Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozkapryszona gwiazda

619
Podziel się

Edyta Górniak ma na pieńku nie tylko z Dodą.

Rozkapryszona gwiazda
bDJSxKqJ

Słyszeliśmy już wszyscy o zatargu między Edytą Górniak a Dodą, spowodowanym niepochlebną opinią Edyty na temat jednej z piosenek z repertuaru pyskatej blondyny. Okazuje się, że nie tylko z Dodą Edyta ma na pieńku. Osoby uczestniczące w nagraniach programu Jak ONI śpiewają, którego Górniak jest jurorką, również za nią nie przepadają. Jedna z nich mówi tak Rewii:

W ten sposób Edyta próbuje zagłuszyć swoje poczucie klęski z powodu braku własnych propozycji zawodowych. A przy okazji wychodzi z niej jej prawdziwa natura.

bDJSxKqL

Edyta Górniak do śmierci ojca nie pogodziła się z nim - to fakt. Można byłoby to jednak złożyć na karb złych wspomnień. Ale dlaczego po jednym z koncertów pokłóciła się z towarzyszącym jej zespołem? Albo skąd jej gwiazdorskie zachowania podczas Festiwalu Jedynki w Opolu? Jeden z organizatorów opowiada:

Była bardzo konfliktowa. Na próbie nie było na nic czasu, a ona sparaliżowała pracę, stwierdzając, że nie zaśpiewa, dopóki nie dostanie herbaty.

Górniak nie zapisała się też dobrze w pamięci ekipy produkującej serial Niania:

Spóźniła się na plan, odrzucała wszystkie propozycje stylistek. Po paru godzinach fochów ekipa, zwłaszcza dzieci, były wykończone. W końcu reżyser kazał jej grać we własnych ubraniach.

bDJSxKqR

Dariusz Krupa, mąż Górniak, nie wierzy w jej złe intencje (jakżeby inaczej!):

Oceniając występy gwiazd, Edyta kieruje się po prostu dobrym gustem.

Jasne. A czym się kieruje, dobierając swoje stroje do programu?

bDJSxKrm
KOMENTARZE
(619)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
Przemko
14 lat temu
Pokażesz jeszcze swoją potęgę w śpiewaniu??LICZE NA CIEBIE??
bDJSxKrn
Przemko
14 lat temu
PEwny jestem że "Edyta Górniak"==>>zawsze ma racje
Przemko
14 lat temu
Piękny program jak występuje tam[[Edyta Górniak]]?
gość
14 lat temu
Edzia nie lubię cię! Udajesz rozkapryszona damę
gość
14 lat temu
to wredna jędza wyszło sztdło z worka a udawała taką swiętosć z tym swoim piskliwym głosikiem.
Przemko
14 lat temu
Powinno nam się udać i przygotować , Edytko Górniak -->powinniśmy postawić na naszą wiedzę muzyczna ?
Orrala
14 lat temu
ale świecąca tendeta, niech sobie mundurek kupi, EDYTKA DO PODSTAWÓWKI UCZYĆ SIĘ HYMNU POLSKIEGO, NIEPYSKOWANIA I DOBRYCH MANIER
gość
14 lat temu
ale KOOOOT.
safi
14 lat temu
Cóż a może niektóre osoby po prostu nauczyłyby się, że niektórym osobom należy się pewien szacunek. Czy tak trudno jest podać herbatę ???? Czy to wygórowana prośba w naszym kraju ????
ja ania ly
14 lat temu
klase to edytka pokazala u wojewodzkiego mowiac ze ma wszystkich dziennikarzy w duXXe- włącznie z prowadzącym..a ten jej jeszcze poklaskał.. hehe
gość
14 lat temu
gorniaczka jest po prostu straszna!!!!!dramat jak ona sie zachowuje...robi z siebie wielka gwiazde , a niestety juz dawmo zaszła...
bDJSxKrf
gość
14 lat temu
Rzeczywiscie podanie wokaliscie herbaty przed wystepem to szczyt rozkapryszenia. I posiadanie wlasnego zdania w sprawach strojow to zapewne tez szczyt chamstwa. Na dobra sprawe, chcialabym sie spotykac z tego rodzaju zozkapryszeniem na codzien. Rzeczywistosc bylaby o wiele latwiejsza. Widze, ze autorzy pudelka bardzo nie lubia Edyty po jej trafnej uwadze o poziomie piosenek Dody. Czas obrzucic blotem. Czekam na dalszy ciag doniesien o rozkapryszeniu gwiazdy.
...
Następna strona
bDJSxKrH