Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie powinni wydawać pośmiertnego albumu Michaela!"

373
Podziel się:

Will.I.Am nazywa szefów wytwórni Jacksona "cholernymi pasożytami".

"Nie powinni wydawać pośmiertnego albumu Michaela!"
bEDvBXXF

Tuż po śmierci Michaela Jacksona wytwórnia płytowa Sony za 250 milionów dolarów wykupiła prawa do wydania części nigdy nie słyszanych piosenek gwiazdora. W ciągu siedmiu następnych lat do sklepów ma trafić dziesięć albumów z nigdy nie publikowanymi utworami artysty. Will.I.Am, lider Black Eyed Peas, który współpracował z gwiazdorem nad nowym materiałem, potępił decyzję szefów wytwórni. Nie pozostawia na nich suchej nitki.

Nie powinni wydawać pośmiertnego albumu Michaela. Te piosenki nie powinny być usłyszane przez ludzi. Michael by tego nie chciał. Cholerne pasożyty! – mówi o szefach wytwórni Sony muzyk. Jak można wydać jego piosenki, jeśli nie ma na to jego zgody? To jakiś koszmar. Nie może brać udziału w tym przedsięwzięciu. Był perfekcjonistą i doglądał każdego aspektu. To nie będzie prawdziwa płyta Michaela. Nigdy nie wydam piosenek, które z nim zrobiłem. Jak dużo energii można wyssać z jego martwego ciała? Powinniśmy celebrować to, czym zdążył się z nami podzielić za życia.

Słowom lidera Black Eyed Peas wtóruje producent muzyczny RedOne, który jest odpowiedzialny za największe przeboje Lady GaGi. On również współpracował z Michaelem przed jego śmiercią. W jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że zgodzi się opublikować ich wspólne piosenki pod jednym warunkiem. Chce, aby wszystkie zyski zostały przekazane na cele charytatywne. Na to z pewnością nie zgodziłaby się wytwórnia.

bEDvBXXH

A Wy co o tym myślicie? Chcecie usłyszeć nowe piosenki Michaela, czy powinny one pozostać na komputerach producentów, z którymi współpracował?

bEDvBXYi
KOMENTARZE
(373)
gość
11 lat temu
Święte słowa!! Uważam dokładnie tak jak Will.I.Am !!
gość
11 lat temu
wiliam ma racje! pasożyty wytwornia bedzie zarabiala na jego smierci niech wiecej osob protestuje to cos z tym zrobia moze w koncu i nie mam nic przeciwko zeby te piosenki zostaly wydane ale zyski na cele charytatywne !!!
gość
11 lat temu
popieram !
bEDvBXYj
gość
11 lat temu
Lubię go i The black. Błonie Pozdrawia
gość
11 lat temu
się wzruszyłam.....
Najnowsze komentarze (373)
gość
10 lat temu
ja myśle tak jak wiliiam poco komu ta płcialyta mj by tego nie ch
gość
11 lat temu
ma rację niech uszanują wolę króla!!!!!!
fanka M.J...
11 lat temu
Uwielbiam muzykę Michaela,ale wolę by nie zostały nagrane.Nie wolno zarabiać w taki sposób,na śmierci wspaniałego artysty!!!Na pewno ich nie kupie i nie powinni tego zrobić prawdziwi fani !!! A producenci mogliby się powstrzymać!!!! BRAWO dla Will.I.Am !!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro sam Michael ich nie ujawnił ,niech będą tajemnicą!!!!
kingaaaaaaaaa...
11 lat temu
bym chciała usłyszeć no ale skoro michael nigdy ich nie opublikował to znaczy że no niechciał........a jeśli już miałyby wydać te albumy to niech to przejdzie na cele charytatywne żeby pomóc np. biednym ludzion w afryce którzy głodują...,nie mają wody ... po co tym ludziom z wytwórni kasa oni mają co jeść,pić , a nawet mają bardzo drogie domy
gość Olga
11 lat temu
Myślę, że nie powinni wydawać.Przecież on nie chce żeby ludzie to usłyszeli ! wedlug niego to będzie niedokończone.. To tak jakby narysować rysunek do połowy.. To tak jak narysować sam kontur twarzy, a nie domalować oczu nosa policzkow ust... Bez najwazniejszych cech !... Tak jak płyta Michel'a nie ma odpowiedniego brzmienia... Niech nie wydają.Michael Kocham Cię ! Będę się za Ciebie modlić ! Mam nadzieje, że kiedyś Cię ujrzę !
gość
11 lat temu
wszyscy chcielby je usłyszeć , ale jesli michael tego nie wydał nie powinni tego robic oni!
Fanka.Michael...
11 lat temu
Sony, to rasiści, i****i ! gotuje się we mnie jak po jakimś filmie widzę napis SONY. Wcale nie pali mi się żeby słyszeć te piosenki. Do końca życia wystarczą mi te które Mike już wydał. jeżeli nie chciał wydać tych 10 albumów, to miał swoje powody, no nie ?
gość
11 lat temu
Michael < 3333
bEDvBXYb
gość
11 lat temu
Chciała bym je usłyszeć i wiele fanów myślę że również ale jeżeli Michael na to nie wyrażał zgody nie wolno i teraz tego robić szczególnie że teraz nie może się nawet wypowiedzieć na ten temat.
gość
11 lat temu
popieram michael powinien decydowac zgadzam sie z williamem w 100 % padlinorzercy ta wytwornia
gość
11 lat temu
takk święta prawda mj w naszych sercach:*
gość
11 lat temu
to jest gluuuuupie
Will.I.Anna
11 lat temu
uważam tak samo jak Will.I.Am! Lubie muzykę MJ ale takiej płyty nigdy nie kupie The Black Eyed Peas rządzi!!!
gość
11 lat temu
Chciałbym usłyszeć te piosenki ale Will.i.Am ma racje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDvBXYU
bEDvBXYV
bEDvBXYW
bEDvBXYX
bEDvBXYY
bEDvBXYD