Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Michaela żąda jego dokumentacji medycznej!

217
Podziel się

Twierdzi, że lekarze ukrywają, kto zabił jego syna.

Ojciec Michaela żąda jego dokumentacji medycznej!
bDJuuOJN

Kiedy już się wydawało, że Joe Jackson chociaż na chwilę zamilkł, ten uderza ze zdwojoną siłą. Amerykańscy dziennikarze dotarli do dokumentów, z których wynika, że zażądał, by szpital, w którym leczył się Michael, wydał mu całą dokumentację medyczna.

Joe chce wejść w posiadanie każdego skrawka papieru, który dotyczy piosenkarza. Twierdzi, że może się tam znajdować informacja, kto zabił gwiazdora. Uważa również, że lekarze kogoś kryją. Wśród dokumentów znajdują się raporty medyczne, zdjęcia z autopsji oraz lista leków, jakie przepisywano Michaelowi w ciągu ostatnich kilkunastu lat.

Prawnik piosenkarza uważa, że żądania Joe są niedorzeczne, gdyż łamią prawa Michaela do prywatności oraz poufności w relacjach pacjent-lekarz.

bDJuuOJP

Joe twierdzi, że cała rodzina stoi za nim. Ciekawe więc dlaczego to on załatwia brudną robotę. Czyżby bali się, że źle wypadną w mediach?

bDJuuOKq
KOMENTARZE
(217)
GgWHnh czhgd...
9 lat temu
GgWHnh <a href=" [url= [link=
Kochanka Just...
11 lat temu
Ojciec Majkela czy jak to tam sie pisze wygląda jak ropucha hahaha
gość
11 lat temu
Masz racie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDJuuOKr
gość
11 lat temu
oglądałam wszystko co możliwe o Michaelu ..między innymi wiele wywiadów z jego rodziną ,w jednym z nich matka M.J. opowiada że ojciec czasem dał klapsa swoim dzieciakom i wszystko to w dobrej wierze bo on kocha swoje dzieci i nigdy ich nie katował ,to samo usłyszałam w innym wywiadzie M.J na temat ojca i to że czasem mu wlał to nic nie znaczy bo było ich duzo wdomu i ktoś musiał trzymać dyscyplinę a sam Michael powiedział że dzięki ojcu zawdziecza swoją karierę to raczej media i nna hołota doprowadziła do tego że się izolował od ludzi
gość
11 lat temu
spokoju to nie dają mu ludzie Twojego pokroju pisząc te wszystkie bzdury na forach na jego temat ..rodzina wie co robi to są jego najblizsi i mają prawo do wszystkiego
gość
11 lat temu
po co mamy szukać wystarczy że Ty je masz :))))
gość
11 lat temu
a niby czemu mieli by odpuścić kase po bliskim zmarłym ? może mają rozdać tym wszystkim hiemom które otaczały go e wszystkich stron ? ..mają rację niech nie dają nic nikomu kasa należy się najbliższym ..a sam Michael dał już sporo na cele harytatywne i inne rzeczy teraz niech dają inni
gość
11 lat temu
a Ty gó..o wiesz
gość
11 lat temu
kocham Cię Michael
gość
11 lat temu
Obecnie czytam książke,której autrem jest Michaek : "Michael Jackson Moonwalk jedyna autobiografia" . Michel opisuje swoje dzieciństwo i to jak pracowac,opowiada to tak .. nie wiem jak to powiedziec. ale lubil to co robil,jest tam wspomniane o tym ze ojciec go bil itp. ale wnioskuje ze Joe bardzo go kochal i Michael bardzo kochal jego. smutne jest to ze teraz La Toya i Joe żerują na nim -zdrajcy !
gość
11 lat temu
A pudelek to rynsztok nr 1 w III RP...
gość
11 lat temu
A dzisiejsze media to powinny się nazywać MENDIA... Dziennikarzyny wspomnianych mendiów, co się da sprowadzają na poziom rynsztoka...
gość
11 lat temu
Czyli najbliższa rodzina - ojciec - nie ma prawa do informacji o swoim synu. To bardzo ciekawe... A tego prawnika od siedmiu boleści to powinni wychrzanić na zbity pysk!!!!!!!!! Bezczelny typ spod ciemnej gwiazdy!!!
bDJuuOKj
gość
11 lat temu
zachowuje sie jak Prawdziwy ojciec
...
Następna strona
bDJuuOKL