Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brat Michaela: "Czuję jego obecność każdego dnia"

143
Podziel się

Dziwicie się? Jackson "warty" jest więcej martwy, niż żywy...

Brat Michaela: "Czuję jego obecność każdego dnia"
bDaxTzCJ

Niedawno minął rok od przedwczesnej i niespodziewanej śmierci Michaela Jacksona. Przez ten czas media prześcigały się w hipotezach na temat tego, kto jest za nią odpowiedzialny. Antybohaterem stał się oczywiście doktor Conrad Murray, któremu postawiono już zarzuty. Przy okazji na światło dzienne wyszły wszystkie zaszłości w rodzinie Jacksonów - przypomnijmy, że piosenkarz wydziedziczył całe swoje liczne rodzeństwo oraz ojca-tyrana, który uczynił z jego dzieciństwa piekło. Jedynymi spadkobiercami uczynił trójkę swoich dzieci oraz matkę Katherine, która stała się jednocześnie prawną opiekunką Prince'a, Paris i Blanketa.

Nie można jednak powiedzieć, że bracia i siostry Jacko nie "skorzystali" na jego śmierci. LaToya i Janet szykują płyty, przedsiębiorczy ojciec zakłada muzeum, a bracia bardzo chętnie opowiadają o tym, jak bardzo tęsknią za Michaelem. Tym razem postanowił wypowiedzieć się 55-letni Jermaine.

Nigdy nie zapomnimy o tym, co się stało, ale uczymy się z tym żyć - wyznał w ostatnim wywiadzie. Żyć z tym, że Mike'a już z nami nie ma. Jego duch jest nadal żywy, w pewnym sensie nadal jest tu znami. Czuję jego obecność każdego dnia.

bDaxTzCL

Tak, ten "żywy duch" przekłada się bardzo wymiernie na korzyści finansowe. Ciekawe, jak długo Jacksonom uda się podtrzymywać zainteresowanie tragicznie zmarłym bratem. Szczególnie, kiedy okazało się, że martwy jest warty więcej, niż żywy...

bDaxTzDm
KOMENTARZE
(143)
gość
10 lat temu
kocham MJ:))
gość
10 lat temu
7 lat temu zmarł mój brat....też czuję jego obecność, naprawdę. śni mi się też często i pociesza , gdy jest mi żle......i choć często płyną mi łzy..... wierzę że jeszcze go przytulę....miał zaledwie 14 lat .... tak bardzo za nim tęsknię.....
gość
10 lat temu
jaki dobry brat....czuje jego obecność...a co on wróżka??
bDaxTzDn
gość
10 lat temu
czuje jego obecność...a może pieniadze??
gość
10 lat temu
czy tej sceniczny p***c prostował sobie codziennie włosy? o LOL!
Najnowsze komentarze (143)
Maripossa
10 lat temu
odczepcie sie już od Niego/!
gość
10 lat temu
Wiecie dlaczego Michael Jackson nie żyje ? odpowiedz jest bardzo prosta..przez was ! szmatłowe brukowce ! cholerne hieny które zniszczyły niewinnego czlowieka...żaden propofol go nie zabaił,żaden lekarz,żadna trasa koncertowa..to wy...to wy MEDIA ! cieszycie się? macie satysfakcje,że zniszczyliście ''DZIWAKA'' ''PEDOFILA" ''JACKO-WACKO" ???? na waszym miejscu miałabym ogromne wyrzuty sumienia..bo to nie były niewinne plotki typu ''zobaczcie co Jackson się ubrał na gali'' albo ''śpiewał z pleybacku'' nieee ! to były plotki które niszczyły mu życie ! mam nadzieję,że Jego czarne oczy nawiedzają was co noc. NIGDY Go NIEZNISZCZYCE BO KRÓL POPU MICHAEL JACKSON JUZ NA ZAWSZE BĘDZIE NIESMIERTELNY ! wy wszyscy umrzecie i nikt o was nie będzie mówił...on nie.
Tirirokanna
10 lat temu
Michael Widocznie Nie Umie Zostawić Swojej Rodziny ! Za Bardzo Ją Kocha ! Lecz To Może Przez Dzieci Michaela Czyje Jego Obecność? ;(
gość
10 lat temu
hamy żerują na jego śmierci..tylko mama Michaela nie żeruje na pieniądzach i pokazuje jak bardzo go kocha..
gość
10 lat temu
zamkni sie on teskni za bratem
gość
10 lat temu
Ta jasne wszsystko k**wa dla kasy , zobaczymy czy jak wam ktoś umrze to tez bedziecie tesknić dla kasy . Dlaczego redakcja pudelka jest tak okrutna?! Przeciesz rodzeństwo michaela nic wam nie zrobiło . Nie zrobiło nic wam ani jesmu ! Tesknią za zmarłym bratem ! To normalna reakcja dla luzi z sercem!
gość
10 lat temu
Taaa, zżyci.......Na przykład taka La Toya- nie pamiętasz jak mówiła o nim w telewizji, że jest pedofilem? I ogólnie tak jakoś dopiero po jego śmierci ta "szczęśliwa, kochająca" rodzinka sobie o nim przypomniała. Czy oni naprawdę jako rodzina nie widzieli jak on się niszczył???!!!??? Gdyby im zależało na nim, to by coś z tym robili, a nie sądzę, żeby tak było. Jak dla mnie, to oni zwyczajnie mieli go w gdzieś. Oczywiści nie wiem czy tak było, ale tak to jak dla mnie wygląda.
gość
10 lat temu
JAK ON ZGINĄŁ????????????????????????
bDaxTzDf
fanka Michael...
10 lat temu
Wiecie co? Nie wiem kto tak naprawdę mówi szczerą prawdę, ale nie widzę nic złego w tym, że brat Michaela mówi, że za nim tęskni. To normalne. Szczerze mówiąc, to kto za kilka albo za kilkanaście tysięcy dolarów nie wypowiedziałby się na ten temat. Tak właściewie, to zarobiliby więcej, gdyby któreś z nich powiedziało słowa oczerniające Mikiego. To byłoby podłe, ale skoro sądzicie, że chodzi o pieniądze, to czemu tak nie robią? Ja też za Nim tęsknię i czuję Jego obecność, gdy słucham Jego muzyki. To są wspaniałe chwile. A ja jestem jedynie Jego fanką i tak to przeżywam... To co ma czuć Jego rodzina?! Michael.... KOCHAM CIĘ!
gość
10 lat temu
Michael Jackson to dobry człowiek
gość
10 lat temu
kocham Cię piotrusiu... na zawsze pozostaniesz niewinnym, pełnym dziecięcej naiwności oraz nadziiei na lepszy świat. Oh Michael...
gość
10 lat temu
Przestańcie! Jerema i Mike bardzo dobrze dogadywali się ze sobą w dzieciństwie! Kochali się... i nie możecie obarczać winą za to, co się stało całą rodzinę Jacksonów... Stało się i tyle... Jestem pewna, że Mike ich kocha, o czym zresztą mówił nie raz..
kocica1
10 lat temu
Brak słów!!!!!!!!!! Biedny Michael Jackson niech spoczywa w spokoju!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Mi się wydaje że Mike jest często przy mnie mam 14 lat i lubie go od urodzeie :) . Wychowałam się na jego muzyce ... Często płacze, a nocami czuje że jest przy mnie ...
...
Następna strona
bDaxTzDH