Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jake: "Heath był cudownym człowiekiem"

193
Podziel się:

Jake Gyllenhaal po raz pierwszy mówi o śmierci Ledgera.

Jake: "Heath był cudownym człowiekiem"
bEEdTWth

Jake Gyllenhaal nigdy nie wydał publicznego oświadczenia w sprawie tragicznej śmierci Heatha Ledgera w styczniu 2008 roku. Aktorzy, którzy grali kochanków i zaprzyjaźnili się na planie Tajemnicy Brokeback Mountain, bardzo się ze sobą zżyli. Dlatego media wyjątkowo ostro potraktowały aktora za to, że odmówił wtedy jakiegokolwiek komentarza.

Wypowiedzieć się postanowił dopiero teraz. W rozmowie z magazynem American Way stwierdził, że brak reakcji z jego strony, to wyraz szacunku wobec Ledgera, który starał się swoje życie osobiste trzymać z daleka od mediów.

Nie chcę, żeby zabrzmiało to źle, ale to niczyj interes, tylko nasz. To jest między nim a mną - mówi Jake. Nie przepadał za otwieraniem się przed dziennikarzami i muszę to uszanować. Zależało mu na karierze i życiu prywatnym. Był bardzo troskliwym i cudownym człowiekiem. Za każdym razem, gdy ktoś zadaje mi o niego pytanie, to wydaje mi się, jakby on siedział obok mnie. Wiem, że tylko przewróciłby oczami, bo taki właśnie był.

bEEdTWtj
bEEdTWtK
KOMENTARZE
(193)
Agaaaaaa
11 lat temu
Zachowal sie bardzo elegancko wobec swojego przyjaciela. Takich ludzi powinno sie szanowac za to, jak traktuja wole bliskich osob. Spij spokojnie..
gość
11 lat temu
w roli jokera był niesamowity :P
gość
11 lat temu
Rozumiem takie zachowanie.
bEEdTWtL
gość
11 lat temu
heath... uwielbiam go, niesamowity talent, naprawde szkoda człowieka...
gość
11 lat temu
Heath pamiętamy o Tobie!
Najnowsze komentarze (193)
hunak
9 lat temu
wery hunak from ju bat słit ;D
gość
10 lat temu
geje
gość
11 lat temu
` oni nie są gejami ! .
gość
11 lat temu
szkoda go był śliczny i fajnie zagrali obaj zresztą w tym filmie gejowskim. Taki już los..prędzej czy później każdy odejdzie..:(
gość
11 lat temu
Para gejów.
gość
11 lat temu
Rozumiem takie zachowanie.
gość
11 lat temu
Heath w kazdej roli był wspaniały od ZAKOCHANEJ ZŁOŚNICY DO MROCZNEGO RYCERZA KOCHAM GO Z ATO JAKIM BYŁ CZŁOWIEKIEM [*]
gość
11 lat temu
właśnie...
bEEdTWtD
gość
11 lat temu
Nawet tak nie mów! Żal mi ludzi, którzy czasami mylą rzeczywistość z filmem. Ale można przyznać, że ci utalentowani aktorzy wspaniali zagrali w "Tajemnicy...". ALe taki z nich ciasteczka, że moge ich zjeć;P Szkoda, że Ledgera nie ma:( To wszystko go przerosło:( A Jake jest wspaniałym przyjacielem. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb, bo zdarza sie jden na milion
gość
11 lat temu
Ten kto napisał że byli gejami jest debilem. Jake postąpił szlachetnie.. Heath brakuje nam wszytkim cb.! Był wspaniałym aktorem!
gość
11 lat temu
poszperaj w necie a zobaczysz ze kolczyki ma w jak w prawym tak i w lewym uchu
gość
11 lat temu
.. weź człowieku sam jestes gejem chyba
puma1234
11 lat temu
Większosć z was nie potrafi zrozumieć ze grając w filmie i występujac w rolach 2 gejów nie są nimi w rzeczywistości... HEATH LEDGER [*] szkoda ze tak szybko odszedł...był jest i zawsze będzie wspaniałym człowiekiem..
zill
11 lat temu
taki był...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdTWuw
bEEdTWux
bEEdTWuy
bEEdTWuz
bEEdTWuA
bEEdTWuf