"Miley odbiła mi chłopaka!"

Nowy chłopak Miley Cyrus zostawił dla niej dziewczynę, z którą spotykał się od 5 lat.

Obraz

Miley Cyrus wydaje się być wyjątkowo naiwna jeśli chodzi o chłopaków i związki. Już raz dała się wykorzystać i dzięki niej Justin Gaston nagrywa dziś swoją pierwszą płytę. Widać niczego się nie nauczyła, bo właśnie zaczęła umawiać się z nikomu nieznanym australijskim aktorem, Liamem Hemsworthem. Podobno rzucił dla niej dziewczynę, z którą spotykał się od 5 lat.

Para poznała się na planie nowego filmu gwiazdki, The Last Song. Osoby związane ze studiem donosiły brukowcom, że między nastolatkami zaczęło iskrzyć. Informacje te potwierdziła była już dziewczyna 18-latka, Laura Griffin.

Odbiła mi chłopaka! Nasza miłość opierała się na prawdziwej przyjaźni - powiedziała dziennikarzom Laura. Liam i ja byliśmy nierozłączni od podstawówki. Ale to przecież Miley Cyrus, jak ja mogłabym z nią konkurować?

Ciekawe jak daleko zajdzie Hemsworth dzięki romansowi z Miley. Przykład Gastona pokazał, że 16-latka potrafi zrobić gwiazdę dosłownie z każdego. Prawie jak Madonna.

Obraz
© Agencja My Photo
Obraz
© Materiały promocyjne
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą