Trwa ładowanie...
Przejdź na

Murray: "Michael zabił się sam!"

708
Podziel się

SZOK! Tak lekarz Jacksona będzie się bronił u sądzie!

Murray: "Michael zabił się sam!"
bCxtfvFh

Amerykańscy dziennikarze dotarli do informatorów, którzy dowiedzieli się, jaką strategię przyjmie "lekarz" Michaela Jacksona podczas rozprawy sądowej. Conradowi Murrayowi już przedstawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Ten utrzymuje, że jest niewinny.

Liczne źródła twierdzą, że obrona Murraya będzie się opierała na jednym argumencie: _**Michael zabił się sam!**_

Prawnik lekarza chce udowodnić, że około godziny 10:50 jego klient wstrzyknął 25 miligramów Propofolu, czyli 1/8 buteleczki. Dawka taka pozwoliłaby osobie chorej na bezsenność usnąć na 5 do 10 minut. Jednak lek połączony z Ativanem i Versedem, które zostały mu podane wcześniej, byłby znacznie silniejszy. Przez następną godzinę Murray czuwał nad śpiącym Jacksonem, po czym wyszedł na dwie minuty do łazienki. Lekarz twierdzi, że w tym czasie Michael musiał się obudzić i sfrustrowany niemożnością ponownego zaśnięcia wstrzyknął sobie resztę Propofolu, który został w buteleczce. Dawka taka spowodowała silne zatrucie organizmu, które go zabiło.

bCxtfvFj

Słyszeliście kiedyś o czymś bardziej nieprawdopodobnym i jednocześnie bezczelnym?

bCxtfvFK
KOMENTARZE
(708)
gość
10 lat temu
No właśnie! I mówił też, że chce wiecznie penetrować odbyty małych chłopców i że nigdy nie przestanie się wybielać, bo przynajmniej nie wygląda jak czarna małpa, tylko jak biała.
gość
10 lat temu
Moze to co on powiedzial to bujda, fakt, ale Michael sam sie zabił! Nikt go do brania tych wszystkich prochów nie zmuszał... sam się w to bagno wplątał, i kiedys musialo to sie tak skonczyć! Ludzie obudzcie sie!
gość
10 lat temu
Co ty piszesz człowieku?! Co ma to do Michaela?
bCxtfvFL
gość
10 lat temu
Jak wszyscy wiemy Michael Był Królem Popu:) I napewno chcielibyśmy nie raz usłyszeć jeszcze jego piosenkę we własnym wykonaniu.:)Szkoda że tak się stało...:/ Ale to sąd zdecyduje co bęzie dalej z Tym Murrayem?!Ale liczmy na Sprawiedliwy wyrok:)
gość
10 lat temu
och wyszedł do łazienki, cóż za zbieg okoliczności :/ A tak na marginesie to mi ciągle jakoś trudno uwierzyć, że Michael nie żyje...ile ja bym dała żeby wrócił
Najnowsze komentarze (708)
gość
8 lat temu
murry to d***l kocham cie do konca moich dni mike!!!!!!!
gość
8 lat temu
jesli mary bedzie miał mniejszą kare niz 4 lata to przysiegam ze go zabije
gość
9 lat temu
Bezczelność. Co jeszcze wymyślicie? Chcecie teraz na Nim zarobić, więc robicie z Niego pedofila, geja, samobujcę, lekomana, ćpuna! Jasteście niepoważni, a nikt wam nie wierzy...
gość
10 lat temu
do kicia z nim.... kochany mike bede do konca mych dni ciebie kochac
Karola Liberi...
10 lat temu
Do więzienia?! To dla ludzi nagroda! Oni tam se siedzą mają wyrko, darmowe papu, czego chcieć więcej. Na krzesło elektryczne z nim!!!
Wielki fan Mi...
10 lat temu
każdy wie że ten c**l go zabił, niech się przyzna to wyrok dostanie łagodniejszy
Kaaasiaaa ;* ...
10 lat temu
Taaaa.... sam se te leki przepisał ;pp ;lol; xd Weź cie idzcie sie schowaćć ;pp Też lubiłam jego muzykeee ale no nie znaliście go !!! Hallllo pomyślcieee xd Zycie leci dalejjj xd
gość
10 lat temu
Dokładnie do więzienia!
bCxtfvFD
Jacksonka .
10 lat temu
do p*****a z tym ciu*em !!!! takie bajki to moze dzieciom na dobranoc opowiadac !
gość
10 lat temu
Zabił sie sam .? Jasne. Takie klity to wiecie komu.! To ten c**l zabił Mika Do wiezienia z nim ! ;/
-_pierdy
10 lat temu
LIPA!
KWIDZYN
10 lat temu
czytam czytam biedny michael
Kopenhaga
10 lat temu
Ja obiecuję, kiedyś pojade do niego gdziekolwiek jest. Ja wam mówie, jak ja go dorwe MOKRA PLAMA Z NIEGO NIE ZOSTANIE ! !
KWIDZYN
10 lat temu
LUBIĘ CZYTAĆ PUDLA BIEDNY MICHAEL
...
Następna strona
bCxtfvGf