Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dzieci Michaela dostaną 60 tysięcy… MIESIĘCZNIE!

387
Podziel się

O podwyżkę poprosiła… babcia Paris, Prince’a i Blanketa.

Dzieci Michaela dostaną 60 tysięcy… MIESIĘCZNIE!
bDZhwpLp

Rodzina Jacksonów nadal próbuje wycisnąć z majątku tragicznie zmarłego Michaela ile się da. Prawnicy piosenkarza nadal siedzą nad papierami i pozwami osób, które twierdzą, że gwiazdor był im ich dłużnikiem. Sporo czasu potrwa zanim uda się ustalić, ile tak naprawdę pieniędzy odziedziczy jego trójka dzieci.

Tymczasem rodzinka oczywiście nie próżnuje. Amerykańscy dziennikarze śledczy dotarli do materiałów sądowych, z których wynika, że prawni opiekunowie Paris, Prince’a i Blanketa wnieśli wniosek o podwyżkę alimentów. Od przyszłego miesiąca babcia i ciotka będą dostawały… 60 tysięcy dolarów! Wszystkie pieniądze mają być przekazane na rozwój kulturalny i intelektualny pociech Michaela.

Jako argument za zwiększeniem wysokości alimentów rodzina podała wcześniejszy błąd w oszacowaniu wydatków, jakie trzeba przeznaczyć na wychowanie trójki dzieci Jacksona. Ciekawe, ile one przejadają miesięcznie skoro potrzebują ponad 165 tysięcy złotych. Nie zdziwiłoby nikogo, gdyby okazało się, że część idzie do kieszeni członków rodziny.

bDZhwpLr
bDZhwpLS
KOMENTARZE
(387)
gość
11 lat temu
niech dadzą mi z tego połowę, dzieci przywiozą do Polski i ja je wychowam na pożądanych ludzi
gość
11 lat temu
PRZECUDNE DZIECIACZKI,WARA,W*N OD PIENIEDZY ICH OJCA,SA PRAWIE POLSIEROTAMI TYLE IM I RODZINIE NALEZY SIE ZANIM ROZDRAPIA OBCY..LEKARZ OSOBISTY JAK GO LECZYL I JAK SIE SKONCZYLO I ZA JAKA KASKE?
gość
11 lat temu
ale ty pudel g***i jesteś. To czy rodzinka korzysta to już inna sprawa ale zapewne mają najlepszych nauczycieli, opiekę itd, na których wydają któryś tysiąc... więc jak łatwo policzyć 20tys na łebka szybko może się rozpłynąć
bDZhwpLT
gość
11 lat temu
a co Was to obchodzi? należą się tym dzieciom, te pieniądze - tyle w tym temacie
gość
11 lat temu
dzieci nie są winne niczemu, niech mają nawet i 200 dolarów miesięcznie
Najnowsze komentarze (387)
Nataszomanka
11 lat temu
Ja mam zaledwie 100 miesięcznie a oni!!!!!! 60.000 na głowę!!!!!!!!!!
fuck you
11 lat temu
szczur221 po prostu im za zdrości
fuck you
11 lat temu
szczur221 im po prostu zazdrości
fuck you
11 lat temu
zarąbisty hajs co miesiąc dziec jecsona są bogate
szczur221
11 lat temu
mają farta i tyle
Fenomenalnaa
11 lat temu
Też tak chcę!!
gość
11 lat temu
tez chce takie alimenty od mojego ojca
gość
11 lat temu
dokładnie, pijawki!!!!!!
bDZhwpLL
gość
11 lat temu
W imieniu wszystkich fanów którzy na prawdę kochają Michaela prosze Was.. zrozumcie.. to wszystko co tutaj czytacie to zwykłe plotki i pomówienia produkowane przez media które żerują na ludziach jak sępy.. i póki pod tymi bzdurami będziemy zostawiać komentarze to nie pozbędziemy się tego i kolejne 'newsy' będą produkowane.. więc prosze Was nie zostawiajmy komentarzy pod tymi bzdurami na temat naszego Michaela bo wtedy Ci ludzie zobaczą że jest zainteresowanie i nigdy nie przestaną! :(
Kicia456
11 lat temu
Realy?
Kicia456
11 lat temu
Dlaczego tak ich traktujecie, przecież oni stracili ojca i moim zdaniem to dobrze wiem, że to dziwne ale uważam, że to great idea!
Paris Jackson
11 lat temu
Prince is beautiful!! It's my brother!!!!!:)
gość
11 lat temu
pewnie chajs bedzie szedł do rodiznki a nie na DZIECIE MICHAELA .
gość
11 lat temu
po śmierci Michela poznaliśmy nareszcie rodzinkę troskliwą, ale tylko o to- jak by to było możliwe uzyskać największe profity z jego majątku. beeee
...
Następna strona
bDZhwpMn