Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dlaczego gwiazdy ukrywają ciąże?

230
Podziel się

"To kokieteria" - mówi Tymochowicz.

Dlaczego gwiazdy ukrywają ciąże?
bDeYsknF

Do dobrego tonu należy od pewnego czasu wypieranie się ciąży, nawet jeśli dowód rzeczowy jest niemożliwy do przeoczenia. Oczywiście jednym z powodów są pieniądze. Chodzi o to, by sprzedać prawa do sesji zdjęciowej, gdy jest to jeszcze gorący temat.

Swoje ciąże ukrywały długo: Kasia Cichopek, Joanna Koroniewska, Karolina Malinowska. Obecnie podejrzanie zachowuje się Agnieszka Dygant, która wpada we wściekłość na jakiekolwiek "posądzenie" o to, że spodziewa się dziecka.

Jeśli pojawiają się plotki o ciazy osoby ze świata show-biznesu, albo są zdjęcia dowodzące, że jest w stanie błogosławionym, nie warto kłamać - radzi w Twoim Imperium główny ekspert prasy brukowej, specjalista od wizerunku Piotr Tymochowicz. Bo jeśli znana kobieta kłamie, to paparazzi zrobią wszystko, by jej to udowodnić. Dla mnie mijanie się z prawdą w kwestii ciąży jest kokieterią. Bo jeśli gwiazda chce zachowac anonimowość to niech się przeprowadzi do leśniczówki.

bDeYsknH

Odmiennego zdania jest psycholog gwiazd dr Tomasz Piss, który broni swoich podopiecznych:

Powściągliwosć w mówieniu o stanie błogosławionym budzi mój szacunek. W kłamstwach na ten temat widze pragnienie ochrony życia prywatnego, cos dobrego, a nie negatywnego. Chęć zachowania minimum prywatności.

Która często kończy się sesją szczęśliwych rodziców ze świeżo narodzonym potomkiem na łamach Vivy lub Gali. Chodzi więc raczej o uzyskanie za tę prywatność odpowiednio wysokiej ceny.

Jak sądzicie, czy będąc gwiazdą warto ukrywać ciążę przed mediami?

bDeYsknN
bDeYskoi
KOMENTARZE
(230)
gość
11 lat temu
ukrywają, bo ciąża gwiazd trwa 1o.5 miesiąca
gość
11 lat temu
Bunny, a ty masz dziecko? Każda przyszła mama albo większość zdaje sobie gdzieś w podświadomości sprawę, że może ciąży nie donosić. Szczególnie w pierwszych tygodniach. Mi lekarz nawet karty nie chciał założyć bo powiedział że to za wcześnie i wcale nie musi się donosić. Jakby co to nie potrzebne im te sztuczne wspłczucie gdyby poszło coś nie tak i takie sztuczne zainteresowanie jak ten artykuł, lanie wody
gość
11 lat temu
a kogo to obchodzi niech robią co chcą kim jest ten p****t Tymochowicz niech zacznie od swojego wizerunku bo wygląda jak kloszard! ogłosił się fachowcem jak ten od mody sepleniący gej - powariowali i myślą że ludzie też są g***i
bDeYskoj
gość
11 lat temu
a to lampucery przebrzydłe,precz z czarownicami
gość
11 lat temu
wiejskie "gwiazdy", wiejskie zachowania.
Najnowsze komentarze (230)
gość
11 lat temu
łee cichopek ://
Patri
11 lat temu
Mam pytanie skoro jest taka ladna to dlaczego jest po operacji nosa i Uszy , cala jest sztuczna i nie ladna
gość
11 lat temu
Czy dziecko KAroliny malinowskiej jest z Bookerem Andrea z Milano (ktory kombinuje prace dla karolci) czy z Olivierkiem kelnerem??????????????????hahahha
gość
11 lat temu
jest w ciązy:D widziałam ja dzisiaj;d
gość
11 lat temu
wszystko jedno dlaczego gwiazdy ukrywają ciążę,byleby nie wymieniać jako gwiazdy np.: Kasi Cichopek, Joanny Koroniewskiej, Karoliny Malinowskiej, Agnieszki Dygant i innych beztalenci.
gość
11 lat temu
bo chodzi o kase
gość
11 lat temu
no i Ibisza też
gość
11 lat temu
PROŚBA DO PRODUCENTÓW!!!!!!!!Prooooooszę usunąc już w końcu Cichopek z telewizjii!PLEASSSS
bDeYskob
Ja
11 lat temu
Niech robia jak chca to jest ich ciaza i maja prawo do ukrywania tego...Niewienm o co wam niektórym chodzi....Jadnak po mnimo tego portal jest super!!
gość
11 lat temu
Malinowska to "modelka"żona takiego jednego "modela"Janiaka a dziecko będzie też modelem
gość
11 lat temu
zgadzam się z każdym powyższym słowem
gość
11 lat temu
KASIA JEST SLICZNA I MĄDRA I NIE UKRYWAŁA SWOJEJ CIĄŻY A TYMOCHOWIZ DO BUDY !!!!
gość
11 lat temu
jestes ladna dziewczyna
gość
11 lat temu
Tomasz Piss hahaha
...
Następna strona
bDeYskoD