"Beyonce jest w ciąży!"

643
Podziel się

"Jay-Z jest bardzo szczęśliwy".

"Beyonce jest w ciąży!"

W wielu udzielonych w ostatnich miesiącach wywiadach Beyonce podkreślała, że bardzo chciałaby już zostać mamą. Bardzo możliwe, że jej marzenie się spełni. Amerykańskie media donoszą, że 28-latka spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Beyonce jest w ciąży, czuje się bardzo dobrze i jak na razie odpoczywa - donosi informator. Spodziewamy się jednak, że już wkrótce wróci do pracy i tak zostanie aż do porodu. Jay-Z jest bardzo szczęśliwy, że już wkrótce będzie mógł potrzymać na rękach ich pierwsze dziecko.

Przypomnijmy, że piosenkarka planowała na koniec tego roku wydanie swojego kolejnego albumu. Plany te z pewnością ulegną zmianom.

KOMENTARZE
(643)
gość
10 lat temu
lubie ją
gość
10 lat temu
gratulacja ;)
gość
10 lat temu
bardzo dobrze że będzie miała dziecko na pewno będzie dobrą mamą
s.b
10 lat temu
ona jest fajna ;)
beyonceworld ...
10 lat temu
Rumors that Beyoncé and husband Jay-Z are expecting their first child together lit up the Web and gossip pages today based on a Media Take Out report that cites a “rock solid” source. The website claims the singer is “fine and resting now” and expected to “continue working through her pregnancy,” and that Jay-Z is “extremely happy to be having his first child” with his wife. However a publicist for Beyoncé from her record company, Sony, tells Rolling Stone that the report is simply “untrue.” - People need to STOP BELIEVING MEDIATAKEOUT.
Najnowsze komentarze (643)
gość
8 lat temu
jak byś cie wogule nie wjedziały pszeciesz ona jest sławnom pjosenkarkom ona wynajeła sobje innom rzeby urodziły dla niej ona sobje gąbki wkładała do brzuha rzeby wyglądała rze jest wćiąrzy a wjecie dla czego nie hciała być wćąrzy nobo straci figure sfoją.........
jessika
8 lat temu
beyonce pszeciesz to s**a j****a ona nie była wogule wciąrzy
MM
8 lat temu
mmm :* gratulecje
MM
8 lat temu
no ciekawe do kogo podobne hehe :P
gość
9 lat temu
Teraz Naprawdę jest W CIąży zobacz zdjęcia jak ślicznie się prezentuje dlaczegoplacze.wordpress
gość
9 lat temu
hahahha to nie prawda !!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
To Ich sprawa, ale jesli to prawda to gratuluję i bardzo sie ciesze z Bee :) Bardzo prawdopodobne ze po takich rodzicach bedzie to kolejny mały talent!
gość
10 lat temu
to jest nieprawda
gumiś♥
10 lat temu
:D
ledy gaga i b...
10 lat temu
super
gość
10 lat temu
;D się opalają;D
G! GaGusia
10 lat temu
no super
gość
10 lat temu
Gratulacje ;)
gość
10 lat temu
zazdroszcze takiemu dziecku ) : będzie miało piękne życie . mama będzie wszystko mu/jej kupywała i wgl. ja tak nie mam ;(
...
Następna strona