Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Prezenter trafił do szpitala Z PIŁKĄ W TYŁKU!" (KTO?)

764
Podziel się

"Pingpongową lub tenisową" - mówi dziennikarz. Zdradza też, że "jeden z prezenterów dużej stacji prywatnej lubi szczupłych blondynków"...

"Prezenter trafił do szpitala Z PIŁKĄ W TYŁKU!" (KTO?)
bDeEArNh

Polski show-biznes pełen jest jeszcze tematów tabu. O niektórych rzeczach po prostu się nie pisze. Chodzi głównie o prawdziwe preferencje seksualne "pewnych prezenterów" oraz branie narkotyków. Są jednak osoby walczące o prawdę. Bo przecież "prawda nas wyzwoli". Dziennikarz Robert Patoleta wypalił wczoraj, że - cytujemy - "nasza elektryzująca wokalistka wciąga koks". To nie wszystkie jego rewelacje:

Od paru ładnych lat mam styczność ze światem celebrytów, gwiazd, artystów - zaczyna. Można by pomyśleć, że już dawno mi spowszedniał. A jednak od czasu do czasu zdumiewają mnie przypadki z ich życia. Przed kamerami i na zdjęciach starają się wypadać jak najlepiej i jak najbardziej porządnie. Czasami, co bardziej odważna gwiazdka przyzna się, że powiększyła sobie biust lub usta. Niektórzy sądzą, że są mega kontrowersyjni, więc silą się na wyznania typu "sikam do umywalki".

Celebryci najbardziej ukrywają swoje seksualne skłonności. Na przykład jeden z prezenterów dużej stacji prywatnej lubi szczupłych blondynków. Inny (tym razem z telewizji publicznej) wynajmuje człowieka, który szuka mu po lokalach fajnych facetów i sprowadza do jego podwarszawskiego domu. Niektórzy mieszkają z kobietami, które są tylko przykrywką dla ich prawdziwej orientacji.

bDeEArNj

Niedawno dowiedziałem się, że prezenter (ten ze stacji prywatnej) trafił ponoć do szpitala z... piłką w tyłku. Podejrzewam, że była to piłka pingpongowa bądź tenisowa - przecież nie piłkarska. Pewnie pozbycie się tego wątpliwego przedmiotu rozkoszy musiało nieźle boleć.

Po tej informacji już nic nie będzie takie samo... Jak myślicie, o kogo może chodzić?

bDeEArNK
KOMENTARZE
(764)
Nocturn
11 lat temu
Aż strach się domyślać.
gość
11 lat temu
Kamel jest gejem to wszyscy wiedzą a on sam się skrywa
gość
11 lat temu
on sam na bank jest gejem :)
bDeEArNL
gość
11 lat temu
hahahha
gość
11 lat temu
Robert Patoleta powinien napisać ksiązkę
Najnowsze komentarze (764)
man
7 lat temu
Chodzi o Wojewódzkiego
gosc11
8 lat temu
chodzi o TOMASZA KAMMELA, PEDOFILA ktory lubi 15letnich chłopców. Info z pierwszej reki daje.
gość
11 lat temu
a ja wiem, ale nie powiem:p
gość
11 lat temu
phaaaaaaaaaaaaaahahhaahahahha :D:D:D
Dżzidżi
11 lat temu
Ibisz a nie Kamel....
gość
11 lat temu
maciej durczok
Linka .
11 lat temu
Ta... A o kogo cholera chodzi?
gość
11 lat temu
pewnie to ten od pogody
bDeEArND
gość
11 lat temu
kammel, pirog,ibisz, jacykow-kto jeszcze
gość
11 lat temu
kammel
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
Stań się duszą towarzystwa ,tryskaj humorem, ciesz się życiem... Nasz asortyment dzieli się z grubsza na kategorie : sex-shop & artykuły kolekcjonerskie. Sklep mieści się na warszawskiej Pradze, w zagłębiu klubowym przy ul.11 listopada 24... By żyło się lepiej...:))) Kulki analne też są na magazynie ;)))
gość
11 lat temu
Kamel, Oli Janiak????????????
gość
11 lat temu
Jarek Kuźniar
gość
11 lat temu
o ibisza :D
...
Następna strona
bDeEArOf