Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lamparska spotyka się z... Sołtysikiem?!

191
Podziel się

Po Karolaku on?! Rośnie nam kolejna Weronika Rosati?

Lamparska spotyka się z... Sołtysikiem?!
bDeMRuut

Najwyraźniej 21-letnia Magdalena Lamparska ma słabość do znacznie starszych mężczyzn. Wprawdzie daleko jej jeszcze do Weroniki Rosati czy Kamili Łapickiej, ale wygląda na to, że dobiera sobie facetów tak, aby dzieliła ją od nich dwucyfrowa różnica wieku.

Ostatnio widziano ją w towarzystwie świeżo rozwiedzionego Andrzeja Sołtysika. Spotkali się na Festiwalu Filmowym Warszawskich Licealistów. Jako specjaliści od kinematografii zasiedli razem w jury, ale podobno znacznie bardziej niż twórczością młodzieży, interesowali się sobą nawzajem.

Siedzieli obok siebie, żartowali i wciaz szeptali sobie cos do ucha - mówi tygodnikowi Życie na gorąco świadek, który obserwował ich tego wieczoru.

bDeMRuuv

"Chłopak" aktorki, Tomasz Karolak, zareagował na to dość nerwowo. Następnego dnia osobiscie odwózł Lamparską na obrady jury Festiwalu. Ale wieczorem nie mógł już po nią przyjechać, bo był uziemiony na nagraniu Tylko nas dwoje. Więc znowu wsiadła do samochodu Sołtysika. Wygląda na to, że prezenter zaledwie miesiąc po rozwodzie z Shadią Nugud, która uznała, że jest zbyt młoda na dzieci i woli poświęcić się karierze, jest na dobrej drodze do powtórzenia tego samego błędu.

Magdzie życzymy, żeby nauczyła się jednak czegoś z historii Weroniki.

bDeMRuuW
KOMENTARZE
(191)
Najnowsze komentarze (191)
gość
10 lat temu
śliczna z niej dziewczyna i dobrze grała w 39 i pół,nie chce sie wylansować na czyiś plecach bo zrobił to serial po prostu wyluzowana jest
gość
10 lat temu
lamparska jest fajna i fajnie grała w 39 i pół a to ze lubi starszych facetów to jej sprawa,kiedyś jej przejdzie taki wiek...aa i kocham Kube Wojewódzkiego,nie mów lapsie że jest kretymem-sam nim jesteś!
gość
10 lat temu
Dla mnie to zwykla w*******a i sz++taaaaa chce sie wylansowac na innych popularnych ludziach jest brzydka jak kuuuuuuuuuuuuuuuuuuupaaaaaaa!!!!!
gość
11 lat temu
huhu no ladnie!!!
gość
11 lat temu
2 LO Slupsk pozdrawia! :)
gość
11 lat temu
co to ma znaczyć?
gość
11 lat temu
co to ma znaczyć?
gość
11 lat temu
;ggggggggggggggggggggggggggggggggh,kmn'bv
bDeMRuuP
gość
11 lat temu
w w w . m e n f o r u m . p l ---------------------- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
XD
11 lat temu
Ed Hardy się kłania :D
gość
11 lat temu
Ta gafa popelniona pzrez PANA SOLTYSIKA w sobote powinnan byc .....wylotem z TVN........ to przegiecie dziennikarskie !!!
gość
11 lat temu
No jak na 21 lat to powaznie wyglada,,,a widac mzoe chodzi o kase kase kase
gość
11 lat temu
KAWAŁ S**I NASTĘPNEJ ROŚNIE WIELKA MI AKTORKA HAHAHAHAHA ŻĄL....................
gość
11 lat temu
Pan Andrzej Sołtysik w sobotnim wydaniu telewizji śniadaniowej popełnił fatalną GAFĘ . Podczas rozmowy z twórcami filmów otrzymał informację o katastrofie prezydenckiego samolotu i powiedział z uśmiechem " czy to może być dobry temat na film?" . Na jego szczęście razem z nim program prowadziła ,pani M. Mołek , która wykazała się inteligencją i bystrością w przeciwiwństwie do p.Sołtysika .
...
Następna strona
bDeMRuvr