Brad Pitt ma już dość

344
Podziel się

"Już tego nie wytrzymuję. Chcę to skończyć!"

Brad Pitt ma już dość

National Enquirer donosi, że Brad Pitt ma już powoli dość swojego życia prywatnego, bo czuje się ograniczany. Magazyn wyciąga takie wnioski powołując się na depresję jego ukochanej, Angeliny Jolie oraz wspominając jej wcześniejsze wybuchy zazdrości związane z Jennifer Aniston.

Już tego nie wytrzymuję. Chcę to skończyć! - są to podobno słowa udręczonego aktora, który szuka drogi wyjścia ze związku z Jolie.

Jego zmartwieni znajomi zdali sobie sprawę, że z Bradem jest naprawdę niedobrze, kiedy aż dwa razy agresywnie zaatakował fotografujących go paparazzi. Zwykle był dla nich raczej miły. O stan psychiczny Brada obwiniają presję jaka wywiera na nim prasa za to, że zostawił Jennifer Aniston i za to, że w tak krótkim czasie "dorobił się" aż tylu dzieci. Nie pomagają mu też nieustannie powtarzające się ataki zazdrości ze strony Angeliny.

To ostatnie było być może przyczyną dziwacznego buntu Pitta na planie filmowym do The Curious Case of Benjamin Buttons, kiedy to Brad odmówił pocałowania prześlicznej, rudej dziewczyny. Takie zachowanie, u zazwyczaj bardzo profesjonalnego Pitta, zaskoczyło cała ekipę. Jak mówi świadek:

Brad spojrzał na nią i powiedział: "Nie, nie zrobię tego." Reżyser sam ją wybrał i nie potrafił zrozumieć, dlaczego Bradowi się nie podoba.

Ekipa filmowa odniosła wrażenie, że to Angelinie nie spodobała się ta dziewczyna, bo była naprawdę śliczna. Brad jest już znany z tego, że zakochuje się w kobietach z którymi gra, więc próbował pewnie uniknąć problemów w domu.

Z kolei z innych plotek wynika, że życie Angeliny i Brada w Nowym Orleanie, gdzie kupili niedawno dom, może pokazać się mało bajkowe. Podobno ich posiadłość sąsiaduje z bardzo niebezpieczną dzielnicą. Na początku stycznia zabito w okolicy jednego z ich sąsiadów!

Jednym słowem: dużo stresów naraz.

KOMENTARZE
(344)
gość
13 lat temu
gość
13 lat temu
niestety przy takiej dziwnej kobiecie niewielu facetow by wytrzymalo...
gość
13 lat temu
jakoś w to nie wierze...
gość
13 lat temu
powinien ją zostawić i zabrać swoje biologiczne dziecko, a ją zostawić z tym sierocińcem
życie na sufi...
13 lat temu
szkoda tylko, że tekst pod zdjęciem gdzieś wyparował
Najnowsze komentarze (344)
gość
6 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Brad niech ucieka od angeliny jak najprędzej bo ona go zniszczy!!!!!!!!!!!Wolałam go z jenn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
beautiful gir...
13 lat temu
brad, odejdz od tej wielkiej, zapyzialej malpy i zakochaj sie w jakiejs porzadnej dziewczynie. zglaszam swoja kandydature:)
olgu
13 lat temu
i tak to jest jak sie zostawia żone... :P ale troche mu współczuje stresu
gość
13 lat temu
Oj oj.... No prawda doigrałeś się... zranisz Angeline bardzo.. teraz jest w depresji bo jej mama umarła:((((:((( Dzisiaj wszystkim życze sczęście tobie też:)
gość
13 lat temu
CHO DO MNIE:D hahhahaaha
pusha
13 lat temu
i tutaj wszystkich zaskoczem, bo zupełnie nie pociąga mnie brad pitt, a fee :p
Alra
13 lat temu
Brad ma trójkę dzieci z Angeliną, swoje + adpotowane. Jesli czuje się teraz ograniczony to sam wybrał takie życie rzucając Jenny.A dobrze mu tak :)
gość
13 lat temu
przykro mi mam nadzieje że się to zmieni
gość
13 lat temu
przykro mi z tego powodu
jo
13 lat temu
i baaaaaaaaaaardzo dobrze, ten związek to najbardziej wkur******* para show biznesu
Zyczliwa
13 lat temu
on jest wogóle nie odpowiedzialny przeciez zaadoptował dzieci angeliny a to nie są zabawki prawda jest poprostu zwykłym lajdakiem i tyle pewnie Jenny sie cieszy ze sie go pozbyła
Pia
13 lat temu
Brad i tak jest przystojny!
...
Następna strona