Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego gwiazdy ukrywają ciąże?

230
Podziel się

"To kokieteria" - mówi Tymochowicz.

Dlaczego gwiazdy ukrywają ciąże?
bDIDBOuZ

Do dobrego tonu należy od pewnego czasu wypieranie się ciąży, nawet jeśli dowód rzeczowy jest niemożliwy do przeoczenia. Oczywiście jednym z powodów są pieniądze. Chodzi o to, by sprzedać prawa do sesji zdjęciowej, gdy jest to jeszcze gorący temat.

Swoje ciąże ukrywały długo: Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska, Karolina Malinowska. Obecnie podejrzanie zachowuje się Agnieszka Dygant, która wpada we wściekłość na jakiekolwiek "posądzenie" o to, że spodziewa się dziecka.

Jeśli pojawiają się plotki o ciazy osoby ze świata show-biznesu, albo są zdjęcia dowodzące, że jest w stanie błogosławionym, nie warto kłamać - radzi w Twoim Imperium główny ekspert prasy brukowej, specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz. Bo jeśli znana kobieta kłamie, to paparazzi zrobią wszystko, by jej to udowodnić. Dla mnie mijanie się z prawdą w kwestii ciąży jest kokieterią. Bo jeśli gwiazda chce zachowac anonimowość to niech się przeprowadzi do leśniczówki.

bDIDBOvb

Odmiennego zdania jest psycholog gwiazd dr Tomasz Piss, który broni swoich podopiecznych:

Powściągliwosć w mówieniu o stanie błogosławionym budzi mój szacunek. W kłamstwach na ten temat widze pragnienie ochrony życia prywatnego, cos dobrego, a nie negatywnego. Chęć zachowania minimum prywatności.

Która często kończy się sesją szczęśliwych rodziców ze świeżo narodzonym potomkiem na łamach Vivy lub Gali. Chodzi więc raczej o uzyskanie za tę prywatność odpowiednio wysokiej ceny.

Jak sądzicie, czy będąc gwiazdą warto ukrywać ciążę przed mediami?

bDIDBOvh
bDIDBOvC
KOMENTARZE
(230)
gość
11 lat temu
łee cichopek ://
Patri
11 lat temu
Mam pytanie skoro jest taka ladna to dlaczego jest po operacji nosa i Uszy , cala jest sztuczna i nie ladna
gość
11 lat temu
Czy dziecko KAroliny malinowskiej jest z Bookerem Andrea z Milano (ktory kombinuje prace dla karolci) czy z Olivierkiem kelnerem??????????????????hahahha
bDIDBOvD
gość
11 lat temu
jest w ciązy:D widziałam ja dzisiaj;d
gość
11 lat temu
wszystko jedno dlaczego gwiazdy ukrywają ciążę,byleby nie wymieniać jako gwiazdy np.: Kasi Cichopek, Joanny Koroniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Agnieszki Dygant i innych beztalenci.
gość
11 lat temu
bo chodzi o kase
gość
11 lat temu
no i Ibisza też
gość
11 lat temu
PROŚBA DO PRODUCENTÓW!!!!!!!!Prooooooszę usunąc już w końcu Cichopek z telewizjii!PLEASSSS
Ja
11 lat temu
Niech robia jak chca to jest ich ciaza i maja prawo do ukrywania tego...Niewienm o co wam niektórym chodzi....Jadnak po mnimo tego portal jest super!!
gość
11 lat temu
Malinowska to "modelka"żona takiego jednego "modela"Janiaka a dziecko będzie też modelem
gość
11 lat temu
zgadzam się z każdym powyższym słowem
gość
11 lat temu
KASIA JEST SLICZNA I MĄDRA I NIE UKRYWAŁA SWOJEJ CIĄŻY A TYMOCHOWIZ DO BUDY !!!!
gość
11 lat temu
jestes ladna dziewczyna
bDIDBOvv
gość
11 lat temu
Tomasz Piss hahaha
...
Następna strona
bDIDBOvX