Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha lepsza od Urbańskiej!

4000
Podziel się:

Zaczyna się prawdziwa rywalizacja. Komuś kibicujecie?

Mucha lepsza od Urbańskiej!

Po drugim odcinku 10. edycji Tańca z gwiazdami jest już właściwie jasne, między kim rozegra się najważniejsze starcie. Udająca taneczną nowicjuszkę Natasza Urbańska i wyrastająca na niespodziewaną liderkę Ania Mucha mocno wysunęły się przed szereg i nie wygląda na to, aby miało się to zmienić do finału.

Tym razem to Muszka zdobyła najwyższe noty od jury i najwięcej głosów od widzów. Natasza musiała zadowolić się drugim miejscem i po minie widać było, że nie przyszło jej to zbyt łatwo. Janusz nie lubi, jak jest druga... Niespodziewanie na 3. miejscu znalazł się Michał Kwiatkowski, Polak robiący karierę we Francji. Widzowie musieli również polubić Zygiego Chajzera, który zajął w tym odcinku 4. miejsce. Na końcu stawki znaleźli się Weronika Rosati, Radek Majdan i Iga Wyrwał, którym jednak udało się przejść dalej. Odpadł Marek Kościkiewicz. Andrzej Krzywy miał pewnie udany wieczór.

Najpiękniejszy ponoć polski biust postanowił wziąć widzów na litość. W filmie z przygotowań Iga ze łzami w oczach opowiadała:

Przez całe życie mieszkaliśmy w Kaliszu, nigdy nam się nie przelewało, ale mieliśmy siebie. Jak wyjechałam do Anglii, miałam 14 lat. Nigdy Anglii nie nazwę swoim domem. Przez dłuższy czas nie miałam kontaktu z moim ojcem, odezwał się do mnie po moim pierwszym występie w programie.

Jej ojciec znalazł się również na widowni. Nie wiedzieliśmy, że Iga jest tak pojętna. Szybko się uczy. I nie chodzi bynajmiej o taniec.

Poza tym, wszyscy nadal traktują Urbańską na równi z innymi, dopiero uczącymi się tańca zawodnikami. Bawisz się tym programem świetnie, mam nadzieję, że potraktujesz to jako kolejne szkolenie - zapewniał Piotr Galiński. Natasza zaprosiła również kamery do swojego dworku i złożyła samokrytykę: Jest coś takiego jak syndrom drugiego miejsca, ja mam jeszcze wiele do nauczenia się, podchodzę do tego z pokorą - wyznała, podczas gdy w tle Janusz kosił trawę. Przy okazji pokazała całej Polsce ich córeczkę Kalinkę. (Pamiętajcie, dzieci i zwierzęta "sprzedają się" najlepiej).

Zapowiada się więc ciekawa, ale chyba nierówna walka. Komuś kibicujecie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4000)
gość
15 lat temu
Mucha! Urbańska do domu.. bo aż żal mi jej.. zero samokrytyki, zero szczerości w tym co mówi.. nic a nic.
gość
15 lat temu
muszce :-)
gość
15 lat temu
musze kibicujemy
gość
15 lat temu
;z jednej tkaniny wszyscy jesteśmy,,co się strzępi przez lata; i tutaj nie ma lepszych, czy gorszych.
gość
15 lat temu
urbańska do domu!!!
Najnowsze komentarze (4000)
gość
15 lat temu
mucha mucha!!!!!
gość
15 lat temu
Brawo Mucha !!!! Urbańska jest straszna - dobrze,że przegrała bo wszędzie się pcha do domu do dziecka gwiazdeczko
gość
15 lat temu
Brawo Mucha !!!! Urbańska jest straszna - dobrze,że przegrała bo wszędzie się pcha do domu do dziecka gwiazdeczko
Oleńka
15 lat temu
Bardzo się cieszę że Ania wygrała. Jest zawsze sobą i to jest jej plusem, w przeciwieństwie do zarozumiałej Nataszy nie potrafiącej przegrywać, pozerki - przełączam na inny kanał kiedy ją widzę. Pokory nigdy nie miała i nie będzie miała.
aleksandra_on...
15 lat temu
Natasza tanczyla od lat, a mucha dopiero zaczela a tanczy juz z********e!
aleksandra_on...
15 lat temu
Mucha jest o tyle lepsza ze nie tanczyla wczesniej a tanczy równie dobrze jak urbanska (ktora tanczyla od laaaat!) Plus urbanska jest taka "ach, och" a mucha bardziej wyluzowana i wesola:)
gość
15 lat temu
Natasza ma wygrac
mique
15 lat temu
Natasza jest najlepszą tancerką i piosenkarką w POLSCE. I tylko obłudnicy i zazdrośnicy twierdzą inaczej. Koniec kropka.
gość
15 lat temu
O wiele, wiele lepsza... URBAŃSKA DO DOMU!!!
gość
15 lat temu
Oczywiście , że mucha !!!! :)
gość
15 lat temu
co to znaczy ,,nieuczciwie wygra urbańska '' chyba ktoś ja zaprosił do tego programu?Więc się stara aby zatańczyc dla nas jak najlepiej
gość
15 lat temu
Nataszo trzymaj się jesteś super
gość
15 lat temu
a szkoda bo Natasza to bardzo mila ,pracowita i utalentowana dziewczyna
gość
15 lat temu
Urbańska to gwiazda ,tylko na nią czekam
...
Następna strona