Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majdan zabrał Izę na zgrupowanie!

900
Podziel się

"Nie wiem, jak to teraz będzie wyglądać" - mówi mama Radzia.

Majdan zabrał Izę na zgrupowanie!
bDeYwHVN

Radzio Majdan, o czym mało kto już pamięta, poza byciem celebrytą uprawia także zawód piłkarza. To obecnie raczej margines jego działalności zawodowej, niemniej jednak stara się stworzyć pozory, że nadal przejmuje się kontraktem wiążącym go z warszawskim klubem Polonia. Jednak, co zrozumiałe, znacznie więcej nadziei na przyszłość upatruje w udziale w Tańcu z gwiazdami, więc przede wszystkim stara się nie zaniedbać treningów tanecznych.

Jak donosi Super Express, zaraz po niedzielnym odcinku zapakował do samochodu stertę bagaży oraz swoja partnerkę z parkietu Izę Janachowską i pojechał na zgrupowanie piłkarzy do Szczecina.

Radek miał przyjechać z Izą na zgrupowanie, bo mieli codzienie trenować - wyjaśnia tabloidowi mama Radzia, Halina Majdan. Niestety, mecz Polonii został odwołany z powodu żałoby, więc nie wiem, jak to teraz będzie wyglądać.

bDeYwHVP

Wczoraj wprawdzie piłkarze musieli stawić się na murawie, ale nie w Szczecinie tylko w Warszawie. Wygląda więc na to, że ostatnie dwie doby Majdan i jego partnerka spędzili głównie w samochodzie.

Widziałyśmy się tylko przelotem - mówi mama Radka. Na razie się nie poznałyśmy. Ale wiem, że Radek nie ma problemu z dogadaniem się z Izą.

bDeYwHVV
bDeYwHWq
KOMENTARZE
(900)
gość
11 lat temu
nowa doda nam sie rodzi . za chwile grupa operacyjna bedzie miała nowe pomysły na teledyski ^^ ;d jak to juz kiedyś bywało z dodą i radkiem .
gość
11 lat temu
i ma racje
gość
11 lat temu
Ona z nim tańczy? Rozgłos...
bDeYwHWr
gość
11 lat temu
fajnie :) pasuja do siebie , naprawde utarlo by to troche wielko nochal dodzi
gość
11 lat temu
Rzepienni pozdrawia!
Najnowsze komentarze (900)
gość
11 lat temu
NO i co ZTEGo ...
gość
11 lat temu
o wiele ładniejsza od Dody ;p;p;p
gość Dorota
11 lat temu
Nie mają romansu,, a, że z Radka super gościu jest to zabrał partnerke na zgrupowanie. Kto by pomyślał ,że w TZG zajdzie tak daleko. Uważam, że należało mu się to, nie wspomne nawet ile pieniędzy zarobi. A jednak jest ta sprawiedliwość.
gość
11 lat temu
i nagle wszyscy polubili Radzia...
gość
11 lat temu
romans maja w oczach :) heh
gość
11 lat temu
Majdan wraca do formy -kasa płynie
gość
11 lat temu
ciąża by się Izie przydała,akurat urodziłaby i wróciła do programu na kolejną edycję,no i płacili by jej do porodu tyle co za odcinek,bo ciężarnym w tym państwie na zwolnieniu płaci sie 100 procent-spiesz się Iza.
gość
11 lat temu
Janachowska próbuje z siebie Dode zrobić żeby usidlić Radzia,gotowa nawet w ciąże zajść i pozować w wivie z ich maleństwem
bDeYwHWj
gość
11 lat temu
ladniejsza ona jest od dody ;]
kasia201a
11 lat temu
Ładnie by wyglądali jako para, czego im serdecznie życzę. Bynajmniej nie robią z siebie pośmiewiska tak jak silikonowa doda ze swoim superszczurem adasiem. A co do Izy - piękna z niej kobieta, której urody można tylko pozazdrościć. Życzę Wam powodzenia zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
gość
11 lat temu
Najlepszego Radzio !!! To Dobra Partia !!! Niech Mu się uda !!!
gość
11 lat temu
co to za model butów, które nosi Majdan?
gość
11 lat temu
ooo dodo podobna
gość
11 lat temu
Moze facet tyn razem bedzie mial szczescie
...
Następna strona
bDeYwHWL