Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jackson: "Hitler był geniuszem i showmanem!"

1552
Podziel się

Opublikowano pierwsze fragmenty z 32-godzinnego wywiadu-rzeki... Są dość kontrowersyjne.

Jackson: "Hitler był geniuszem i showmanem!"
bCHWAqMl

Od śmierci Michaela Jackona nie ustają rewelacje, do których co rusz docierają dziennikarze na całym świecie. Najnowszą sensacją są nieznane dotąd taśmy z zapisem wywiadu-rzeki, którego Jacko udzielił rabinowi Shmuley'owi Boteach'owi, prywatnie będącemu jego przyjacielem.

Podczas rozmowy, która trwa aż 32 godziny (!), Jackson wypowiedział się na bardzo wiele tematów, ale jak na razie ujawniono tylko niewielkie jej fragmenty. Całość ma się znaleźć w książce The Michael Jackson Tapes, która już niedługo znajdzie się w księgarniach. Fani Michaela mogą być zaskoczeni niektórymi opiniami wygłaszanymi przez ich nieżyjącego już idola.

Hitler był genialnym mówcą – wyznał rabinowi. Aby sprawić, że tak wielu ludzi zmieniło się i zwróciło ku nienawiści, trzeba być prawdziwym showmanem i on na pewno nim był.

bCHWAqMn

Czy myślisz, że gdybyś miał szansę spotkać się z Hitlerem i spędzić z nim godzinę, to czy byłbyś w stanie coś w nim zmienić? -dopytywał Boteach.

Tak, oczywiście. Myślę, że by mi się to udało.

Jackson tłumaczył, że ludzie nie są z gruntu źli i nawet masowym mordercom trzeba pomagać.

Potrzebują pomocy, wsparcia, terapii - twierdził. Trzeba pokazać im, że w którymś momencie w ich życiu popełnili błąd.

bCHWAqMt

Komentując wywiad dla brytyjskiego The Sun rabin podkreślał, że postawa Michaela wynikała z wrodzonej ufności i wiary w ludzi, a przede wszystkim - naiwności.

bCHWAqMO
KOMENTARZE
(1552)
gość
11 lat temu
Ale to prawda. MJ ma rację. I w tym, że Hitler był szołmenem i w tym, że potrzebował terapi psychiatrycznej. Całe szczęście, że to opowiadał do rabina - nikt go nie posądzi o antysemityzm.
gość
11 lat temu
No faktycznie Hitler był genialnym mówcą ale nie wierzę by po jednym spotkaniu z Jacksonem, nawet jeśliby wiedział co zdziałał w muzyce nie przyniosłoby nic prócz obozu koncetracyjnego dla Michaela
gość
11 lat temu
Nie powiedział nic kontrowersyjnego. Ktoś, kto porwał cały naród w kierunku nienawiści, nie mógł być g***i. Wiara w ludzi może i naiwna, ale gdyby było więcej takich osób jak on na pewno świat by się zmienił na lepsze.
bCHWAqMP
gość
11 lat temu
ma racje..
gość
11 lat temu
Tylko prawdziwi ignoranci nie przyznają mu racji. Hitler był niesamowicie charyzmatycznym przywódcą, dlatego tłumy szły za nim, ślepo zapatrzone w swego przywódcę. Nie ma nic odkrywczego w tym co powiedział Jackson, Hitler niczego by nie "osiągnął" gdyby nie charyzma i cechy przywódcy. Nie rozumiem oburzenia.
Najnowsze komentarze (1552)
wholesale mlb...
4 lata temu
wholesale mlb jerseys china steeler jerseys cheap
gość
9 lat temu
pisze się Michael i****o !!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Do autora tego artykułu "The tapes of Micheal Jackson" to nie jest "wywiad". Rabin Shmuley Boteach był duchowym przewodnikiem dla MJ przez pewien okres Jego życia. Rabin nagrywał ich rozmowy za zgodą Micheal-a.
gość
10 lat temu
O co Wam chodzi? Przecież Michael ma rację!!! Hitler był genialnym mówcą!!! Gdyby nie był to by nie było III Rzeszy, II wojny światowej, obozów koncentracyjnych, nienawiści, rasizmu.
Ola kocham Mi...
10 lat temu
sory teraz 6 ! :P
Ola kocham Mi...
10 lat temu
Sory6 teraz
Ola kocham Mi...
10 lat temu
sam jesteś młot ty gościu od młota ( % komentarzy pode mną ) :P :/
gość
11 lat temu
MICHAEL JACKSON może był naiwny,ale zawsze będę GO kochać za jego styl i muzykę.ON jest moim idolem. Choć nie wiem co ON widział w Hitlerze?
bCHWAqMH
gość
11 lat temu
Ja jestem za Michaelem Jacksonem,a nie za Hitlerem!!!!!!!
MJ
11 lat temu
Ma rację!!!!!!!!!!
chirurg
11 lat temu
hitler umial manipulowac ludzmi i mial do tego sprzyjajace otoczeni gospodarczo-polityczne. jak manipulowal ludzmi opisane jest w ksiazkach o psychologii. dlatego poszly za nim miliny. MJ mial racje mowiac te slowa.
gość
11 lat temu
Michael lekko przesdził ale i tak go lubie...
;]
11 lat temu
po
FlaQ
11 lat temu
noi mike ma całkowita racje!! Pudlu nie zaprzeczysz chyba ze Hitler był znakomitym mówca i showmanem! Nie mozna się z tym nie zgodzic...aha i jeszcze cos! Nie Jacko tylko mike albo jackson!
...
Następna strona
bCHWAqNj