Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michael ZAMORDOWANY dla jego katalogu piosenek?!

243
Podziel się

Były asystent Jacksona nie ma wątpliwości - ktoś zaplanował jego śmierć...

Michael ZAMORDOWANY dla jego katalogu piosenek?!
bDKxbjTp

Wraz ze zbliżającą się pierwszą rocznicą śmierci Michaela Jacksona w mediach coraz głośniej mówi się o konieczności postawienia ludzi odpowiedzialnych za nią przed sądem. Nadal pojawiają się głosy, że śmierć piosenkarza nie była przypadkowa. Leonard Rowe, były doradca finansowy gwiazdora, powiedział dziennikarzom, że Michael nieraz mówił, że boi się o własne życie, bo ktoś czyha na jego fortunę.

Michael zawsze czuł, że zostanie zamordowany dla swojego katalogu piosenek – wspomina finansista. Gdy mi o tym mówił, nie zwracałem na to uwagi. Ostatnie wydarzenia sprawiły jednak, że coraz częściej o tym myślę. Jego katalog muzyczny jest niezwykle wartościowy. Ludzie o nim marzyli. Michael nieraz mi powtarzał, że nigdy go nie sprzeda, nieważne w jakiej sytuacji finansowej by się znalazł. Zachował go dla swoich dzieci. Wszyscy wiedzieli, że jego imperium było warte miliardy dolarów. Michael był więcej wart martwy, niż żywy. Mam nadzieję, że każdy, kto jest odpowiedzialny za jego śmierć, za to odpowie.

Rowe, tak jak niedawno ojciec piosenkarza, oskarżył promotora trasy This is It o wykorzystanie Michaela i zorganizowanie 50 koncertów, których ten nie dałby rady zagrać.

bDKxbjTr

Ten kontrakt był jak broń przystawiona do jego skroni. Wiedzieli, w jakim jest stanie, wiedzieli, że jest uzależniony od leków i ma problemy finansowe. Wykorzystali to w najbardziej podły sposób.

Co najgorsze, życzenie Michaela, aby prawa do jego piosenek pozostały w rękach trójki dzieci, nie zostało uszanowane. Tuż po jego śmierci cały katalog muzyczny wraz z niewydanymi utworami został sprzedany wytwórni Sony Music za 250 milionów dolarów. Pierwsza pośmiertna płyta gwiazdora, na której znajdą się nigdy wcześniej nie publikowane piosenki, ma trafić do sklepów jeszcze w listopadzie.

bDKxbjTS
KOMENTARZE
(243)
gość
11 lat temu
HIENY
gość
11 lat temu
sru
kocica1
11 lat temu
Brak słów!!!!!!!!!
bDKxbjTT
Klaudia .
11 lat temu
Nie obchodzi mnie to co piszą na Pudelnu i stronach tym podobnych. jestem jego fanką. NIe boje się tego mowić, każdy ma swoje zdanie i swoich idoli. On okazał sie idealny dla mnie! Nie wierze w brednie typu : Mike był uzalezniony, albo wymuszał lekarstwa od lekarzy lub molestował dzieci. Nikt kto przeczyta o nim pare zdan w internecie nie moze go naprawde ocenić. Był czkowiekiem iteligentnym i wrażliwym oraz doskonałym i nie do pobicia piosenkarzem tańcerzem ! Michael na zawsze będziesz w moim sercu i nigdy o tobie nie zapomne! ONLY YOU
MAJKELKAAA :)...
11 lat temu
dokładnie, PUŁTUSK CZYTA O MICHAELU JACKSONIE :D KOCHAM CIĘ MIKE
gość
11 lat temu
mam to samo zdanie co ty. Kocham cię MJ . ;(
gość
11 lat temu
kocham cię Michael!!!! ; (((
Doda and Nerg...
11 lat temu
DODA ŻADZISZ
Doda andNerga
11 lat temu
DODA ŻADZISZ
gość
11 lat temu
I LOVE YOU MJ tylko szkoda że nie żyjesz :**((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:::::::::::::::::::::::::::::::::***************************************************************************************************************************:*:*?
gość
11 lat temu
niczego nie uszanują
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
CAŁY CZAS MÓWIĘ ŻE ZOSTAŁ ZAMORDOWANY NA ZLECENIE!!!! I NIKT ZA TO NIE ODPOWIADA! STRASZNE CO LUDZIE NIE ROBIĄ DLA SZMALU! POWINNI SIĘ SMAŻYĆ W PIEKLE!!!!!!!
bDKxbjTL
gość
11 lat temu
nie trawie go... moze ma fajna muzyke ale jakos nie przepadałam za nim :(
...
Następna strona
bDKxbjUn