Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siostra Górniak: "Edyta ma nas wszystkich za nic!"

423
Podziel się:

"Zniszczy rodzinę i skrzywdzi Allanka" - mówi Małgorzata Górniak.

Siostra Górniak: "Edyta ma nas wszystkich za nic!"
bEUyNxQl

Przy okazji medialnego wywlekania brudów z małżeństwa Edyty Górniak i Darka Krupy na scenę wkroczyła jeszcze jedna osoba pragnąca zainteresowania - siostra piosenkarki, Małgorzata. Relacje między kobietami od wielu lat są raczej chłodne, więc nic dziwnego, że wykorzystuje szansę na swoje pięć minut w show biznesie. Nawet, gdyby miały się składać głównie z plotkowania o Edzi w tabloidach.

Małgorzata najpierw postanowiła stanąć w obronie Krupy (zobacz: "Darek BYŁ JEJ SŁUŻĄCĄ I POKOJÓWKĄ!"), teraz opowiedziała o początkach kariery swojej siostry.

Pewnego razu pojechała na przesłuchania do musicalu Metro w Warszawie i wtedy Polska o niej usłyszała. Edycie jednak nie było łatwo samej w stolicy - wspomina w rozmowie z Życiem na gorąco. Pamiętam taką Wigilię: rano dzwoni Edyta i mówi, że nie ma pieniędzy na powrót do domu i że nie przyjedzie. Rodzice pakują więc do toreb wszystkie świąteczne potrawy, prezenty, opłatek i jedziemy jakimś pociągiem do stolicy. Wieczerzę wigilijną jedliśmy stłoczeni w wynajmowanej kawalerce Edyty, ale byliśmy bardzo szczęśliwi. Bywały też Wigilie w Opolu, z górą prezentów od Edyty - z czasem zaczęła już świetnie zarabiać. Nigdy nie zapomnę jak dostałam od niej lalkę Barbie i samochód.

bEUyNxQn

Niestety, wdzięczność za lalkę Barbie z zestawem nie przetrwała próby czasu. Małgorzata wyznała również, jak Edzia trakowała swoich byłych:
Poznaliśmy Darka Kordka i Piotra Kraśkę. Proszę zauważyć, że żaden z byłych chłopaków Edyty nie powiedział na nią publicznie złego słowa, za to ona uwielbiała się nad nimi pastwić w mediach.

Podobno teraz pastwi się również nad swoją rodziną. Siostra Edyty twierdzi bowiem, że piosenkarka... zachowuje się jak ich ojciec. *Dziś Edyta ma nas wszystkich za nic. Jesteśmy załamani. Boimy się, że *jej nowy przyjaciel ma na nią fatalny wpływ. *Przez niego Edyta *zniszczy rodzinę, a co najgorsze skrzywdzi Allanka. Popełniłaby wtedy taki sam błąd, jak jej rodzony ojciec, który porzucił rodzinę, gdy Edyta miała zaledwie 9 lat.

Ciekawe, czy takie wywiady członków rodziny pomogą jej stanąć na nogi.

bEUyNxQO
KOMENTARZE
(423)
gość
12 lat temu
Fajna ta Edzia ... lubię ja.. a głos to ma z.a.j.e.b.i.s.t.y !!!
gość
12 lat temu
[cytat komentarz="9412002"] Fajna ta Edzia ... lubię ja.. a głos to ma z.a.j.e.b.i.s.t.y !!! [/cyt Ja też bardzo lubię Edytę.
gość
12 lat temu
Przy okazji medialnego wywlekania brudów z małżeństwa Edyty Górniak i Darka Krupy na scenę wkroczyła jeszcze jedna osoba pragnąca zainteresowania - siostra piosenkarki, Małgorzata. Relacje między kobietami od wielu lat są raczej chłodne, więc nic dziwnego, że wykorzystuje szansę na swoje pięć minut w show biznesie . Nawet, gdyby miały się składać głównie z plotkowania o Edzi w tabloidach.
bEUyNxQP
w
12 lat temu
ona sama się niszczy ;/
gość
12 lat temu
przeciez jej chodzi wlasnie o ten rozgłos.!! Druga Dodzia ;/;/
Najnowsze komentarze (423)
gość
5 lata temu
kocham Edyte i Dzoane
gość
10 lat temu
i weź się wreszcie do jakieś roboty!!!
gość
10 lat temu
Bo jej się nie chce, łatwiej jest robić sensację kosztem Edyty i zgarniać forsę przy tej okazji ŚMIERDZĄCY LEŃ Z TEJ PANI MAŁGOSI!!!!!! Tylko wstyd starszej siostrze przynosi i na dodatek przy każdej okazji ją oczernia, nieładnie!
gość
11 lat temu
Co za s****a z tej Małgorzaty żeby tak o siostrze opowiadać mediom. Chyba chce przez to być sławna.
gość
12 lat temu
Siostra . Współczuje Edycie takiej siostry . Liczy na swoje 5 minut w prasie, przez to zrobiło się głośno . Biedna Edyta .
gość
12 lat temu
lubi szokować
gość
12 lat temu
Co za baba ma za dużo kasy to d**ą żuca może by biednym dała!****
gość
12 lat temu
no cóż...z takim człowiekiem nic sie juz nie zrobi. A to wszystko przez pieniądze (tak jest u tych "złych")
bEUyNxQH
Lewciu3
12 lat temu
Przemysław----->prosi abyś śpiewała dalej "Edytko Górniak"
gość
12 lat temu
Spiewa pięknie szczególnie hymn.
gość
12 lat temu
to jest przygłóp na dodatek zmanierowany.
gość
12 lat temu
teraz juz edzia leci na wszystko a na bank świruje z kimś z tvn-u bo jej w d. wchodzą
gość
12 lat temu
DZIWNY JEST TEN SWIAT -wykonaniem tej p[iosenki jeszcze raz EDYTA GÓRNIAK potwierdziała, że jest FENOMENEM POLSKIEJ MUZYKI JAKIEJ OD CZASÓW VILLAS NIE BYŁO.
gość
12 lat temu
siostrunia też niezła ła.j.z.a... jak tylko okazja się nadarzyła to Edzi dokopała. Górniak jest j.eb.nię.t.a to wiadomo nie od dziś... i będzie już tylko gorzej, niestety :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyNxRA
bEUyNxRB
bEUyNxRC
bEUyNxRD
bEUyNxRE
bEUyNxRj