Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Miałam wystąpić przed Michaelem"

202
Podziel się

"Był dla mnie ogromną inspiracją i wybitnym artystą" - mówi Lady GaGa.

"Miałam wystąpić przed Michaelem"
bDYGOcAB

Kilka miesięcy temu choreograf Michaela Jacksona powiedział dziennikarzom, że gwiazdor marzył o występie z Lady GaGą podczas swojej trasy koncertowej. Oczywiście, w przypadku niezliczonej ilości plotek na temat Króla Popu, nic nie można było brać tych doniesień na poważnie. Dopiero teraz sama zainteresowana przyznała, że odbywały się negocjacje w sprawie wspólnego koncertu. W programie Larry’ego Kinga w CNN wyznała, że miała występować przed Jacksonem.

To dla mnie ciężkie, bo nie lubię rozmawiać o osobistych sprawach, które mnie dotyczą. Wydaje mi się, że teraz mogę już o tym powiedzieć. Poproszono mnie, żebym wystąpiła przez Michaelem na jego pożegnalnej trasie koncertowej – powiedziała. Mieliśmy zagrać przed nim w Londynie i dopracowywaliśmy szczegóły umowy. Jeśli się nie mylę, to wielu artystów negocjowało wystąpienie z nim w duecie.

Śmierć Michaela była porażająca, i to nie ze względu na możliwość zaśpiewania z moim idolem. Był dla mnie ogromną inspiracją i wybitnym artystą.

bDYGOcAD

Przypomnijmy, że Jackson zmarł 25 czerwca. Nieco ponad dwa tygodnie później miała się rozpocząć seria 50 koncertów. Do współpracy zaproszono takich artystów, jak: Janet, Whitney Houston, Mariah Carey, Dianę Ross, Missy Elliot, Ushera, Justina Timberlake'a, Celine Dion, Stinga, Seala, Bono, Tinę Turner, czy Leonę Lewis.

bDYGOcBe
KOMENTARZE
(202)
gość
11 lat temu
Gaga to wielką artystka. W sensie kreatywna. Szkoda, że nie wyszło:(
czarnapantera
11 lat temu
Zal , to byłyby niezapomniane widowiska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anksunamun
11 lat temu
Planowana trasa miała być wydarzeniem jakiego jeszcze na świecie nie było... namiastke mozna zobaczyć z "this is it" polecam wszystkim fanom Michaela:)
bDYGOcBf
gość
11 lat temu
szkoda.
dannnika
11 lat temu
szkoda.... :(
Najnowsze komentarze (202)
Z9ml72 , [url...
9 lat temu
Z9ml72 , [url= [link=
snO4F7 aaqfe...
9 lat temu
snO4F7 <a href="
art. 127 ust....
9 lat temu
art. 127 ust. 3 Konstytucji RP 3.a0Na Prezydenta Rzeczypospolitej może być wybrany otaeybwl polski, ktf3ry najpf3źniej w dniu wyborf3w kończy 35 lat i korzysta z pełni praw wyborczych do Sejmu.(...)Zważywszy na to, iż wiadomym jest, że wybory prezydenckie odbędą się 20 czerwca 2010 r., Pan Kowal urodzony 22 lipca 1975 r. nie spełnia formalnego warunku wieku.
gość
10 lat temu
ehe i*****a!
gość
10 lat temu
1. wydać jej sutka xd 2. ma podarte rajstopy :D
MJfun
11 lat temu
ta jasne.może jeszcze jesteś jego kolejna córką?Co ci ludzie robią dla sławy..
Fanka MJ
11 lat temu
GaGa jest do bani!!! Szkaradztwo, a on taki super...To nie pasuje!
Karola Liberi...
11 lat temu
Jak chciał to chciał. Szkoda że nic z tego nie wyszło :,(
bDYGOcAX
gość
11 lat temu
z calym szacunkiem do lady gagi ale połączenie głosu króla swietnego artysty którego talent pochwalamy na kolanach z nia to ..... zenada. michael jest najlepszy a lady gaga nie tworzy zadnej histori tak jak on i mysle ze jeszcze baaaaaaaaaaaaarrrrrdzo daleko jej do niego. kocham cie michael!
MJ_LOVE
11 lat temu
Sorry, ale moim zdaniem Gaga nie ma szans dorównać Michaelowi. Oczywiście nie kwestionuję jej talentu...ale po prostu to nie jest taka wielka osobowość jak on. Bez porównania.
gość65959
11 lat temu
MJ < 33
gość
11 lat temu
O.o Michael z Gagą?? szanuję Jego zdanie, ale Gaga zepsułaby ten koncert ;x
KASIA1958
11 lat temu
lady gaga to s****a , nie mogłaby wystąpić z kimś tak wspaniałym jak Michael Jackson !!!!! najpierw niech się nauczy śpiewać g****a ,wychudzona d****a , a póżniej niech sobie znajdzie kogoś z kim by mogła śpiewać na scenie!!
gość
11 lat temu
Wielka szkoda ;(( Za 20 dni 1 rocznica śmierci Michaela Jacksona ;(( Kocham Cie Michael ;(
...
Następna strona
bDYGOcBz