Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polański "w stanie niepokoju wewnętrznego"!

609
Podziel się

"Wyglądał na bardzo przybitego" - żali się jego adwokat. Biedaczek...

Polański "w stanie niepokoju wewnętrznego"!
bDISqblx

Adwokaci Romana Polańskiego robią wszystko, co w ich mocy, by ich klient został wypuszczony na wolność. Starają się też wzbudzić współczucie wśród opinii publicznej. Jeden z prawników reżysera żali się, że jego klient wyjątkowo źle znosi pobyt w areszcie. Nie ma się czemu dziwić. Wkrótce prawdopodobnie zostanie przetransportowany do Stanów Zjednoczonych, gdzie odpowie za gwałt na dziecku.

Herve Tamime, jeden z adwokatów Polańskiego, w rozmowie z Neue Zerurcher Zeitung powiedział, że widział się z reżyserem w piątek i "jest on w stanie niepokoju wewnętrznego". Biedaczek...

Roman Polański, który ma obecnie 76 lat, wyglądał podczas mojej wizyty na bardzo przybitego - powiedział adwokat dziennikarzom. Spełniłby on wszystkie warunki i pozostałby w Szwajcari, aż do prawomocnego zakończenia postępowania w sprawie ekstradycji.

bDISqblz

Zapewnienia Polańskiego chyba na nic się zdadzą. Szwajcarskie Ministerstwo Sprawiedliwości już odrzuciło jego wniosek o zwolnienie z aresztu. Jak stwierdził sam rzecznik Ministerstwa, istnieje duże prawdopodobieństwo, że reżyser będzie próbował uciec z kraju. Przecież już raz to zrobił i unikał wymiaru sprawiedliwości przez ponad 30 lat.

Przypomnijmy:

bDISqblF
bDISqbma
KOMENTARZE
(609)
gość
11 lat temu
Ale wg prawa stanu Kalifornia nie podlega,więc dyskusja na ten temat raczej nie ma sensu.
gość
11 lat temu
teraz to niepokój wewnętrzny
gość
11 lat temu
to są wypowiedzi czytelników Pudelka. Dwaj zboczeńcy o fiksacji analnej.
bDISqbmb
gość
11 lat temu
ale biednyyxD
gość
11 lat temu
do p*****a z nim i skończcie tę debatę o Polańskim
czerwony pop
11 lat temu
MAŁOLATA CHCIAŁA A TYŚ DURNA P**A CO PRAWA NIE KUMA. GDYBY TO BYŁA TWOJA CÓRKA TO I TY BYŚ SIĘ ODDAŁA.
gość
11 lat temu
BĘDĄ SZCZYTOWAĆ TERAZ W JEGO ODBYCIE.
gość
11 lat temu
ON WIE CO CZEKA PEDOFILA NA ODSIADCE, BĘDZIE GUBIŁ KAKAOWYM OCZKIEM .WSZYSTKO CO ZJE.
gość
11 lat temu
Pan Polański o pomoc niech zwróci się do Pani Stalińskiej ,ona mu na pewno pomoże. Powodzenia panie Romanie i tak panu długo się udawało wywinąć od odpowiedzialności.
gość
11 lat temu
Myślę że powinno się przestać użalać nad nim. Za swoje czyny każdy powinien odpokutować. A w szczególności On,jako Wielki Reżyser. Niech pomyśli nad tym, że on również ma córkę i jakby się czuł jako Rodzic, gdyby ktoś postąpił z nią. Czy byłby za karą, napewno tak.
gość
11 lat temu
niepokój wewnetrzny to on ma bo myślał że się wykpi i wyjdzie za kaucją a tu nic z tego a jeszcze do tego ekstradycja do stanów i perspektywa długiej odsiadki co w jego wieku może oznaczać zgon w kiciu no to faktycznie niepokój uzasadniony-- cierp ciało jak ci się chciało
gość
11 lat temu
żal mi go
gość
11 lat temu
a nie jest dowodem fakt, ze przyznal sie do popelnienia gwaltu!!!!!!!!!!!!!!
bDISqblT
gość
11 lat temu
DZIELIMY PEDOFILÓW NA DOBRYCH I ZŁYCH!!!!
...
Następna strona
bDISqbmv