Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pójdzie na 2 LATA DO WIĘZIENIA?

420
Podziel się

Sprawa sądowa Felicjńskiej wkrótce trafi do sądu. Dlaczego tak długo to trwa?

Pójdzie na 2 LATA DO WIĘZIENIA?
bDZhChnV

Sama prokuratura przyznaje, że trochę za długo się na to zeszło. Dokumenty w sprawie pijackiego rajdu byłej gwiazdy i modelki, Ilony Felicjańskiej, zakończonego staranowaniem kilku prawidłowo zaparkowanych aut, długo krażyły między policją a prokuraturą i ciągle czegoś brakowało.

Obecnie zostały złożone w Prokuraturze Rejonowej na Mokotowie i za dwa, trzy tygodnie sprawa powinna zostać skierowana do sądu, który wyznaczy termin rozprawy - mówi tygodnikow Twoje Imperium rzecznik prasowy prokuratury. Prowadzenie auta pod wpływem alkoholu zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności.

Tymczasem modelka jak gdyby nigdy nic, spokojnie wróciła do lansu na bakietach. Z tą róznica, że teraz ciągle zapewnia wszystkich, jak jej głupio z powodu swojego pijackiego wybryku. I że nie pije...

bDZhChnX

Czuję się winna i zrobię wszytko, by odkupić winę - wyjaśnia Twojemu Imperium. Jest mi przykro, gdy czytam w prasie, że rozpada się moje małżeństwo i leczę się z alkoholizmu. Naprawdę wolałabym już mieć wyrok za sobą.

Nie rozumiemy, dlaczego denerwują ją doniesienia o tym, że leczy się z alkoholizmu. To chyba dobrze. Lepiej, żeby się nie leczyła?

bDZhChoy
KOMENTARZE
(420)
jbih
11 lat temu
ale ma cerę zniszczoną
gość
11 lat temu
przestalibyście się już znęcac nad Iloną tylu znanych osób jechało po pijaku i jakoś to prrzeszło bokiem jesteście poprostu gnojami
gość
11 lat temu
Sprawa sądowa Felicjńskiej wkrótce trafi do sądu. polska jezyk trudna jezyk
bDZhChoz
Franio z Mani...
11 lat temu
PUTIN NA PREZYDENTA
gość
11 lat temu
Pisanie durnot aby wzbudzić sensację to wasza specjalność, nie "pójdzie na 2 lata do więznienia" tylko "otrzyma wyrok 2 lata kary pozbawienia wolności w zawieszeniu". A to zupełnie co innego. A ludzie czytają i podniecają się
Najnowsze komentarze (420)
gość
11 lat temu
Niech poniesie karę za to co zrobiła. A jakby tam byli ludzie? G****a krowa, myśli, że jak będzie się publicznie kajać to sprawa ucichnie.
gość
11 lat temu
Pudel przestań wszystkich zanudzać sprawą Felicjańskiej. Znajdż sobie nowy temat, bo te ciągłe wspominki są już niestrawne.
no no
11 lat temu
"...sprawa sądowa trafi do sądu..." kto u was pisze te artykuły?!?
gość
11 lat temu
A co ze Stockingerem!!!???
gość
11 lat temu
ciekawe,jaki sobie załatwi wyrok? w zawiasach?
gość
11 lat temu
pewnie dostanie tylko w zawieszeniu.
gość
11 lat temu
pijacka morda, do p*****a z nią
Robinson
11 lat temu
...powinni jej zabrać prawko i tyle a nie odrazu na 2 lata zamykać...mi ona się podoba...jest s**a i też bym ją zabrał do domku,napewno by nie żałowała bo ja mogę gługo i to nie raz....
bDZhChor
gość
11 lat temu
to że ktoś jechał po pijanemu wcale nie oznacza że musi się leczyć. Szczyt głupoty.
gość
11 lat temu
MLEKA SIĘ NAPIJ :(
gość
11 lat temu
do ciupy 7 lat
gość
11 lat temu
Dwa lata w polskim sądownictwie - na 2 lata trafia się za wypadek z 2 śmiertelnymi ofiarami( co prawda bez alkoholu) . Za taki rajd dostanie na bank jakąś kare w zawieszeniu i zabiorą prawko np. na 2 lata.
gość
11 lat temu
A co z doktorem Lubiczem?
[*]
11 lat temu
Ja pier***e przeciez kazdy sobie od czasu do czasu wypije a to że ona wypiła akurat wtedy to nie jej wina że tak ja przyłapali przez ten niefortunny wypadek to juz odrazu Alkocholiczka musi sie leczyc nie no to jest tak głupie że no normalnie nie wyrabiam!!!
...
Następna strona
bDZhChoT