Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szwajcarzy nie wypuszczą go z aresztu! "BOIMY SIĘ, ŻE UCIEKNIE!"

677
Podziel się

To słowa rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości...

Szwajcarzy nie wypuszczą go z aresztu! "BOIMY SIĘ, ŻE UCIEKNIE!"
bDeYhxeJ

Pomimo wsparcia polskich i francuskich "autorytetów moralnych" oraz polityków, Roman Polański nie ma co liczyć na ulgowe traktowanie przez szwajcarski i amerykański wymiar sprawiedliwości. Dziennik podaje, że szwajcarski Minister Sprawiedliwości odrzucił właśnie wniosek reżysera o zwolnienie go z aresztu za kaucją.

Jako uzasadnienie decyzji rzecznik ministerstwa podał obawę, że Polański może próbować uciec z kraju, przez co ekstradycja nie będzie możliwa. Nie ma się im co dziwić. W końcu 30 lat temu uciekł ze Stanów Zjednoczonych, by nie stanąć przed sądem.

Naszym zdaniem, wciąż jest bardzo wysokie ryzyko, że on ucieknie i że zwolnienie za kaucją lub inne kroki (poczynione) po zwolnieniu nie mogą zagwarantować obecności Polańskiego podczas procedury ekstradycyjnej - powiedział Folco Galli.

bDeYhxeL

Rzeczywiście - dość nierozsądnie byłoby zwalniać za kaucją kogoś, kto ostatnią taką okazję wykorzystał do ucieczki i unikał sądu przed ponad 30 lat.

To jednak nie koniec walki adwokatów Polańskiego o zwolnienie ich klienta z aresztu. Bardzo możliwe, że będą odwoływać się od decyzji ministra. Decyzję o zwolnieniu może podjąć również sąd. Wniosek taki już został złożony.

Można się jednak spodziewać, że i ten zostanie odrzucony. Oby tak się stało. Pozwólmy mu wyjaśnić tę sprawę do końca, przed sądem.

bDeYhxeR
bDeYhxfm
KOMENTARZE
(677)
gość
11 lat temu
1000k gold please
gość
11 lat temu
niech go zamkna. troche pozno ale powinien poniesc konsekwencje
gość
11 lat temu
ZACZYNASZ OD SIEBIE, LICZYSZ GÓWNO W MÓZGU?
bDeYhxfn
gość
11 lat temu
W życiu prywatnym jest podobnie: to nie psychopata jest winien, gdy skrzywdzi, zgwałci lub zabije. Winna jest jego ofiara. Gdyby go nie kusiła, to by jej nie zgwałcił. Na naszej planecie mało kto widzi coś niewłaściwego w przerzucaniu winy ze sprawcy na ofiarę. I dlatego nikt nie protestuje, gdy media dokonują samobiczowania w imieniu całej ludzkości zamiast wskazać palcem prawdziwie winnych i domagać się surowego rozliczenia ich z okropnych czynów, których się dopuszczają.
gość
11 lat temu
1000k gold please
Najnowsze komentarze (677)
gość
11 lat temu
A nie uważasz że każdy odpowiada za swe czyny? Osoby za zamordowanie jego zony siedzą /jedna zmarła/ a on się pocieszał z małolatą i ma mu to ujść na sucho?
gość
11 lat temu
I słusznie! Raz już uciekł!
gość
11 lat temu
pedofil musi odpowiedzieć za swoje czyny ,jego obecna żona została przez niego tak samo wykorzystana seksualnie żeniac sie z nia mysli ze wina jest odpokutowana ale sie myli ciekawe czy niema wiecej jego ofiar''''''
gość
11 lat temu
Nikt nie może być bezkarny!! Za grzechy trzeba płacić!
gość
11 lat temu
i widać ile w Polsce sława może dać osoba ma iść do p*****a to od razu wszyscy go bronią , normalny człowiek by szedł do p*****a to nikt by na niego nie spojrzał wszyscy mieli by go w dup** POWINIEN SIEDZIEĆ
gość
11 lat temu
coście się tak do niego przyczepili ? ja jestem niewiele starsza niż Samanta i uważam że powinnien zostać w końcu zwolniony niech zapłaci wysoką kwotę na jakąś charytatywną organizację do walki z seksem z nieletnimi itp. w końcu ile on sięw życiu nacierpiał ?! sharon tate i reszta.. zepsuta opinia... dajcie mu już spokój pomyślcie o tym jakim jest twórcą?!!!
gość
11 lat temu
Jedynie szwajcarzy mieli odwagę szczapić Romcia. Teraz chłopaki w pomarańczowych uniformach wymierzą mu pokutę. Szybko mu pamięć wróci.
gość
11 lat temu
Roman Polański nie ukończył szkoły filmowej przez to, że nie napisał rozprawy dyplomowej i tym samym nie dostał tytułu magistra. Marzyl aby zostać aktorem ale ze względu na niski wzrost nie przyjety PWSA w Krakowie. No no czego się jeszcze dowiemy
bDeYhxff
gość666
11 lat temu
no i prawidlowo!!!
gość
11 lat temu
Autorytety moralne - żenada ! Wsadzić pedofila na resztę jego marnego życia za kraty. Przynajmniej matki córek będą spały spokojnie.
Gast
11 lat temu
to bylo ii miinelo... ta "zqwalcona" tez to möwiila... niiechmu dadzä juz spokuj... ii po piierwsze juz tez niie moge normalniie telewiizjii oqladac bo w polskiiej ii szwajcarskiiej telewizji tylko o niim gadajä...!
thomsky
11 lat temu
po tym co przeczytałem, głęboko się zastanawiam i stwierdzam, że nasz rodak Roman P, nie jest sławą i wzorem lecz zwykłym zbirem. Nie obchodzą mnie jego osiągnięcia, liczy się to jakim jest się człowiekiem! Żal mi tej kobiety, była bezbronna, to co przeżyła to straszne... WSTYD MI ZA niego! Niech zapadnie sprawiedliwy wyrok.
@@ta co zawsz...
11 lat temu
No i dobra! se posiedzi i zmądrzeje! zbok! ,szczerz,!
gość
11 lat temu
i baaardzo dobrze bo to pedofil.
...
Następna strona
bDeYhxfH