Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyciekły zdjęcia z autopsji Michaela?!

424
Podziel się

"Za jedną fotografię można zarobić nawet milion dolarów" - mówią dziennikarze.

Wyciekły zdjęcia z autopsji Michaela?!
bCxZFJud

Wszyscy mieli nadzieję, że wraz z pochówkiem Michaela Jacksona zakończą się wszystkie związane z nim skandale. Minie jednak sporo czasu, zanim to nastąpi. Jeden z dziennikarzy amerykańskiego magazynu The Daily Beast twierdzi, że zaoferowano mu kupno zdjęcia z autopsji piosenkarza. Gerald Posner wyjawił, że dotarł do dwóch informatorów, którzy potwierdzili, że fotografia jest autentyczna. W ciągu następnych kilku dni ma się ona pojawić w jednej z gazet albo w internecie.

Powiedziano mi, że zdjęcie jest bardzo wysokiej rozdzielczości i zostało zrobione profesjonalnym aparatem - pisze Posner w swoim artykule. Osoby, z którymi rozmawiałem twierdzą, że to, co można zobaczyć na fotografii jest szokujące.

Na zdjęciu, wykonanym pod kątem 30 stopni, widać tylko głowę Jacksona - opisuje dziennikarz. Michael ma szeroko otwarte oczy, a jego głowa jest kompletnie ogolona. Ze skóry zmyto cały makijaż, jego cera jest ziemista, a na lewym policzku wydać wyraźną bliznę.

bCxZFJuf

Dziennikarze dotarli do jednej z osób, która posiada zdjęcie. Stwierdziła ona, że dostała je od jednego z policjantów pracujących nad sprawą gwiazdora. Ten natomiast otrzymał je od osoby obecnej podczas autopsji.

Redaktor jednego z brytyjskich brukowców oszacował, że za fotografię można dostać nawet milion dolarów! Jak twierdzą źródła, na razie krąży ona po całym Los Angeles.

bCxZFJuG
KOMENTARZE
(424)
gość
11 lat temu
chcemy zobaczyć zwłoki ;))
gość
11 lat temu
jak można być takim chamem.
gość
11 lat temu
ŚWIAT ZWARIOWAŁ - OBRZYDLIWE. R.I.P MICHAEL.
bCxZFJuH
gość
11 lat temu
Dajcie mu już święty spokój ! ! ! Michael Koooocham Cię ! ;( [*]
gość
11 lat temu
jest mi naprawde bardzo przykro ze nikt nie szanuje MJ mam nadzeje ze zdjecia sie nigdy swiat niezobaczy prosze
Najnowsze komentarze (424)
an MJ
7 lat temu
KŁAMSTWO< Te wyniki były sfałszowane !!!!!!!!!!
mqTYLt , [url...
8 lat temu
mqTYLt , [url= [link=
PKLrcN pgfva...
8 lat temu
PKLrcN <a href="
xI0XXE , [url...
8 lat temu
xI0XXE , [url= [link=
XHTHmD xygtq...
8 lat temu
XHTHmD <a href="
Je to tak fa...
8 lat temu
Je to tak fažasne9 fenomene1lned! Najdu to, co oldopněne9 vajedčko proche1zed, aby se vedce fenomene1lned a nehore1zně fažasnfd! Placenta je můj obledbenfd orge1n a nikoliv ze strany matky-to je skutečně provedene9 dedtě (nebo shluk buněk). Chcete-li si představit, že dedtě poche1zed z jedine9 buňky, ktere1 nened ani vidět pouhfdm okem, je vedce než jen fascinujedced. To je důvod, proč me1m re1d sci-to je tak kre1sne1 a skutečnfd. Nened produktem něčed fantazie.VA:F [1.9.13_1145]please wait...VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)
gość
10 lat temu
michael jakson
gość
10 lat temu
co za głupota!! weź się pocałuj w odbyt ty G***i PUDLU !!
bCxZFJuz
gość
10 lat temu
Po pierwsze - on i tak miał doczepiane włosy, ale to nie ważne. Po drugie, do obrzydliwe aby nie szanowac uczuc rodziny jak i fanów MJ'a. Co wy myślicie, że jego ciało bedzie 'piękne' i 'bez skazy'? Oszczędźcie nerwów rodzinie gwiazdora.
mm
10 lat temu
szok
mm
10 lat temu
szok
gość
10 lat temu
KOCHAM CIE MICHAEL PONAD WSZYSTKO
gość
10 lat temu
MICHAEL JEST SPANIAŁY
gość
11 lat temu
Wstrętne! Jak to zdjęcie w ogóle mogło wyciec?!
...
Następna strona
bCxZFJvb