Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacksonowie ukrywają kolejne dziecko Michaela?!

500
Podziel się:

Zapłacili jego matce, żeby zniknęła z ich życia?

Jacksonowie ukrywają kolejne dziecko Michaela?!
bEDwpUTF

Dzieci Michaela Jacksona były częstym tematem medialnych doniesień. Po jego śmierci pojawiły się plotki, że jeden z chłopców, który wychowuje się u rodziców piosenkarza, Omar Bhatti, jest tak naprawdę synem gwiazdora. Informację tę potwierdził nawet ojciec Michaela, Joe. The Sun donosi, że Omar nie jest jedynym ukrywanym przez rodzinę dzieckiem Jacksona.

Przyjaciele rodziny zastanawiają się, kto jest ojcem Donte Williamsa Jacksona, 18-latka, który mieszka razem z Katherine, matką tragicznie zmarłego piosenkarza. Mówiło się, że chłopiec może być owocem romansu Randy Jacksona, bądź ojca gwiazdora. Coraz częściej znajomi podejrzewają¸ że Donte jest synem Michaela.

Michael zawsze był bardzo blisko Donte - mówi przyjaciel rodziny. _**Nie wiem nawet, czy chłopak wie, kto jest jego prawdziwym ojcem**_ - mówi przyjaciel rodziny Jacksonów. Jest jednym z najmilszych i najbardziej skromnych dzieci, które kiedykolwiek poznałem.

bEDwpUTH

Najpewniej Michael opłacił kobietę, z którą zaliczył wpadkę, żeby nigdy się nie ujawniła. Myślicie, że chłopiec rzeczywiście jest jego piątym dzieckiem?

bEDwpUUi
KOMENTARZE
(500)
pysiulka20
11 lat temu
Dajcie już spokój!!! kocham MJ:** 1
gość
11 lat temu
najprawdopodobniej tak
pysiulka20
11 lat temu
Kocham go!! Dajcie już spokój!!!
bEDwpUUj
gość
11 lat temu
oh..
gość
11 lat temu
pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (500)
gość
11 lat temu
Jasne, jasne. Trójka dzieci którymi się opiekował nie jest jego dziećmi, ale ma 40 innych! Świecie , może zacznij się leczyć!
gość
11 lat temu
A mało to On miał tych bratanków i bratanic?! Zdaje Się, że 23. Jesteście w stanie wszystkich wyliczyć po imieniu? Nie? No -no to pewnie jedno z nich.
gość
11 lat temu
dajcie mu spokój ;*
Michael:*
11 lat temu
I co z tego że Joe Jackson potwierdził?! Michael kochał dzieci i nie wierze żeby oddał dziecko pod opiekę komuś innemu, nawet matce.
brittany56
11 lat temu
ludzie nawet po śmierci spokoju nie dadzą -;)
fenomenalna x...
11 lat temu
Nie mają już o czym pisać ! MJ był i zawsze będzie najlepszy i żadne piąte dziecko tego nie zmieni ! A tak w ogóle ta czwórka dzieci nie jest jego ! On je zaadoptował ! A więc nie wiem po co tyle szumu .. Nie może mieć piątego dziecka ? Kocham Cię MJ
gość
11 lat temu
dajcie sobie siana
Aliszka
11 lat temu
On nie jest do niego podobny w ogóle..
bEDwpUUb
gość
11 lat temu
to ich prywatne sprawy. potem okaze sie ze mial niby 10 dzieci... i tak dalej.... weźcie dajcie spokoj czlowiekowi po smierci..!!!
gość
11 lat temu
Ludzie są podli.nie nawet to za mało powiedzine.Odwalcie się od niego bo za nie długo okaże się,że Micheal jest ojcem większości lasek,które pracowały u niego lub znały go .Ludzie pogupieli,są samolubni.Czy wy wogóle zdajecie sobie sparwę co przeżywają jego PRAWDZIWE dzieci,ta trójka dzieciaczków dopiero co straciła ojca a wy kurva już rzerujecie na ich majątku bo nie mają jeszcze skończonych 18 lat.To chore.
gość
11 lat temu
ciekawe gdzie jest czwarte skoro on jest piątym a ztego co wiem to michael miał tylko troja swoich prawdziwych dzieci
Little Susie
11 lat temu
Kocham Michaela. I jedyne czego teraz pragnę, to to, by miał wreszcie spokój. Na który zasłużył. R.I.P Michael
córcia
11 lat temu
Ta jasne. Dajcie Mu wreszcie ŚWIĘTY SPOKÓJ!!!!!!!!!!!!!!!! Tak, oczywiście teraz wszyscy będą " Jego dziećmi". A to wszystko WHY? Odp. jest prosta: FOR MONEY :(
gość
11 lat temu
Cieszę się,że ludzie powoli zmieniają nastawienie do MJ. To bardzo ważne. Myślę, że MJ patrzy na nas z góry i to docenia, był tak dobrym człowiekiem, że pewnie nawet wybaczył "prasie", chociaż trudno to nawet nazwać prasą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwpUUU
bEDwpUUV
bEDwpUUW
bEDwpUUX
bEDwpUUY
bEDwpUUD