Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie chcą, żebym pokazywała się nago!"

96
Podziel się

Griffith twierdzi, że po skończeniu 52-lat nie ma ciekawych propozycji filmowych.

"Nie chcą, żebym pokazywała się nago!"
bDIoszkR

Melanie Griffith pomimo wielu operacji plastycznych i ogromnych sum wydanych na zabiegi odmładzające nie jest zadowolona ze swojej twarzy oraz ciała. Aktorka niedawno wyznała, że podoba się już tylko swojemu partnerowi Antonio Banderasowi. Jeszcze kilka lat temu otrzymywała propozycje rozebrania się do Playboya lub filmu. Jednak gdy skończyła 52 lata nikt już nie jest zainteresowany oglądaniem jej nago.

_**Nikt już mnie nie prosi, żebym się rozebrała!**_ – stwierdziła rozczarowana aktorka w wywiadzie dla magazynu Hello. To takie smutne! Branża filmowa jest okrutna wobec kobiet, które skończyły określony wiek. Jedyne, co można zrobić to myśleć pozytywnie i brać rolę starszych pań. Wtedy jest szansa na angaż.

Melanie narzeka jednak, że postaci starszych pań są nudne i prawie nigdy nie biorą udziału w scenach seksu. Dobrze wiedzieć, że "ciekawa rola" to tylko taka rozbierana…

bDIoszkT
bDIoszlu
KOMENTARZE
(96)
gość
9 lat temu
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny! Nic nie może przecież wiecznie trwać!
gość
9 lat temu
Odebrała Banderasa pierwszej żonie,teraz los odebrał jej urodę...a Banderas kwitni! To boli...
gość
9 lat temu
MOGLABY NADAL GRAC NAGO BO JEST NAPRAWDE PIEKNA
bDIoszlv
gość
9 lat temu
MOGLABY NADAL GRAC NAGO BO JEST NAPRAWDE PIEKNA
gość
11 lat temu
Ale ona jest dziwna taka stara i chce się rozbierać pewnie po to by sobie wstydu narobić ;))down;((
gość
11 lat temu
jghjghjhjbnjbhjhj
gość
11 lat temu
pomarszczona twarz
gość
11 lat temu
Jej światopogląd mnie powalił. Zazdroszczę że nie musi używać w ogóle szarych komórek. Apropo, czy jest tutaj jakiś prawnik może? czy da się odstąpić od umowy o sprzedaży naszego gazu za bezcen?? Czasem jest okres odstępstwa miesiąc, może jeszcze tę zdradę da się odkręcić??
gość
11 lat temu
jak na swoje lata i tyle operacji plastycznych wyglada tragicznie ;/ moja mama ma 50 i o niebo lepiej wyglada bez ingerencji chirurga plastyka
ziggy
11 lat temu
Melanie! W tym wieku pewne kobiece sekrety powinny pozostać sekretemi;)
Smuga
11 lat temu
wygląda na 62 lata....rety, po operacjach plastycznych? To pewnie lata nałogu zapisały sie tak na jej twarzy.
gość
11 lat temu
Melanie wygląda jak Jean Fonda, która jest od Niej o 20 lat starsza . Wyjatkowo staro wyglada jak na aktorkę.
gość
11 lat temu
niech się cieszy, że podoba się tylko mężowi bo wygląda okropnie.
bDIoszln
gość
11 lat temu
Hej! Jak chcecie w tym tygodniu gdzieś kulturalnie wyskoczyć, trochę się uwrażliwić i spojrzeć na rzeczy z innej perspektywy, to naprawdę ŚWIETNE SĄ: &* Fedra w Teatrze Narodowym ze świetną, dotykającą do żywego rolą Danuty Stenki+ Kamilla Baar, Pati Soliman i Jan Englert --wtorek i środa. &* 'Sonata Jesienna' Bergmana w teatrze Ateneum- teatr aktorski w czystej postaci, a grają Ewa Wiśniewska i Dorota Landowska- 2 wybitne aktorki używają całej swej wrażliwości i warsztatu, żeby opowiedziać nam historię o bolesnych rodzinnych zadrach i refleksję nad wyborami życiowymi. --środa i czwartek! Wejściówki 20 zł!! To chyba lepsze, niż wyprawa do multipleksu, nie? ;)
...
Następna strona
bDIoszlP