoim chłopaku, Adasiu Darskim, który wkrótce wraca ze Stanów Zjednoczonych. I znów będzie mnie wspierał, tak jak robi to teraz. Cieszę się, że jest takim dojrzałym, dobrym mężczyzną, bo tego mi brakowało przez ostatnie 6 lat.

Ale dla zbłąkanych życiowo czytelników Doda ma gotową receptę na rozterki egzystencjalne:

bDgyjMxF

Pokój, wolność i miłość. Reszta jest nieistotna - twierdzi z rozbrajającą naiwnością i prostotą. Religii jest tyle na świecie, że nie warto na maksa się deklarować. No i najważniejsze jest dobre bzykanie.

bDgyjMya
KOMENTARZE
(2079)
gość
11 lat temu
smieszna ona jest
gość
11 lat temu
;)
gość
11 lat temu
NA TYM ZDJECIU WYSZLA JAK WSCIEKLA DZIWKA.HAHA..
bDgyjMyb
gość
11 lat temu
pierwszy
gość
11 lat temu
Ona jest żałosna ;// Daje d**y za gar zupy xD
Najnowsze komentarze (2079)
gość
10 lat temu
potworne zdjęcie ku....
gość
10 lat temu
nowy pomysł dody to gówno
gość
11 lat temu
Kiedyś dostanie za swoje!!
gość
11 lat temu
a ja zgadzam sie z nia w 100%
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="9329382"] do burdelu Dorotko tam gdzie twoje miejsce A może to twoje miejsce a nie jej...
gość
11 lat temu
no nie moge przygladam sie i jakis potwor no
gość
11 lat temu
k...a co to jest na tym zdjeciu ja cie nie pier...
gość
11 lat temu
brak słów
bDgyjMxT
gość
11 lat temu
debilka
kari666
11 lat temu
lubię ją! sądzę dokładnie to samo!
on
11 lat temu
doda +palikut=polska
Zniesmaczonyy...
11 lat temu
Ale tu wygląda. Te powiększone usta ją zeszpeciły!!! wygląda jak gorylica
gość
11 lat temu
TO PO CHOLERĘ TA KRETYNKA BRAŁA ŚLUB KOŚCIELNY SKORO JEJ RELIGIA NIE PASUJE?????????????????????CO ZA O****A!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Zamiast po rozum to stała w kolejce po sylikon!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDgyjMyv