Trwa ładowanie...
Przejdź na

Skrzynecka: "Ja pierwsza chciałam rozwodu kościelnego!"

459
Podziel się

Kaśka atakuje byłego męża. W "Fakcie". Oto definicja klasy.

Skrzynecka: "Ja pierwsza chciałam rozwodu kościelnego!"
bDYfIxfp

Zaraz po deklaracji jej byłego męża, złożonej na łamach Twojego Imperium (zobacz: Urbański chce... ROZWODU KOŚCIELNEGO!) Katarzyna Skrzynecka pobiegła do Faktu z zapewnieniem, że... to ona pierwsza wpadła na ten pomysł. Najwyraźniej była para nie potrafi już rozmawiać bez pośrednictwa tabloidów.

Sama złożyłam dokumenty o unieważnienie małżeństwa do Sądu Metropolitarnego - zwierza się całej Polsce. Leżą tam od jesieni zeszłego roku. Tyle że ja przez cały ten rok nie opowiadałam o tym w mediach. To są intymne sprawy. Jeśli komuś zdarza się taka rzecz jak rozstanie, uważam, że powinno się to robić z klasą. Jeśli ktoś jest elegancki, nie robi tego na forum mediów, o takich sprawach nie powinno się rozprawiać w prasie.

Od kiedy to Kasia stała się wzorem dyskrecji?

bDYfIxfr

Zbyszek jest moim byłym mężem, ta sprawa jest dla mnie zamknięta. Ja naprawdę nie mam potrzeby wiecznie wracać do tego tematu, i to w mediach. Męczy mnie, że ciągle gdy pisze się o Zbyszku, jestem w to wplątana, bo zawsze dodaje się – były mąż Skrzyneckiej. Pewnie i jemu to przeszkadza. Mogę mu tylko życzyć, by zaczęto pisać tylko o nim i o tym co robi - dodaje lekko złośliwie.

Co do jego starań o rozwód, mogę tylko powiedzieć, że oznacza to, iż jesteśmy w tej kwestii zgodni i nie będzie między nami różnicy zdań co do potrzeby unieważnienia małżeństwa. Za niepotrzebne uznaję jedynie poinformowanie przez mojego byłego męża o takich sprawach prasy.

Całe szczęście, że przynajmniej ona okazała się taktowna i dyskretna...

bDYfIxfS
KOMENTARZE
(459)
gość
12 lat temu
Zawsze bedzie zapamietany jako byly maz Skrzyneckiej:)))
gość
12 lat temu
wyplynal tylko dzieki niej - najgorszy rodzaj showmana! a kaska to swoja dziewczyna
gość
12 lat temu
ale towarzystwo:) a ja kocham dode;p
bDYfIxfT
gość
12 lat temu
Ona jest bardzo sytmpatyczna i nieszkodliwa. Po co Ją ciągle zaczepiacie . Zyje sobie kobieta pracuje to dajcie Jej zyć pleciugi .
gość
12 lat temu
co wy od Niej chcecie. Musi się bronić skoro on nie jest lojalny. Policjancina,co wypłynął przy Kaśce na szerokie gwiazdy i w głowie mu sie pomieszało.Myśli,że jest gwiazdą i wszystko może.
Najnowsze komentarze (459)
discount birk...
6 lat temu
birkenstock mayari discount birkenstock
fitflop sale
6 lat temu
fitflop singapore fitflop sale
gość
8 lat temu
skrzynecka nie ma klasy
gość
11 lat temu
stara
hazia bazia
11 lat temu
ale robi zawieruche o byle główno
gość
12 lat temu
Skrzyneka do psychiatry ! te miny czubka ewidentenie świadczą o chorobie psychicznej
gość
12 lat temu
Ale się upasła
gość
12 lat temu
teraz łatwo to idzie tylko kasa kasa kasa
bDYfIxfL
gość
12 lat temu
Te polskie gwiazdy to maja sieczkę wełbie!
gość
12 lat temu
Wygląda jak Baba Jaga!Niektórzy uwielbiają prac swoje brudy na oczach świata!!!
gość
12 lat temu
Nie rozumiem co to za kombinacje! Slub koscielny bierze sie raz na cale zycie i basta! Jesli ktos ma do tych spraw inne podejscie, to poprzestaje na slubie cywilnym.
gość40 latka
12 lat temu
jestem baardzo ciekawa,jak to bedzie z tym rozwodami kościelnymi gwiazd.z tego co mi widomo ,to musza byc drastyczne powody np. ukrywana przez jedna ze stron choroba psychiczna.chjtnełam sie tez z nieodpowiedna osoba kiedyś,i był to moj błąd i za ten błąd teraz płacę,że nie mogę mieć ślubu kościelnego z moja drugą naprawdę połową-ale....nie mam pretensji,bo tym sie różni kościół od USC.Jeśli P.Skrzynecka i p.Pazura dostana rozwód t.z.że wszyrko juz można kupić -nawet rozwód kościelny!!!Straszne!!!a tak po za tym P.Kasiu,patrze na panią i pani chyba nie ma 20 lat na jaka pani sie rob:)
gość
12 lat temu
Do orzeczenia rozwodu cywilnego tez nie jest potrzebna zgoda malzonka.
jak wyżej
12 lat temu
Do STWIERDZENIA NIEWAŻNOŚCI niepotrzebna jest zgoda współmałżonka. To nie rozwód cywilny tylko sprawa uporządkowania przed kolejną przysięgą, jeśli poprzednia nie obowiązywała. Więc nie mylcie obu płaszczyzn. Ps. swoją drogą - rzeczywiście, urzędasy MOGŁYBY się wieeeeeeelu nauczyć od sądów duchownych.
...
Następna strona
bDYfIxgn