Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin jest WŚCIEKŁA na Wellman!

1559
Podziel się:

"Jest straszliwie zawiedziona, nie spodziewała się takiej szarży" - mówi jej wpółpracownica.

Rusin jest WŚCIEKŁA na Wellman!
bEDzihxN

Znana ze spontanicznych i emocjonalnych wypowiedzi Dorota Wellman nie oszczędzała Kingi Rusin w programie Kuby Wojewódzkiego. Pojechała po całości: nazwała jej ksiażkę Co z tym zyciem? "pieprzeniem o niczym", a potem parodiowała koleżankę po fachu: Najpierw idę na konia. Idę w pięknej sukni. Schodzę z konia, rozczesuję włosy, jestem ładnie ubrana, bo mam styl, a potem idę do spa i leżę, żeby ładnie wyglądać w "Dzień Dobry TVN".

Najwyraźniej Welleman nie mogła porzucić końskich skojarzeń, bo powróciła do nich przy następnej okazji, którą były rozważania, czy Wojewódzki miałby jakieś szanse u wspołprowadzącej Doroty z Miasta Kobiet, Magdy Mołek.

Magda nie spotyka się z takimi chudymi, małymi panami, ale Rusin też jest wolna i chętnie pojeździ na takim małym koniku - oświadczyła. Rusin na razie nie odpowiedziała na te afronty. Oberwało się tylko Wojewódzkiemu, ale tak bardziej za całokształt (zobacz: Rusin o Wojewódzkim: "Kuba ma obsesję na moim punkcie!"). Nastomiast na Dorotę nadal nie ma pomysłu.

bEDzihxP

Kinga jest straszliwie zawiedziona, zwłaszcza, że lubiła Dorotę i zupełnie nie spodziewała się takiej szarży - mówi tygodnikowi Na żywo współpracownica Rusin. Czuje się ośmieszona, szczególnie przedstawieniem jej jako pustej lali wylegującej się w spa. Bardzo ją zabolało, że Dorota skrytykowała jej książkę, choć nie przeczytała nawet fragmentu.

Podobno zaraz po nagraniu programu Kuby obie prezenterki gorączkowo wysyłały do siebie SMS-y. Nie wiadomo jednak, jak ostre.

Dla osób znających realia pracy w TVN taki konflikt nie jest niczym zaskakującym. Co jakiś czas do mediów przenikają informacje o dworskich intrygach w tej stacji i wzajemnym "wygryzaniu się". Wprawdzie szefom stacji zależy by z zewnątrz zespoł sprawiał wrażenie zgranej, kochającej się rodziny, prawda wygląda jednak trochę inaczej. A Dorota od czasu, kiedy jej słupki oglądlaności poleciały w doł, zaczyna zachowywać się trochę nerwowo. Czuje się zagrożona pozycją Rusin, która prowadzi najchętniej ogladane weekendowe wydania Dzień Dobry TVN. Jak twierdzi Na żywo powołując się na swoich informatorów, Wellman od dawna udzialała cichego poparcia osobom skonfliktowanym z Kingą.

W tym wypadku racja stoi raczej po stronie Doroty. Powiedziała po prostu na głos to, co wszyscy myślą o tego typu książkach, autorstwa Ibisza, Rusin czy Cichopek.

bEDzihxV
bEDzihyq
KOMENTARZE
(1559)
gość
11 lat temu
Bravo Dorota!!!Chicago Cie uwielbia!!! Wreszcie ktos mial odwage cos powiedziec na temat pani Rusin!
gość
11 lat temu
Dorota ma rację.a oglądalność ma większą Dorota.Kinga taka jest "lala".i to jest prawda.A Dorota jest babką z klasą ,poczuciem humoru itd....a Kinga?pusta,zarozumiała i pewna siebie baba,która manipuluje ludźmi i dobiera sobie tylko podporządkowanych jej osób i panów.
gość
11 lat temu
uwielbiam welman, super babka
bEDzihyr
gość
11 lat temu
no własnie! po co Kinia napisała o sobie te ksiazke? taka prywatna spowiedz po latach da wątpliwe efekty,po rozwodzie z Lisem zachowała sie z klasa,wszyscy wiedza kto zawinił to po co teraz rozgrzebuje temat?czy córki obu par bedą zadowolone czytajac ten bestseller?
gość
11 lat temu
Dorota jest bardziej spontaniczna, ale tez nie powinna tak krytycznie oceniać koleżankę z jednej pracy i to na wizji
Najnowsze komentarze (1559)
gość
3 lata temu
Mam podobne poglądy do Pani Doroty więc piona!
gość
3 lata temu
Ale sie wellman ośmieszyła....nie moi sie takich rzeczy ... a twierdzi, ze sie z nikim nie chce kłócić ze stacji.
Gość
6 lat temu
Współ prowadzącą jest Mlynarska durnie
gość
6 lat temu
Pani Doroto, uwielbiam Panią za WSZYSTKO! Mówi Pani prawdę z mostu o najgłupszych i najbardziej aroganckich ludziach z polskiego szołbizu. Trzymać tak dalej, bo to wzorce dla jeszcze głupszych od nich...
gość
6 lat temu
Dorota tak trzymać.
gość
6 lat temu
Niestety dla Kingi, Dorota jest super.
gość
6 lat temu
Rusin to wstaje i patrzy w lustro, kładzie się spać i patrzy w lustro. Lustereczko,lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie !? I to tyle, reszta to pustota i kaprysy czerwonej księżniczki !
gość
6 lat temu
aż trudno pojąć, że ktoś ogląda kretynkę Rusin. Brawo Dorotko!!!!!!
bEDzihyj
gość
6 lat temu
Rusin inteligencją do pięt nie sięga Dorocie, Kinga to p****k !!!!!
gość
6 lat temu
Ha,ha,ha uwielbiam Dorotę za odwagę i męstwo
gość
6 lat temu
Dorota jest ok, Magda Molek tez zna swoja wartosc reszta dno
gość
6 lat temu
Welman ma coś do powiedzenia i jest dobrą dziennikarką. Rusin nawet poprawnie wypowiedzieć się nie potrafi, systemowe dziecko kacyków, ot co
ania
6 lat temu
Dorota Wellman?????????? - Wspaniala kobieta.
gość
7 lat temu
bo w weekend ludzie nie pracuja- kazdy prowadzacy by mial wysokie slupki wtedy :P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzihzc
bEDzihzd
bEDzihze
bEDzihzf
bEDzihzg
bEDzihyL